Results from German Open 1999 - Junior II Standard 28. elokuuta 1999
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 1999
Saksa - Mannheim 24. elokuuta 1999

Junior II Standard 28. elokuuta 1999

Finaali

1  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Venäjä
2  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Venäjä
3  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Venäjä
4  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Englanti
5  Martin Parmas & Kaisa Oja Viro
6  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Puola
7  Mikhail Breev & Svetlana Zamolotskikh Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Venäjä
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Puola
10  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Saksa
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Slovenia
12  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Italia
13  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tšekki

Neljännesfinaali

14  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Moldova
15  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenia
15  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Saksa
15  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Latvia
18  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Venäjä
19  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Puola
20  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italia
20  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir Islanti
22  Alessio Altieri & Veronica Bonciolini Italia
23  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukraina
23  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Tšekki
25  Rory Couper & Rachael Heron Englanti

3. Kierros (36 parasta)

26  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Italia
26  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Slovenia
28  Vladimir Karpov & Elena Erchova Venäjä
29  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukraina
30  Pawel Szajda & Karina Hofmann Puola
31  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Puola
32  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Puola
33  Ali Khan & Berta Bernburg Islanti
33  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Saksa
33  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Tšekki
36  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Venäjä

2. Kierros (61 parasta)

37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukraina
37  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Puola
37  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Liettua
37  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldova
41  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Puola
41  Sergej Diemke & Katrin Genis Saksa
41  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Liettua
41  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Puola
41  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Ranska
41  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Saksa
47  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Puola
48  Michael Klahn & Theresa Leopold Saksa
48  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Saksa
48  Michael Seidel & Emilia Goldberg Saksa
48  Roman Zedan & Marian Zedan Romania
52  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Tanska
52  Tomas Krch & Petra Kocova Tšekki
52  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukraina
55  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Puola
56  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Venäjä
56  Péter Huszka & Gabriella Turi Unkari
56  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Romania
56  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Liettua
60  Jeremy Coblenzer & Regina Gutschmidt Saksa
61  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Venäjä

1. kierros (96 parasta)

62  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukraina
62  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukraina
64  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazakstan
64  Petr Kashinski & Tatiana Gorodilina Venäjä
64  Nazar Narov & Olessia Kharebina Venäjä
67  Keith Chircop & Annelise Chircop Malta
67  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Moldova
69  Luca Bevilacqua & Veronica Tarantini Italia
69  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukraina
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Saksa
72  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Tanska
73  Sven Eric Heinemann & Nadine Ludwig Saksa
73  Dennis Mosolf & Anna Hense Saksa
73  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukraina
76  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Venäjä
76  Klaus Wonner & Larissa Bucher Saksa
78  Robertas Januta & Kristina Loginova Liettua
78  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Saksa
80  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Romania
80  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Puola
82  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugali
82  Ivan Boltnev & Julia Loboda Venäjä
82  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Liettua
85  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Puola
85  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Puola
85  Benjamin Dähne & Katja Hallbauer Saksa
85  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Venäjä
85  Stefan Leetz & Maike Wende Saksa
85  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Venäjä
85  Tobias Wochele & Anika Wochele Saksa
92  Horia Struta & Sanziana Tarta Romania
93  Christoph Will & Miriam März Saksa
93  Dennis Yuji & Alexandra Wierzbicki Saksa
95  Dominic Grohmann & Nadia Laurito Saksa
95  George Struta & Raluca Frandes Romania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}