Results from Czech Dance Open 2011 - WDSF Grand Slam Latin 2. lokakuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Czech Dance Open 2011
Tšekki - Ostrava 1. lokakuuta 2011

WDSF Grand Slam Latin 2. lokakuuta 2011

Finaali

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Venäjä
2  Nino Langella & Khrystyna Moshenska Italia
3  Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Venäjä
4  Gabriele Goffredo & Anna Matus Moldova
5  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Venäjä
6  Marius Balan & Nina Bezzubova Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Venäjä
8  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Itävalta
9  Valentin Voronov & Alina Imrekova Venäjä
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Saksa
11  Andrei Kiselev & Anastasia Selivanova Venäjä
12  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Tanska
12  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Venäjä

Neljännesfinaali

14  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Venäjä
14  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
16  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovenia
16  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Venäjä
18  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenia
19  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Venäjä
20  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Espanja
21  Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovakia
22  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
22  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Venäjä
24  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Venäjä

3. Kierros (48 parasta)

25  Jakub Drmota & Tereza Florova Tšekki
26  Dario Scuderi & Valentina Fiorini Italia
27  Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Sveitsi
28  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Venäjä
29  Jan Dvoracek & Libuse Chytkova Tšekki
30  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
30  Lukas Hojdan & Lenka Navorkova Tšekki
30  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Tšekki
33  Aleksander Makusev & Marina Tülp Viro
33  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Latvia
35  Ales Petran & Tatiana Dorina Tšekki
35  Igor Sannikov & Anna Anakina Venäjä
37  Alexey Baykov & Ekaterina Telnova Venäjä
37  Jan Onder & Lucie Huncarova Tšekki
39  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Latvia
39  Barna Sztoján & Jaroslava Huber Itävalta
41  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tšekki
42  Andrei Grosu & Irina Puica Moldova
43  Branislav Elias & Jana Hradilova Slovakia
44  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Tanska
44  Shim Young Eun & Song Ha Kim Korean tasavalta
46  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Tšekki
47  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazakstan
48  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Itävalta

2. Kierros (80 parasta)

49  Mario Acosta-cevallos & Diana Lemeshko Kanada
49  Armand Fazullin & Marit Mets Viro
49  Arturs Freimanis & Elina Muceniece Latvia
52  Tomas Gal & Marketa Dostalova Tšekki
52  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slovakia
54  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Tšekki
54  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Latvia
56  Kristaps Kalva & Lesia Bogachova Latvia
57  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazakstan
58  Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Ranska
59  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tšekki
60  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tšekki
61  Josef Kukan & Renata Smidova Tšekki
61  Maxim Putryk & Tereza Blazkova Tšekki
63  Remus Tan & Isabelle Tay Singapore
64  David Riegler & Julia Jussel Saksa
65  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tšekki
65  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tšekki
67  Ron Garber & Ashley Goldman Yhdysvallat
67  Lyo Ishizuka & Samantha Nicholson Uusi-Seelanti
67  Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Tšekki
67  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgaria
67  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Saksa
72  Miroslav Hyza & Marie Hyzova Tšekki
72  Marek Kypus & Klara Zborovska Tšekki
74  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Tšekki
74  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Unkari
76  Salvatore Ammirata & Desislava Pencheva Bulgaria
76  Stefano Ceccarelli & Debora Papi Italia
78  Chi Tong Lam & Wun Pun Macao
78  Tomas Melichar & Klara Maroszova Tšekki
80  Jaroslav Novak & Zuzana Zacha Tšekki

1. kierros (99 parasta)

82  Marco Steindl & Barbora Spurna Itävalta
83  Petr Sobota & Yvona Bujnova Tšekki
84  Luka Stefanovic & Marija Skrbic Jugoslavia
84  Jan Tyllich & Linda Kvasnickova Tšekki
86  Adam Domasik & Lucie Valisova Tšekki
87  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Tšekki
87  Petr Pokorny & Andrea Markovic Tšekki
89  Miroslav Slezak & Michaela Kleckova Tšekki
90  Keisuke Kubo & Madoka Minakawa Japani
90  Jiri Stejskal & Veronika Kulikova Tšekki
90  Denis Vykruta & Karolina Horavova Tšekki
93  Petr Kupcik & Eliska Otahalova Tšekki
93  Silvano Rojnik & Mandy Houben Alankomaat
95  Jan Onak & Klara Hosova Tšekki
96  Tomas Waloszek & Eliska Kocurkova Tšekki
97  Jakub Musalek & Lucie Stankova Tšekki
97  Václav Zoudlík & Marie Hrncirova Tšekki
99  Stanislav Basovník & Helena Kubatova Tšekki
100  Ka Pan Tam & Vong Weng Lam Macao
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}