Results from "Europe - Asia" Cup - Youth Standard 25. marraskuuta 2011
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

"Europe - Asia" Cup
Venäjä - Ekaterinburg 25. marraskuuta 2011

Youth Standard 25. marraskuuta 2011

Finaali

1  Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Venäjä
2  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Venäjä
3  Nikita Bedarev & Alina Aksenova Venäjä
4  Aleksandr Sedykh & Polina Khamova Venäjä
5  Yaroslav Ponomarev & Yuliya Konkova Venäjä
6  Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Venäjä
7  Pavel Kokhanovskiy & Darya Koshutina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [41] Ilya Kolotushkin & Valeriya Kolmogorova Venäjä
9  [30] Dmitriy Medonov & Ekaterina Knyazeva Venäjä
10  Anton Sokolov & Anastasiya Sukhareva Venäjä
11  [12] Roman Tychkin & Vera Ignateva Venäjä
12  Roman Bikbulatov & Rimma Khazigaleeva Venäjä
13  [6] Nikita Churikov & Ekaterina Tokareva Venäjä
14  [25] Artem Gorin & Marina Skulkina Venäjä
15  [4] Vladislav Bozhko & Sofya Pechenkina Venäjä

Neljännesfinaali

16  [37] Stanislav Klimkov & Darya Klimkova Venäjä
16  [20] Ivan Khrenov & Anna Maltseva Venäjä
18  [24] Aleksandr Ivanov & Mariya Usanina Venäjä
19  [16] Dmitriy Pankov & Marina Malinina Venäjä
20  [24] Evgeniy Nos & Anna Kochkina Venäjä
21  [12] Sergey Koryakov & Mariya Lobanova Venäjä
22  [32] Vladislav Smirnov & Anastasiya Volyanskaya Venäjä
22  [11] Aleksandr Potkin & Darya Kakurina Venäjä
24  Viktor Miroschnichenko & Karina Tinicheva Venäjä
25  [7] Mikhail Mikhalev & Mariya Yushkova Venäjä
26  [25] Pavel Plotnikov & Anna Remizova Venäjä
27  [2] Egor Maslov & Mariya Cherkasova Venäjä

1. kierros (47 parasta)

28  [22] Egor Kamalutdinov & Kristina Raspopova Venäjä
28  Denis Karpov & Kseniya Tuneva Venäjä
28  Evgeniy Statnykh & Kseniya Krepisova Venäjä
31  [21] Valeriy Shatov & Sofya Kondraschova Venäjä
31  Maksim Veselov & Yuliya Ozhegova Venäjä
33  [17] Ilya Semeshin & Kristina Nikitukha Venäjä
33  Roman Shalygin & Yuliya Grebenschikova Venäjä
35  [16] Rustam Khasanov & Tatyana Voteva Venäjä
36  Vasiliy Sufidyanov & Yuliya Frolova Venäjä
37  [12] Andrey Ivachev & Darya Smagina Venäjä
37  [12] Aleksandr Sukhov & Ekaterina Lyubochkina Venäjä
37  Aleksey Rusakov & Mariya Moiseeva Venäjä
40  Sergey Buryan & Lolita Morozova Venäjä
41  [9] Sergey Yachmenev & Polina Mitryakova Venäjä
42  Stanislav Petrov & Agnessa Petrova Venäjä
43  [6] Aleksandr Biryuchev & Ekaterina Popova Venäjä
43  [6] Yuriy Ezhov & Anastasiya Vlasova Venäjä
43  Ilya Zelenin & Kristina Shkliaeva Venäjä
46  Mark Velichko & Anastasiya Yudina Venäjä
47  Grigoriy Khodov & Liliya Nazarova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}