Results from Dutch Open 2005 - Amateur Rising Star Ballroom 10. marraskuuta 2005
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Dutch Open 2005
Alankomaat - Assen 10. marraskuuta 2005

Amateur Rising Star Ballroom 10. marraskuuta 2005

Finaali

1  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Italia
2  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Venäjä
3  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Venäjä
4  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Venäjä
5  Damien Koulouris & Natasha Manderson Australia
6  Daniele Pardini & Paola Rosi Italia
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [24] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norja
8  [23] Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Venäjä
9  [22] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Venäjä
10  [19] Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Puola
11  [15] Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Venäjä
12  [14] Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Venäjä
13  [11] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina

Neljännesfinaali

14  [26] Yuriy Petrov & Irina Guschina Venäjä
14  [26] Morten Schnedler-Jensen & Pernille Kraft Tanska
16  [25] Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Venäjä
17  [24] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Tšekki
18  [23] Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraina
19  [21] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Alankomaat
20  [19] Michele Arno & Antonella Leo Italia
21  [16] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Ranska
22  [14] Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Tanska
23  [6] Grigory Novikov & Dinara Talypova Venäjä
23  [6] Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukraina

3. Kierros (35 parasta)

25  [30] Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukraina
26  [29] Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Venäjä
27  [28] Ilya Chernyakov & Polina Fomina Venäjä
28  [27] Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Alankomaat
29  [25] Igor Pokasanew & Leila Akcelik Belgia
30  [24] Igor Gorokhov & Marina Bevz Venäjä
30  [24] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
30  [24] Maxim Zakharov & Olga Priamilova Venäjä
33  [23] Glenn Hulkes & Larisa Locke Australia
34  [20] Martin Pape & Sofie Koborg Tanska
36  [13] Alexander Bezzubov & Valeriya Voronova Venäjä

2. Kierros (61 parasta)

37  [27] Vadim Gazda & Jasmina Arko Slovenia
37  [27] Allan Vedel & Sabrina Skiby Tanska
39  [26] Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Alankomaat
39  [26] Simon Riding & Nikita Wadstrom Tanska
41  [25] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Venäjä
41  [25] Jorgen Hultermans & Shirly Habets Alankomaat
41  [25] Hiroaki Koike & Rikako Ota Japani
41  [25] Vasyl Makarov & Liudmyla Guk Ukraina
45  [21] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraina
45  [21] Dmitriy Solomakha & Alina Soyfer Ukraina
47  [20] Rolf Van Laan & Inez Mertens Alankomaat
48  [19] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Alankomaat
48  [19] Oleksandr Gorodetskyy & Natalya Sergienko Ukraina
48  [19] Dmitri Nikitin & Irina Kornilova Venäjä
51  [18] Jan Joost & Marjolein Baks Alankomaat
52  [16] Vassili Merinov & Mariam Izmaylova Venäjä
52  [16] Martin Parnov Reichardt & Janne Vejlby Tanska
54  [15] Gabriel Nedea & Ana Maria Dima Romania
54  [15] Martijn Wesseling & Denise Qualm Alankomaat
56  [14] Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israel
56  [14] Eduard Zhigurt & Ksenia Vasilyeva Venäjä
58  [13] Anton Biletskyy & Anna Batalova Ukraina
58  [13] Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Saksa
60  [11] Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Alankomaat
62  [8] Krzysztof Grzelak & Kamila Cholewicka Puola
63  [7] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Alankomaat

1. kierros (94 parasta)

64  [24] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Ranska
65  [22] Onno Butter & Patricia Ligtvoet Alankomaat
66  [20] Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Alankomaat
67  [16] Jon Eythor Gottskalksson & Helga Gudjonsdottir Islanti
69  [15] Alexis Bergeon & Cindy Diot Ranska
69  [15] Joost Findhammer & Maartje Aalbers Alankomaat
69  [15] Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Alankomaat
69  [15] Marcel Van Rooy & Eefke Van Buul Alankomaat
73  [12] Sasa Svraka & Dina Mrdenovic Jugoslavia
74  [11] Baldur Kari Eyjolfsson & Anna Kristin Vilbergsdottir Islanti
74  [11] David Kramer & Wendy Bosch Alankomaat
74  [11] Matija Smolec & Marija Stosic Kroatia
74  [11] Hem Spilker & Marieke Adelaars Alankomaat
78  [10] Jeremy Jacquot & Blandine Jacquot Ranska
78  [10] Brian Lundell & Kyla Ramsay Kanada
78  [10] Joost Offermans & Deborah Warmer Alankomaat
81  [9] Vincent Villat & Marie-pierre Villat Ranska
82  [8] Mihai Dima & Catalina Filip Romania
83  [7] Ivor Benc & Dijana Zutic Kroatia
84  [6] Dominique Paineau & Lydie Ydier Ranska
84  [6] Twan Van Berlo & Rina Bennebroek Alankomaat
86  [5] Alex Santkovsky & Anastasia Kompanietz Israel
86  [5] Peter Schapers & Tessa De Jong Alankomaat
86  [5] Wilbert Van Amelsfoort & Colette Van Campen Alankomaat
89  [4] Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Alankomaat
90  [3] Maurice Philipoom & Marieke Londen Alankomaat
91  [2] Edwin Blok & Sandra Leuvekamp Alankomaat
91  [2] Maurice Nijrolde & Cindy Nijrolde Alankomaat
91  [2] Wesley Piket & Michelle Groenendal Alankomaat
91  [2] Jeroen Sanders & Chantal Melet Alankomaat
95  [1] Marc Alliot & Sophie Alliot Ranska
95  [1] Richard Geelen & Susan Verbeet Alankomaat
97  Michael Hameetman & Claudia Andeweg Alankomaat
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}