Results from Dutch Open 2009 - Youth Latin 12. marraskuuta 2009
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Dutch Open 2009
Alankomaat - Assen 12. marraskuuta 2009

Youth Latin 12. marraskuuta 2009

Finaali

1  Francesco Bertini & Sabrina Manzi Italia
2  Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Italia
3  Zhivko Ivanov & Milla Lykke Tanska
4  Ilya Sizov & Irina Grishina Venäjä
5  Matteo Cossu & Laura Padroni Italia
6  Edvins Astahovs & Margarita Salasnaja Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [24] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Venäjä
8  [21] Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Italia
9  [17] Dimitry Medevdev & Yaroslava Eliseeva Venäjä
9  [17] Luca Sulis & Sara Milia Italia
11  [15] Dmitriy Semeshkin & Kristina Beregova Venäjä
12  [12] Yaroslav Galay & Valentyna Otryshko Ukraina

Neljännesfinaali

13  [25] Andriy Pyatakha & Tetyana Borovik Ukraina
13  [25] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Unkari
15  [24] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraina
15  [24] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Ukraina
17  [18] Aleksandr Aksenov & Tatiana Bespalova Venäjä
18  [15] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukraina
18  [15] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Puola
20  [12] Dmytro Symenchuk & Diana Soroka Ukraina
21  [11] Andriy Besyedin & Taisiya Statsenko Ukraina
22  [10] Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
23  [9] Anton Rybalchenko & Karina Alieva Ukraina

2. Kierros (37 parasta)

24  [31] Alon Davidovsky & Lital Lehtman Israel
24  [31] Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Ukraina
24  [31] David Olsson & Valentina Rudenok Ruotsi
27  [28] Aleksandr Kartashov & Anastasiya Galkevich Ukraina
28  [26] Aslak Nymand Amstrup & Lilja Gudmundsdottir Tanska
29  [24] Vladislav Lutskyi & Mariya Evtoshuk Ukraina
30  [20] Dmitriy Syromyatnikov & Darya Kravchuk Ukraina
31  [19] Simon Thagaard Jensen & Line Smed Tanska
32  [17] Vladislav Bykov & Yuliya Verevka Ukraina
33  [8] Christoph Henkel & Olga Pereshitova Saksa
34  [7] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Tanska
35  [6] Ivan Upir & Valeriya Karachevtseva Ukraina
36  [5] Dmitriy Chubanov & Sofya Razuvaeva Venäjä
37  [4] Dmytro Obukhov & Svitlana Lisna Ukraina

1. kierros (49 parasta)

38  [24] Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Venäjä
38  [24] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukraina
40  [22] Mikhaylo Yurchenko & Katerina Tanicheva Ukraina
41  [20] Ariel Moreinis & Yana Padalka Israel
42  [19] Sander Bos & Ellen Timmer Alankomaat
42  [19] Oleg Ishbulatov & Ekaterina Vlasova Venäjä
44  [18] Mario Pistis & Alessia Loi Italia
45  [15] Yaroslav Shestoperov & Jana Bogdanova Venäjä
46  [12] Pavel Lidogoster & Moran Itzekzon Israel
47  [11] Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Ukraina
47  [11] Alon Mugerman & Lital Opaets Israel
49  [10] Ilia Miasnick & Annabelle Perez Israel
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}