Results from Donau Cup 2007 - IDSF International Open Standard 28. huhtikuuta 2007
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Donau Cup 2007
Slovakia - Bratislava 28. huhtikuuta 2007

IDSF International Open Standard 28. huhtikuuta 2007

Finaali

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Saksa
2  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Englanti
3  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovenia
4  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italia
5  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Slovakia
6  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Itävalta
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tšekki
8  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Venäjä
9  Csaba László & Anna Mikes Unkari
10  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Unkari
11  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italia
12  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Puola

Neljännesfinaali

13  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Puola
14  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japani
15  Jakub Jancina & Adriena Petrova Slovakia
15  Dávid Kreiter & Szilvia Telek Unkari
17  Erik Páli & Viktoria Pali Unkari
17  Alen Pavlec & Tara Bohak Slovenia
19  David Odstrcil & Beata Koblizkova Tšekki
19  Olivér Zsom & Boglárka Vozár Unkari
21  Tomas Valícek & Denisa Halicka Slovakia
22  Adam Balabuszek & Aleksandra Szopa Puola
23  Dragan Filimonovic & Irina Perovic Jugoslavia
23  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Slovakia
25  Krzysztof Musiol & Katarzyna Kozlowska Puola

2. Kierros (48 parasta)

26  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Unkari
27  Filip Krivda & Kristina Ondrovicova Slovakia
28  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Jugoslavia
28  Robert Susel & Katarina Ugrova Slovakia
30  Nikita Kolomeets & Michaela Haladova Tšekki
31  Miroslav Gago & Lucia Krncanova Slovakia
32  Martin Janicek & Petra Pozdechova Slovakia
32  Alari Liiv & Keit Speigel Viro
34  Aleksandar Velikovic & Jovana Krnjajic Jugoslavia
35  Tomas Tanka & Lucia Obonova Slovakia
36  Imre Gombkötö & Andrea Malina Unkari
36  Jan Kohout & Hana Novotna Tšekki
36  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Tšekki
39  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Puola
40  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Itävalta
40  Dániel Szabó & Éva Lovász Unkari
42  Márk Filotás & Dominika Valler Unkari
42  Vladimir Hamza & Katarina Kmecova Slovakia
42  Matej Sandor & Barbora Pagacova Slovakia
42  Piotr Skoczylas & Agata Skoczylas Puola
46  Zdeno Blesak & Natalia Spisiakova Slovakia
47  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Tšekki
48  Attila Herczeg & Krisztina Herczeg Unkari

1. kierros (58 parasta)

49  István Zsigovics & Krisztina Szaka Unkari
50  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Itävalta
51  Maximilian Kopt & Elisabeth Koger Itävalta
52  Alen Lorber & Hojka-ana Sober Slovenia
53  Dániel Pfeiffer & Kinga Majoross Unkari
53  Tomas Roth & Katarina Cingelova Slovakia
55  Martin Arnold & Nina Vozarova Slovakia
56  Christian Schauer & Veronika Schauer (aka Knott) Saksa
57  Martin Kreuz & Sonja Beier Itävalta
58  Martin Sirota & Lujza Tarajova Slovakia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}