Results from Dutch Open 1998 - IDSF World Open Standard 14. marraskuuta 1998
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Dutch Open 1998
Alankomaat - Slagharen 14. marraskuuta 1998

IDSF World Open Standard 14. marraskuuta 1998

Finaali

1  William Pino & Alessandra Bucciarelli Italia
2  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Italia
3  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Italia
4  Roberto Villa & Michelle Barry Englanti
5  Jonathan Crossley & Kylie Jones Englanti
6  Arunas Bizokas & Edita Daniute Liettua
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Alessandro Firmo & Michela Cerea Italia
8  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Tanska
9  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Liettua
9  Mirco Selli & Marica Selli Italia
11  Rene Christensen & Camilla Egstrand Tanska
12  Tomas Atkocevicius & Kym Johnson Australia

Neljännesfinaali

13  Michael Reilly & Valerie Hobden-reilly Englanti
14  Serguei Beleikov & Irina Lapteva Venäjä
15  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italia
16  Luca Bognani & Anita Bognani (aka Imbertini) Italia
17  Arturas Narbutas & Sandra Celkyte Liettua
18  Fabian Bergelt & Sonja Freinstein Saksa
19  Allan Frank & Pamela Frank Saksa
19  Peep Vardja & Ave Vardja (aka Soomets) Viro
21  Erkki Aas & Siret Siilak Viro
22  Davide Gozzi & Mara Narduzzi Italia
23  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Suomi
23  Roberto Giuliato & Ilenia Cacace Italia
23  Martin Odstricil & Renata Odstricil Tšekki

3. Kierros (48 parasta)

26  Bojan Fesel & Liljana Androvic Slovenia
26  Stefano Placidi-Zaccarelli & Simona Magnanelli Italia
26  Axel Rochowsky & Denise Mayes Englanti
29  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Suomi
30  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Tšekki
30  Niko Kuznetsov & Petra Tomasovicova Slovakia
32  Stefano Fanasca & Michela Battisti Italia
32  Sascha Karabey & Natasha Karabey Saksa
32  Roberto Regnoli & Tania Berto Italia
35  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italia
36  Zoran Plohl & Gordana Grandosek Slovenia
36  Stefano Soldati & Annalisa Longo Italia
36  Nicolai Tuure & Mette Steckhahn Tanska
36  Girolamo Zaccaro & Tina Albanese Italia
40  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Saksa
41  Massimiliano Pilla & Marzia Bellucci Italia
41  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
43  Joern Nicolaisen & Nina Wiggen Norja
44  Davide Curzi & Cristina Ceccarelli Italia
44  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Italia
44  Xander Jager & Yvette Jager Alankomaat
47  Brian Greve & Stina Dons Tanska
48  Marco Palladino & Tiziana Ielmini Italia

2. Kierros (95 parasta)

49  Dale Bennett & Vickie Jo Ringgaard Tanska
50  Frank Radich & Susanne Holde Tanska
51  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Tšekki
51  Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Italia
51  Jesper Lindhardt & Benita Kidmose Tanska
51  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Puola
51  Tibor Varga & Ivana Bacikova Slovakia
51  Adam Walker & Helen Denton Holmes Englanti
58  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Itävalta
58  Morten Sell & Pernille Oddershede Tanska
60  Volker Schmidt & Ellen Jonas Saksa
60  Stephen Sysum & Katie Lagden Englanti
60  Gareth Taplin & Lisa Hammond Englanti
63  Nicola Bini & Laura Lunetta Italia
63  Jack Super & Jacqueline Bernardus Alankomaat
63  Marcus Weiss & Anja Schramm Saksa
66  Alessandro Bauso & Denise Pasqualott Italia
66  Jan Henrik Opsahl & Kathinka Faerli Norja
66  Peter Wondra & Ingrid Eder Itävalta
69  Markus Zunker & Lotti Rost Sveitsi
70  Grzegorz Fidurski & Bozena Puslecka Puola
70  Tomasz Kaluzny & Dorota Kaluzna (aka okon) Puola
72  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Suomi
72  Morton Larsen & Stine Heerwagen Tanska
72  Bernhard Winkler & Angelika Rom Itävalta
75  Alessandro Persichini & Alessandra Di Pasquale Italia
77  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Liettua
77  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Italia
79  Mark Rudi & Christina Rudi Saksa
80  Guido Röttges & Yve Niemeyer Saksa
80  Anthony Van Egmond & Moniek Nieuwenburg Alankomaat
82  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norja
82  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Alankomaat
84  Matthias Köster & Alexandra Burghardt Saksa
85  Soren Hougaard & Nanna Moller Tanska
85  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Alankomaat
87  Michael Bartsch & Sandra Berny Saksa
87  Dennis Kruse & Marion Kruse Alankomaat
87  Thomas Poulsen & Vicki Thybo Tanska
87  Giuliano Serafini & Raffaella Serafini Italia
87  Oliver Soomets & Maria Otsa Viro
87  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Alankomaat
93  Tomas Gebert & Dominika Pysna Tšekki
93  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Saksa
93  Rene Loft & Michelle Abildtrup Englanti
96  Uros Kramar & Mojca Erbert Slovenia
96  Allard Tetteroo & Marjolein Schwebke Alankomaat

1. kierros (98 parasta)

98  Paul Hurley & Lisa Bellinger-Ivanets Englanti
98  Alexander Kreissl & Christina Auer Itävalta
100  Bartlomiej Szarzanowicz & Anna Schluter Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}