Results from Europe-Asia Cup - Juvenile 1 Combination (6 dances) 28. marraskuuta 2009
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Europe-Asia Cup
Venäjä - Ekaterinburg 28. marraskuuta 2009

Juvenile 1 Combination (6 dances) 28. marraskuuta 2009

Finaali

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Venäjä
2  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Venäjä
3  Grigoriy Ryabtsev & Anna Nevgad Venäjä
4  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Venäjä
5  Egor Matveev & Svetlana Loskutova Venäjä
6  Valentin Kravchenko & Anastasiya Belyakova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [39] Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Venäjä
8  [32] Dmitriy Evdokimov & Darya Vakhlakova Venäjä
9  [17] Kirill Fedotov & Kamilla Rizaeva Venäjä
10  [16] Sergey Korobov & Darya Shubina Venäjä
11  [15] Vladislav Baturin & Snezhana Chernova Venäjä
12  [13] Ivan Korotaev & Polina Malkova Venäjä

Neljännesfinaali

13  [39] Kirill Konnov & Margarita Gasparyan Venäjä
14  [37] Vyacheslav Pronchenkov & Karina Sufiyarova Venäjä
15  [33] Aleksey Kotegov & Anastasiya Golitsina Venäjä
16  [31] Nikolay Streltsov & Elizaveta Akimova Venäjä
17  [28] Mikhail Obryadov & Anastasiya Yakovleva Venäjä
18  [26] Evgeniy Magulaev & Diana Borodina Venäjä
19  [25] Maksim Egorov & Anna Zherebyateva Venäjä
19  [25] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Venäjä
21  [19] Sergey Selyuk & Anastasiya Markova Venäjä
22  [18] Nikita Volkov & Kseniya Butakova Venäjä
23  [11] Yan Leontev & Natalya Degtyareva Venäjä
24  [8] Aleksey Senin & Aleksandra Chubarova Venäjä

2. Kierros (49 parasta)

25  [27] Aleksandr Stalyukov & Kseniya Dolgopolova Venäjä
26  [26] Denis Ageev & Inna Morozova Venäjä
26  [26] Arkadiy Borschevskiy & Olga Vinogradova Venäjä
26  [26] Artem Repin & Kseniya Agafonova Venäjä
29  [25] Aleksandr Karpov & Nadezhda Uraeva Venäjä
29  [25] Ivan Rusakov & Anastasiya Svoevolina Venäjä
29  [25] Daniil Sergeev & Sofiya Alekseeva Venäjä
32  [23] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Venäjä
32  [23] Dmitriy Pozdnyakov & Mariya Melyukhnova Venäjä
34  [22] Maksim Marinenkov & Ekaterina Raspopova Venäjä
34  [22] Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Venäjä
36  [20] Artem Ivanov & Elizaveta Logacheva Venäjä
36  [20] Gleb Marin & Anna Samylova Venäjä
38  [18] Yan Smagin & Anastasiya Pegushina Venäjä
39  [17] Konstantin Nikolaev & Ekaterina Bikmaeva Venäjä
39  [17] Aleksey Ozhegov & Lada Artamonova Venäjä
41  [16] Yaroslav Mutallapov & Mariya Slobozhan Venäjä
42  [15] Danil Rudakov & Ekaterina Salimgarieva Venäjä
42  [15] Aleksandr Tarakanov & Darya Raschetina Venäjä
44  [13] Aleksandr Bakhilin & Viktoriya Kanyukova Venäjä
45  [9] Sergey Gurev & Tatyana Gileva Venäjä
46  [8] Viktor Shlepnev & Viktoriya Fomina Venäjä
47  [7] Georgiy Smirnov & Darya Mezentseva Venäjä
48  [6] Anton Gryaznov & Elena Ladyzhnikova Venäjä
49  [4] Stepan Bersenev & Elizaveta Sharova Venäjä

1. kierros (56 parasta)

50  [40] Dmitriy Dzhumkov & Veronika Kopeykina Venäjä
50  [40] Evgeniy Starikov & Ekaterina Oshkukova Venäjä
52  [36] Konstantin Sharko & Anastasiya Kostyuk Venäjä
52  [36] Ivan Smirnov & Anastasiya Bublik Venäjä
54  [35] Kirill Zubarev & Darya Selezneva Venäjä
55  [34] Matvey Tishkov & Vladislava Mischenko Venäjä
56  [33] Yaroslav Elgushev & Anastasiya Smelova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}