Results from German Open 1999 - Junior II Ten Dance 26. elokuuta 1999
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 1999
Saksa - Mannheim 24. elokuuta 1999

Junior II Ten Dance 26. elokuuta 1999

Finaali

1  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Venäjä
2  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Venäjä
3  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukraina
4  Rory Couper & Rachael Heron Englanti
5  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Saksa
6  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Italia
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Puola
9  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Puola
10  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Englanti
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Slovenia
12  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir Islanti

Neljännesfinaali

13  Evgueni Smaguin & Alissa Malkova Venäjä
14  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukraina
15  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Italia
16  Sergej Diemke & Katrin Genis Saksa
17  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenia
17  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Moldova
19  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Venäjä
20  Vladimir Karpov & Elena Erchova Venäjä
21  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Saksa
22  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Romania
23  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Puola
24  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Puola

2. Kierros (49 parasta)

25  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Venäjä
26  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Ranska
26  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldova
28  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Tšekki
29  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Saksa
29  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Puola
29  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukraina
32  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazakstan
32  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukraina
34  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Puola
34  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Venäjä
36  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Puola
37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukraina
37  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Venäjä
37  Michael Klahn & Theresa Leopold Saksa
37  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Puola
37  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Venäjä
42  Ali Khan & Berta Bernburg Islanti
43  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Slovenia
43  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Saksa
45  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Liettua
46  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Puola
47  Pawel Szajda & Karina Hofmann Puola
47  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukraina
49  Michael Seidel & Emilia Goldberg Saksa

1. kierros (85 parasta)

50  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Tanska
50  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Romania
52  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Tšekki
52  Daniil Serditov & Liudmila Ruzova Venäjä
54  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Liettua
54  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Puola
54  Nazar Narov & Olessia Kharebina Venäjä
57  Wojciech Mosiej & Kinga Zawada Puola
57  Klaus Wonner & Larissa Bucher Saksa
57  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukraina
60  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukraina
61  Keith Chircop & Annelise Chircop Malta
62  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Tanska
62  Roman Zedan & Marian Zedan Romania
64  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Saksa
65  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Liettua
66  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Venäjä
67  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Puola
68  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugali
69  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Venäjä
70  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Saksa
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Saksa
72  Robertas Januta & Kristina Loginova Liettua
72  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Saksa
72  Fabio Trindade & Tatiana Moreira Santos Portugali
75  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Puola
76  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Moldova
76  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Venäjä
78  Ivan Boltnev & Julia Loboda Venäjä
79  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Puola
79  Péter Huszka & Gabriella Turi Unkari
81  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Liettua
82  George Struta & Raluca Frandes Romania
82  Horia Struta & Sanziana Tarta Romania
84  Thomas Hrubenja & Olga Moldavska Saksa
84  Stefan Mihai Serb & Anca Irina Stoica Romania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}