Results from German Open 1997 - Junior II Latin 29. elokuuta 1997
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 1997
Saksa - Mannheim 29. elokuuta 1997

Junior II Latin 29. elokuuta 1997

Finaali

1  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Venäjä
2  Blaz Bezek & Nina Medja Slovenia
3  Antonio Masella & Valentina Sainas Italia
4  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Venäjä
5  Kevin Clifton & Joanne Clifton Englanti
6  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Venäjä
7  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Latvia
9  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Venäjä
10  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Venäjä
11  Misa Cigoj & Katja Marc Slovenia
12  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Venäjä

Neljännesfinaali

13  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Venäjä
13  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Tanska
15  Alexei Silde & Daria Ivanova Venäjä
16  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Puola
16  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Puola
18  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Liettua
18  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Tšekki
20  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Puola
21  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Liettua
21  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Liettua
21  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Moldova
21  Marek Fiksa & Danuta Wittig Puola

2. Kierros (51 parasta)

25  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Italia
25  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Valko-Venäjä
25  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Saksa
28  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Saksa
28  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Saksa
28  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Venäjä
28  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Puola
32  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir Islanti
33  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Venäjä
33  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Puola
35  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Puola
36  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
36  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Venäjä
38  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Ranska
38  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Venäjä
38  David Timpert & Jana Bartuschewitz Saksa
41  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Italia
41  Marat Khiziev & Elena Sobol Venäjä
41  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Venäjä
44  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazakstan
44  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Liettua
46  Petr Polak & Hana Vitkova Tšekki
47  Denis Banschikov & Anna Martynova Venäjä
48  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Espanja
48  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Venäjä
50  Mario Radinger & Jessica Mohr Saksa
50  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Moldova

1. kierros (105 parasta)

52  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Venäjä
52  Danny Bell & Crystal Baird Skotlanti
52  Damian Danielski & Martyna Pierz Puola
52  Evgeni Goubarev & Ekaterina Sapojkova Venäjä
52  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Venäjä
52  Yuri Rasin & Mirit Karduner Israel
58  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Saksa
58  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Italia
58  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Venäjä
61  Evgueni Izoev & Anna Guinko Venäjä
61  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Venäjä
61  Thorsten Schneider & Angela Stuppia Saksa
64  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukraina
65  Rafael Berezowski & Agnieszka Szklarz Puola
65  Benjamin Gäbler & Aldona Nowakowski Saksa
67  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Puola
68  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Venäjä
69  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Venäjä
69  Indrek Verro & Katrin End Viro
71  Dmitri Karounine & Anna Frolova Venäjä
71  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Puola
73  Radu Andrei & Florina Demidov Romania
73  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Venäjä
73  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Liettua
76  Ole Dirks & Manuela Bindea Saksa
76  Martin Müller & Ebru Kaba Saksa
76  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Italia
79  Filip Moncel & Lucia Kubasova Slovakia
79  Dumitru Muzlaev & Margarita Semeon Moldova
79  Konstantin Statnikov & Katherina Simonova Saksa
82  Andrei Duca & Roxana Duca Romania
82  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Puola
82  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Saksa
82  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Slovenia
86  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukraina
86  Felix Solovei & Julia Kabanadze Saksa
88  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Venäjä
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Puola
88  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Puola
91  Stefan Apostol & Anca Ionescu Romania
91  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Slovakia
93  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldova
93  Michal Janc & Kristina Babikova Tšekki
93  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Israel
93  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Puola
97  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Saksa
98  Marius Barbu & Mirela Bratu Romania
98  Arturs Sulte & Signe Vanaga Latvia
100  Peter Babony & Alena Faixova Slovakia
100  Stefan Berg & Nadine Merker Saksa
102  Karsten Hofmann & Katja Behrens Saksa
103  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Venäjä
103  Goran Kutrevac & Linda Bjedov Kroatia
103  Nicolai Springer & Simone Waldorf Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}