Results from German Open 1997 - Junior II Standard 29. elokuuta 1997
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 1997
Saksa - Mannheim 29. elokuuta 1997

Junior II Standard 29. elokuuta 1997

Finaali

1  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Venäjä
2  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Liettua
3  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Liettua
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Venäjä
5  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
6  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Liettua
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Venäjä
7  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Liettua
9  Mikhail Vlassov & Elena Rotanova Venäjä
10  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Puola
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Latvia
12  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Tanska

Neljännesfinaali

13  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Puola
14  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Italia
15  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Liettua
15  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Venäjä
17  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Puola
18  Alessio Di Veronica & Tania Amico Italia
19  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Italia
19  Misa Cigoj & Katja Marc Slovenia
19  Damian Danielski & Martyna Pierz Puola
22  Blaz Bezek & Nina Medja Slovenia
23  Giovanni Mauro & Valentina Colantuono Italia
24  Kevin Clifton & Joanne Clifton Englanti
24  Matteo Menghini & Elisa Elisei Italia

2. Kierros (48 parasta)

26  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Venäjä
26  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukraina
28  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazakstan
28  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Puola
30  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir Islanti
31  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Venäjä
32  Denis Banschikov & Anna Martynova Venäjä
32  Marek Fiksa & Danuta Wittig Puola
32  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Venäjä
35  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Italia
36  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Venäjä
36  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Saksa
36  Jan Supik & Martina Branna Tšekki
39  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Puola
40  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Venäjä
41  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Valko-Venäjä
41  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Venäjä
41  Alexei Silde & Daria Ivanova Venäjä
41  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Slovenia
45  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Puola
46  Danny Bell & Crystal Baird Skotlanti
47  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Italia
48  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Ranska

1. kierros (94 parasta)

49  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Venäjä
49  Yuri Rasin & Mirit Karduner Israel
49  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Venäjä
49  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Moldova
49  Indrek Verro & Katrin End Viro
54  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Saksa
54  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Saksa
56  Evgueni Izoev & Anna Guinko Venäjä
56  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Venäjä
56  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Venäjä
59  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Venäjä
59  Dmitri Karounine & Anna Frolova Venäjä
61  Marat Khiziev & Elena Sobol Venäjä
61  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tšekki
63  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Venäjä
63  Arturs Sulte & Signe Vanaga Latvia
65  Radu Andrei & Florina Demidov Romania
65  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Venäjä
65  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Venäjä
65  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Venäjä
65  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Venäjä
70  Andrei Duca & Roxana Duca Romania
71  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Venäjä
71  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Venäjä
71  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Puola
71  Sven Kreicha & Sabine Heuser Saksa
71  Filip Moncel & Lucia Kubasova Slovakia
71  Vitali Nekhvedovitch & Maria Nakhodkina Venäjä
71  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Espanja
71  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Venäjä
71  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Venäjä
80  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukraina
81  Stefan Apostol & Anca Ionescu Romania
81  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Puola
83  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Puola
84  Marius Barbu & Mirela Bratu Romania
85  Peter Babony & Alena Faixova Slovakia
85  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldova
85  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Puola
88  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Saksa
88  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Israel
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Puola
88  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Saksa
92  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Slovakia
92  Vladimir Medvedev & Elena Prokhina Venäjä
92  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}