Results from German Open 1998 - Youth Latin 27. elokuuta 1998
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 1998
Saksa - Mannheim 25. elokuuta 1998

Youth Latin 27. elokuuta 1998

Finaali

1  Stefano Di Filippo & Sara Magnanelli Italia
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraina
3  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Italia
4  Massimo Sinato & Alina Kanygina Saksa
5  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Venäjä
6  Maksim Chmerkovskiy & Inna Bykovskaia Yhdysvallat
7  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Itävalta
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Serguei Khadzhiev & Olga Iagant Venäjä
9  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Saksa
9  Pawel Tomalczyk & Katarzyna Tomalczyk Puola
11  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Saksa
12  Valerio Pavia & Elisa Vona Italia

Neljännesfinaali

13  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Venäjä
14  Aleksandr Kovalchuk & Olga Borunova Venäjä
14  Andrei Rapokhin & Ekaterina Gerasimova Venäjä
16  Olexiy Kashkovskyy & Anastasiya Kislina Ukraina
17  Felice Alviani & Lucia Kofler Italia
18  Harrold Engelmann & Melissa Ortiz Gomez Saksa
18  Markus Homm & Cecilie Pritzl Saksa
18  Marcin Lyszkowicz & Marta Kubizna Puola
21  Ivan Falko & Olesya Borisova Venäjä
21  Radoslaw Openchowski & Sandra Lewandowska Puola
23  Iban Salgado & Francina Planas Espanja
24  Agris Bertulsons & Jolanta Kirgicka Latvia

3. Kierros (49 parasta)

25  Valdas Daujotas & Inga Gerber Liettua
25  Alexandre Miliakev & Ksenia Ivanova Venäjä
25  Krzysztof Psciuk & Katarzyna Wieczorek Puola
25  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Puola
29  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Puola
30  Dmitri Datsko & Tatiana Bajenova Venäjä
30  Oleksandr Kikhtenko & Olga Moroz Ukraina
30  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Valko-Venäjä
30  Andris Miezitis & Ilze Pigita Latvia
30  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukraina
30  Mitja Slevec & Iris Igic Slovenia
36  Lukas Cep & Zuzana Sourkova Tšekki
36  Werner Figar & Karin Figar Itävalta
38  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Puola
38  Octavian Para & Olga Fedosenco Moldova
38  Dmitri Rodygin & Irina Akhtiamova Venäjä
41  Domen Krapez & Mateja Cuk Slovenia
42  Ricky Bentzen & Charlotte Kristiansen Tanska
42  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italia
44  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Puola
44  Pavel Prourzin & Olga Sitkina Venäjä
44  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Venäjä
47  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Italia
48  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugali
49  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Venäjä

2. Kierros (100 parasta)

50  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Moldova
50  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Alankomaat
50  Adomas Muralis & Gabriele Valiukaite Liettua
50  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Puola
54  Vladimir Dereviankuin & Marina Bestchastnova Venäjä
54  Csaba László & Anikó Németh Unkari
54  Marco Verrelli & Emanuela Chiominto Italia
57  Adam Galazka & Paulina Obuchowska Puola
57  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Puola
57  Andrej Gubanov & Miriam Pieper Saksa
57  Evgen Gurin & Liubov Subareva Ukraina
57  Daniele Muzi & Danila Scarlino Italia
57  Roman Myrkin & Vladlena Aptukova Ukraina
57  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Puola
57  Anton Zherebtsov & Iulia Elizarieva Venäjä
65  Soren Ramberg & Henriette Henties Tanska
66  Emiliano Gallucci & Manuela Mancini Italia
66  Andreas Hamann & Ulrike Hamann Saksa
66  Christoph Kies & Silke Zetzsche Saksa
66  Nico Santoro & Valentina Vincenzi Italia
70  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Moldova
70  Claus Bohn Holm & Stine Dalsgaard Tanska
70  Christian Lange & Claudia Köhler Saksa
70  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraina
70  Vladislav Vasiliev & Inna Pozdniakova Venäjä
75  Mads Brattlie & Linda Dale Norja
75  Lukasz Lukaszewicz & Agnieszka Wojcikowska Puola
77  Steffen Meier & Debbie Seefeldt Saksa
77  Andrzej Mialkowski & Aleksandra Krejczy Puola
79  Tobias Von Dein & Marina Lomasowa Saksa
79  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Venäjä
81  Ales Cokan & Dasa Kotnik Slovenia
81  Pascal Fremmer & Angela Kraft Saksa
81  Patrick Helm & Christin Gerth Saksa
81  Stefan Hinze & Chantale Hartung Saksa
81  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Saksa
81  Kevin Weichert & Nadine Weichert Saksa
87  Gabriele Pilo & Romina Tumolo Italia
87  Jakub Sadej & Ewa Asparuchow Puola
87  Deniss Tschursins & Agita Baranovska Latvia
90  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Saksa
90  Vassilii Nikechine & Daria Sokina Venäjä
92  Alessio Di Veronica & Tania Amico Italia
92  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Venäjä
92  Nuno Santos & Alexandra Venancio Portugali
95  Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Italia
95  Robert Klosek & Ula Mendyka Puola
97  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Saksa
98  Peter Files & Maja Pucelj Slovenia
98  Dennis Kukuk & Romina Kukuk Saksa
100  Aigars Stolcers & Jevgenija Markova Latvia

1. kierros (181 parasta)

101  Federico Di Toro & Genny Favero Italia
101  Mikhail Eriomin & Albina Issianova Venäjä
101  Morton Larsen & Stine Heerwagen Tanska
101  Nicolas Lugan & Lucie Garric Ranska
105  Milan Hradecky & Blanka Stankova Tšekki
105  Pierpaolo Marsullo & Federica De Santis Italia
105  Andreas Martens & Kathrin Schellig Saksa
105  Rafal Olek & Izabela Szopinska Puola
105  Evgeni Troitski & Maria Sovetnikova Venäjä
110  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Venäjä
110  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Tanska
110  Jernej Kamenik & Maja Pihler Slovenia
110  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Saksa
110  Alessandro Testa & Daniela Frangipane Italia
115  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Venäjä
115  Petr Polak & Hana Vitkova Tšekki
115  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tšekki
115  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Venäjä
115  Alexei Soubbotine & Elizaveta Krouchatina Venäjä
120  Piotr Abramek & Anna Horodecka Puola
120  Nicolas Brauckhoff & Jasmin Scherdin Saksa
120  Artem Rodygin & Olga Serzhantova Venäjä
120  Jochen Rudolph & Ann Kristin Janitzki Saksa
120  Christian Sanchez & Miriam Sanchez Espanja
120  Mateusz Sznir & Katarzyna Krupa Puola
120  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Puola
127  Jan Cerny & Iva Cisarova Tšekki
127  Anze Dobrajc & Mojca Brenkus Slovenia
129  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Venäjä
129  Dmitro Litvak & Irina Fisher Ukraina
129  Maxim Verdes & Liliana Ianachevici Moldova
132  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Ranska
132  Roman Iachtchenko & Elena Petrounina Venäjä
132  Evgeni Kriuchkin & Ekaterina Rogachova Venäjä
132  Simone Segatori & Lara Astolfi Italia
132  Sebastian Vonesch & Johanna Meyer Saksa
137  Lucian Dimitras & Ludmila Colesnic Romania
137  Marco Rossi & Annamaria Bassano Italia
137  Konstantin Statnikov & Katherina Simonova Saksa
140  Denis Artiouchkin & Ekaterina Jiliaeva Venäjä
140  Tomas Foltan & Monika Hajzlerova Saksa
140  Sergio Grillo & Jamila Jadran Saksa
140  Johannes Korward & Sarah Lahl Saksa
140  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Latvia
145  Markus Heuberger & Sandra Krenz Saksa
146  Vitaiy Erfan & Oksana Ponochevna Ukraina
147  Nazim Afana & Tereze Kremerova Tšekki
148  Karsten Mogensen & Michelle Poulsen Tanska
148  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Latvia
150  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Saksa
150  Iskander Porodjuk & Ines Krause Saksa
150  Gábor Porubcsanszki & Gabriella Biar Unkari
150  Arcadii Turcan & Aliona Soldatchina Moldova
154  Andrei Migounov & Ekaterina Louneva Venäjä
154  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Italia
154  Sebastian Zele & Patricia Schradinger Saksa
154  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Saksa
158  Michael Berger & Steffi Ruf Saksa
158  Jens Liebelt & Linda Kirst Saksa
158  Thomas Nick & Melanie Mundinger Saksa
158  Isaac Rovira & Desiree Martin Espanja
162  Tomas Dimavicius & Ruta Jokubynaite Liettua
162  Ole Dirks & Manuela Bindea Saksa
162  Kim Stephan Knobloch & Jessica Ammon Saksa
162  Andreas Rohner & Antje Lockenvitz Saksa
162  Christian Stanke & Kathrin Hölsch Saksa
167  Sven Kreicha & Sabine Heuser Saksa
168  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Tšekki
169  Marius Iepure & Anca Florescu Romania
170  Uwe Willms & Susanne Graumnitz Saksa
171  Dominik Holz & Stephanie Maxein Saksa
171  Miguel Nabeto & Catia Lima Portugali
171  Christoph Schuster & Andrea Bergbauer Saksa
174  Sascha Mohl & Sarah Holzwarth Saksa
174  Nicolai Springer & Simone Waldorf Saksa
176  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldova
176  Jörg Wolf & Christine Wolf Saksa
178  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Romania
178  Thorsten Haas & Simone Freiermuth Saksa
178  Dmitri Kondratenko & Olga Molochnaia Venäjä
178  Serguei Krol & Olga Tabakova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}