Results from German Open 1997 - Youth Standard 29. elokuuta 1997
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 1997
Saksa - Mannheim 29. elokuuta 1997

Youth Standard 29. elokuuta 1997

Finaali

1  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Liettua
2  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Italia
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
4  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italia
5  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Liettua
6  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Italia
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Maksimas Davlecinas & Lina Petraityte Liettua
7  Lee Portas & Joanna Spencer Englanti
9  Mads Abildtrup & Mie Moltke Tanska
10  Jurij Batagelj & Manica Kodric Slovenia
11  Harrold Engelmann & Christine Deck Saksa
12  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Venäjä

Neljännesfinaali

13  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Italia
13  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Italia
13  Filip Motyl & Patrycja Kuszpit Puola
16  Domen Krapez & Mateja Cuk Slovenia
16  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Puola
18  Morton Larsen & Mette Steckhahn Tanska
19  Evgueni Asmolov & Tatiana Belayeva Venäjä
20  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Italia
21  Tomaz Vratar & Vesna Soster Slovenia
22  Saulius Valavichius & Rusne Barsauskaite Liettua
23  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Moldova
24  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Italia
24  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Liettua

3. Kierros (49 parasta)

26  Mathias Stagel & Gabi Suhadolnik Saksa
26  Christoph Völcker & Kerstin Völcker Saksa
28  Maxim Doubovsky & Polina Pavlinova Valko-Venäjä
29  Michal Skawinski & Dominika Kublik Puola
30  Justinas Stucinskas & Asta Silvanaviciute Liettua
30  Maciej Zahorodny & Julia Raew Puola
32  Martin Cech & Martina Opltova Tšekki
32  Paul Mccann & Victoria Martin Irlanti
34  Goran Maric & Nina Geric Slovenia
34  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Puola
34  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Puola
37  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Valko-Venäjä
37  Jesper Lund Sörensen & Kirstine Olsen Tanska
39  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Liettua
39  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Saksa
39  Marek Jezewski & Agnieszka Glowacka Puola
39  Rene Loft & Michelle Abildtrup Englanti
43  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Venäjä
43  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Venäjä
45  Piotr Wasinski & Katarzyna Galka Puola
46  Patrick Seefeldt & Kathrin Böhme Saksa
47  Michal Herman & Anna Iwaniak Puola
47  Stawomir Roguz & Marta Ducka Puola
49  Stefano Massafra & Liana Darra Italia

2. Kierros (70 parasta)

50  Gunnar Klack & Anke Klack Saksa
50  Adam Kowalik & Karina Nawrot Puola
52  Marcin Deba & Natalia Maciolek Puola
52  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norja
54  Bartosz Penkala & Anna Ramiaczek Puola
54  Miha Zveglic & Mojca Kodela Slovenia
56  Tadej Mihelcic & Iris Igic Slovenia
57  Giampaolo Patane & Rosalia Lupica Italia
57  Alexandru Sarov & Tatiana Malihin Moldova
59  Girts Andins & Jelena Bessonova Latvia
59  Pavel Ermakov & Alexandra Postelniak Venäjä
59  Nedas Grigaliunas & Zana Butrim Liettua
59  Vadim Sokolov & Ekaterina Kazannikova Venäjä
63  Evgeni Almuratov & Marina Botina Venäjä
63  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Tšekki
65  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Puola
66  Loutchian Dimitrash & Svetlana Basinschaia Moldova
66  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Puola
68  Sergei Kamenko & Olga Stoliar Valko-Venäjä
69  Dmitrii Panochek & Ecaterina Cernat Moldova
70  Christian Lange & Claudia Köhler Saksa

1. kierros (105 parasta)

71  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Saksa
72  Valerio Perini & Cristina Rigoni Italia
73  Rafal Beldycki & Justyna Kondratowicz Puola
74  Valentin Butanche & Raluca Dumitrache (aka Ivan) Romania
74  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Venäjä
76  Oktavian Para & Aliana Soldatkina Moldova
77  Mateusz Sznir & Joanna Kaczmarska Puola
78  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Cieslak Puola
79  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Itävalta
79  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Saksa
79  Marcin Starzynski & Marta Plawiak Puola
82  Patrick Helm & Christin Pohl Saksa
82  Bastian Henschel & Mascha Pietruska Saksa
84  Florian Hitzer & Melanie Busch Saksa
84  Jens Ejnar Höst & Pernille Frederiksen Tanska
84  Alexei Serejnikov & Ekaterina Riaboukhina Venäjä
87  Andrej Habjan & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenia
88  Iban Salgado & Francina Planas Espanja
88  Markus Schmid & Isabel Gehring Saksa
90  Dmitriy Petrushechkin & Galina Sokolova Venäjä
91  Guennadi Klotchikhine & Natalia Fridmanovich Venäjä
92  Evgeny Letinsky & Yulija Dikolov Israel
93  Tomas Cesal & Veronika Polaskova Tšekki
93  Markus Heuberger & Sandra Trittmacher Saksa
93  Ulf Schneider & Pirkko Hettrich Saksa
96  Aleksander Dorofeev & Marina Alexandrova Venäjä
96  Ilia Litvinov & Ekaterina Murashova Venäjä
96  Joaquim Sole Fiquera & Fina Marti Espina Espanja
99  Andrei Blinov & Oxana Fedorova Venäjä
99  Patrick Kampa & Jessica Nehling Saksa
99  Gasper Krasevec & Tjasa Marcic Slovenia
99  Dmitri Mychaev & Ioulia Matiaj Venäjä
103  Volker Vorbrodt & Johanna Klisan (aka Hahn) Saksa
104  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Romania
105  Sven Szekulla & Anna Fischer Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}