Results from Dutch Open 2000 - IDSF International Open Standard 11. marraskuuta 2000
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Dutch Open 2000
Alankomaat - Slagharen 11. marraskuuta 2000

IDSF International Open Standard 11. marraskuuta 2000

Finaali

1  Jonathan Crossley & Kylie Jones Englanti
2  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Italia
3  Mirco Selli & Marica Selli Italia
4  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italia
5  Mirko D'agostino & Arianna D'amico Italia
6  Girolamo Zaccaro & Tina Albanese Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Stefano Placidi-Zaccarelli & Simona Magnanelli Italia
8  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Italia
9  Craig Draper & Irina Chuprakova Englanti
9  Davide Gozzi & Rubina Pennachoni Italia
11  Dmitri Antoshin & Alla Kolobova Venäjä
12  Stefano Soldati & Annalisa Longo Italia

Neljännesfinaali

13  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Puola
14  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Suomi
14  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Venäjä
16  Erminio Stefano & Luana Conte Italia
17  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Suomi
18  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Puola
19  Mika Honkanen & Satu Suomi Suomi
20  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Tanska
21  Cristian Venosa & Genny Lombardi Italia
22  Thomas Kagnes & Nadya Khamitskaya Norja
23  Marcin Kalitowski & Agata Andrys Puola
23  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Liettua

3. Kierros (48 parasta)

25  Alberto Valloni & Sonia Corbetta Italia
26  Dennis Kruse & Mariska Van Der Roest Alankomaat
26  Alessio Potenziani & Gioia Potenziani Italia
28  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Puola
28  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovenia
28  Christian Strandberg & Mette Sorensen Tanska
31  Valerio Caturelli & Liza Caturelli (aka Lazzeri) Italia
31  Xander Jager & Yvette Jager Alankomaat
31  Krzysztof Raczkiewicz & Marlena Koch Puola
31  Veiko Ratas & Helena Liiv Viro
31  Lukasz Rogowski & Ewa Gajewska Puola
31  Volker Schmidt & Ellen Jonas Saksa
37  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Saksa
38  Brian Redmond & Hayley Uwins Islanti
38  Tomaz Vratar & Vesna Soster Slovenia
40  Stephan Olivieri & Karina Schembri Australia
41  Daniele Gallaro & Valentina Colantuono Italia
42  Francesco Pepe & Assunta Viscione Italia
43  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Englanti
43  Giuseppe Mauro & Antonella Mauro Italia
43  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Alankomaat
46  Chris Nugteren & Bianca Van Der Berkmortel Alankomaat
47  Marco Congedo & Antonella Suglia Italia
48  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenia

2. Kierros (86 parasta)

49  Kristian Andersen & Gitte Jensen Tanska
49  Oleksii Ivanets & Paulina Obuchowska Puola
49  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Puola
52  Kai Eggers & Astrid Lewrenz Saksa
52  Kamil Szpindowski & Malgorzata Grzadka Puola
54  Giovanni Aquila & Chiara Tasso Italia
54  Ronald Jager & Jenny Sheeran Englanti
56  Dario De Gisi & Letizia Caprai Italia
57  Boris Rohne & Madeleine Rohne (aka Epler) Saksa
57  Simone Storti & Federica Mitrano Italia
57  Jouni Uosukainen & Tiina Vaisanen Suomi
60  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Puola
61  Francesco Russo & Sandra Gelati Italia
61  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Tanska
63  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Suomi
63  Piotr Sykson & Agnieszka Szawiel Puola
63  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Alankomaat
66  Paul Laroche & Clair Bihannic Ranska
66  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Puola
68  Bradley Adcock & Eve Taylor Skotlanti
69  Dimitry Klerx & Natalie Mulders Alankomaat
69  Richard Maessen & Jessica Lie Alankomaat
69  Ivano Palamaro & Silvana Michelizzi Italia
72  Joachim Dahlström & Stine Dalsgaard Tanska
72  Pavel Fomin & Ksenia Kapralova Venäjä
74  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Alankomaat
74  Marek Saczuk & Monika Pyrgiel Puola
74  Gianfranco Scardigno & Benedetta Anzalotta Italia
77  Stefan Kolip & Inge Kolip Saksa
78  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Saksa
78  Arne Kraft & Karen Kraft Saksa
80  Bruno Cerrone & Carla Cerrone Italia
80  Pascal Van Lent & Angelique Senden Alankomaat
80  Christian Vlaanderen & Petra Vlaanderen Alankomaat
84  Przemyslaw Grzywniak & Julia Wilhelm Puola
84  Giuseppe Lionetti & Francesca Lionetti Italia
84  Esbern Suhler-Hansen & Catherina Wieth Tanska
87  Thor Bitsch & Louise Thagesen Tanska

1. kierros (112 parasta)

88  Remco De Jongh & Ilja Wansink Alankomaat
89  Robert Kuiper & Joyce Kuiper Alankomaat
91  Vincenzo Meti & Valentina Lafenta Italia
92  Mark Alavoine & Nadege Blanchet Ranska
92  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Ranska
92  Clive Uter & Katie Lee Englanti
95  Stefan Lang & Jasmin Riemel Saksa
96  Alexander De Bruijne & Nancy Groenendal Alankomaat
97  Frank Hofstede & Beja Hofstede Alankomaat
97  Patrick Lu & Monica Lu Hongkong
99  Albert Cornelisse & Cindy Uphoff Alankomaat
99  Greg Ryan & Leanne Noble Englanti
101  Holger Wilts & Karina Heljen Saksa
102  Rene Wolfert & Angela Wolfert (aka Plohnke) Saksa
103  Timon Robin Frank & Susanne Ewald Saksa
103  Mark Manders & Wendy Lasoe Alankomaat
105  Maarten Bonte & Anouk Van Hoeven Alankomaat
105  Tom Boumans & Ciska Baarda Alankomaat
105  Peter Cornielje & Moniek Schreuder Alankomaat
105  Jan De Roode & Claudia Korving Alankomaat
105  Franck Lemarchand & Laetitia Blanchet Ranska
105  Giovanni Mauro & Federica Di Bartolo Italia
105  Erik Oortwijn & Karin Kars Alankomaat
105  Ronny Ten Have & Anita Ten Have (aka Papiermole) Alankomaat
105  Norbert Van Oosterhout & Nicolette Van Oosterhout Alankomaat
105  Bart Wouters & Bianca De Vocht Alankomaat
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}