Results from German Open 1998 - Youth Standard 26. elokuuta 1998
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 1998
Saksa - Mannheim 25. elokuuta 1998

Youth Standard 26. elokuuta 1998

Finaali

1  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraina
2  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Italia
3  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italia
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Italia
6  Maciej Zahorodny & Julia Raew Puola
7  Mads Abildtrup & Mie Moltke Tanska
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Venäjä
9  Domen Krapez & Mateja Cuk Slovenia
10  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Puola
10  Roman Myrkin & Vladlena Aptukova Ukraina
12  Marco Lustri & Emanuela Lustri Italia

Neljännesfinaali

13  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Saksa
14  Adomas Muralis & Gabriele Valiukaite Liettua
15  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Venäjä
16  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Venäjä
17  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Liettua
17  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Italia
19  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Liettua
19  Alexandr Sergeev & Olga Nikolaeva Venäjä
21  Federico Di Toro & Genny Favero Italia
22  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Saksa
22  Octavian Para & Olga Fedosenco Moldova
24  Giedrius Statulevicius & Ramune Kukyte Liettua
25  Alessio Di Veronica & Tania Amico Italia

3. Kierros (49 parasta)

26  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Moldova
26  Morton Larsen & Stine Heerwagen Tanska
26  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Puola
26  Pawel Tomalczyk & Katarzyna Tomalczyk Puola
30  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Venäjä
30  Mariusz Szarecki & Marta Kazowska Puola
32  Christoph Kies & Silke Zetzsche Saksa
33  Mads Brattlie & Linda Dale Norja
33  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Puola
33  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Puola
36  Alberto Bersini & Serena Picco Italia
36  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Ranska
36  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Puola
36  Antonio Tomassini & Lucia Tomassini Italia
36  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Italia
41  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Saksa
42  Harrold Engelmann & Melissa Ortiz Gomez Saksa
42  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Valko-Venäjä
42  Gabriele Pilo & Romina Tumolo Italia
42  Anton Zherebtsov & Iulia Elizarieva Venäjä
46  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Latvia
47  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Moldova
48  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Puola
49  Karlis Andersons & Evita Everse Latvia

2. Kierros (85 parasta)

50  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Italia
50  Csaba László & Anikó Németh Unkari
50  Vassilii Nikechine & Daria Sokina Venäjä
53  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Venäjä
53  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Slovakia
53  Christian Lange & Claudia Köhler Saksa
53  Dmitri Rodygin & Irina Akhtiamova Venäjä
57  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Venäjä
57  Peter Files & Maja Pucelj Slovenia
57  Timon Robin Frank & Inga Eschner Saksa
57  Andrzej Mialkowski & Aleksandra Krejczy Puola
57  Marco Rossi & Annamaria Bassano Italia
57  Jakub Sadej & Ewa Asparuchow Puola
57  Denis Sorkine & Alexandra Poletaeva Venäjä
57  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Puola
65  Cristian Venosa & Genny Lombardi Italia
66  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Itävalta
66  Gregor Intihar & Natalija Donko Slovenia
66  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Puola
66  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Alankomaat
70  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Saksa
70  Gediminas Urbaitis & Jeva Zajanchauskaite Liettua
72  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Tanska
72  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Venäjä
74  Claus Bohn Holm & Stine Dalsgaard Tanska
74  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Tšekki
74  Matteo Menghini & Elisa Elisei Italia
74  Krzysztof Psciuk & Katarzyna Wieczorek Puola
78  Aigars Stolcers & Jevgenija Markova Latvia
79  Patrick Helm & Christin Gerth Saksa
79  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Venäjä
79  Dennis Kukuk & Romina Kukuk Saksa
82  Andrej Gubanov & Miriam Pieper Saksa
83  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Saksa
84  Iban Salgado & Francina Planas Espanja
85  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Venäjä

1. kierros (152 parasta)

86  Mikhail Eriomin & Albina Issianova Venäjä
86  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Latvia
86  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukraina
86  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Puola
90  Ales Cokan & Dasa Kotnik Slovenia
90  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Puola
90  Rafal Olek & Izabela Szopinska Puola
90  Simone Segatori & Lara Astolfi Italia
90  Arcadii Turcan & Aliona Soldatchina Moldova
95  Lukas Cep & Zuzana Sourkova Tšekki
95  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Venäjä
95  Adam Galazka & Paulina Obuchowska Puola
95  Olexiy Kashkovskyy & Anastasiya Kislina Ukraina
99  Piotr Abramek & Anna Horodecka Puola
99  Girts Andins & Zana Zagare Latvia
99  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Saksa
99  Dmitro Litvak & Irina Fisher Ukraina
103  Evgeni Kriuchkin & Ekaterina Rogachova Venäjä
103  Andris Miezitis & Ilze Pigita Latvia
103  Alexandre Miliakev & Ksenia Ivanova Venäjä
103  Mateusz Sznir & Katarzyna Krupa Puola
103  Deniss Tschursins & Agita Baranovska Latvia
108  Gintautas Bulotas & Jurga Vaiciulyte Liettua
108  Lucian Dimitras & Ludmila Colesnic Romania
108  Philipp Ruge & Jessica Kleeberg Saksa
111  Roman Iachtchenko & Elena Petrounina Venäjä
111  Robert Klosek & Ula Mendyka Puola
111  Vladislav Vasiliev & Inna Pozdniakova Venäjä
114  Sven Kreicha & Sabine Heuser Saksa
114  Jochen Rudolph & Ann Kristin Janitzki Saksa
114  Jan Supik & Martina Branna Tšekki
117  Vitaiy Erfan & Oksana Ponochevna Ukraina
117  Jernej Kamenik & Maja Pihler Slovenia
119  Mihai Ivescu & Alexandra Stanila Romania
120  Agris Bertulsons & Jolanta Kirgicka Latvia
120  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norja
120  Evgen Gurin & Liubov Subareva Ukraina
120  Stefan Hinze & Chantale Hartung Saksa
120  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Saksa
120  Radoslaw Openchowski & Sandra Lewandowska Puola
120  Artem Rodygin & Olga Serzhantova Venäjä
127  Andreas Martens & Kathrin Schellig Saksa
127  Steffen Meier & Debbie Seefeldt Saksa
127  Karsten Mogensen & Michelle Poulsen Tanska
127  Pavel Prourzin & Olga Sitkina Venäjä
131  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Tšekki
131  Gábor Porubcsanszki & Gabriella Biar Unkari
133  Tomas Dimavicius & Ruta Jokubynaite Liettua
134  Andrei Grinevitch & Lilia Ivanova Venäjä
135  Joan Batet & Anna Marin Espanja
135  Maxim Verdes & Liliana Ianachevici Moldova
137  Evgeni Troitski & Maria Sovetnikova Venäjä
137  Sebastian Vonesch & Johanna Meyer Saksa
139  Andrei Migounov & Ekaterina Louneva Venäjä
140  Nicolas Lugan & Lucie Garric Ranska
140  Sebastian Zele & Patricia Schradinger Saksa
142  Jens Liebelt & Linda Kirst Saksa
143  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldova
143  Alexei Soubbotine & Elizaveta Krouchatina Venäjä
143  Uwe Willms & Susanne Graumnitz Saksa
146  Mirko Nenner & Katja Lachmann Saksa
147  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Romania
147  Isaac Rovira & Desiree Martin Espanja
149  Marius Iepure & Anca Florescu Romania
150  Thorsten Haas & Simone Freiermuth Saksa
151  Serguei Krol & Olga Tabakova Venäjä
151  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}