Results from German Open 1999 - Youth Standard 25. elokuuta 1999
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 1999
Saksa - Mannheim 24. elokuuta 1999

Youth Standard 25. elokuuta 1999

Finaali

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Italia
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraina
3  Rosario Guerra & Lia Mullins Irlanti
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
5  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Liettua
6  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Saksa
7  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Puola
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Marco Lustri & Emanuela Lustri Italia
9  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Liettua
10  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
11  Olexiy Kashkovskyy & Anastasia Jideliova Moldova
12  Christoph Kies & Silke Zetzsche Saksa

Neljännesfinaali

13  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Saksa
14  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Latvia
15  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Venäjä
16  Alessio Di Veronica & Tania Amico Italia
16  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Puola
18  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italia
19  Andrius Brinkmanis & Ruta Zajanckauskaite Liettua
20  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Italia
21  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Latvia
22  Simone Segatori & Lara Astolfi Italia
23  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Puola
23  Cristian Venosa & Genny Lombardi Italia

3. Kierros (49 parasta)

25  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Saksa
25  Emanuele Lannocca & Jessica Lannocca Italia
25  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Italia
25  Gustaf Lundin & Carin Da Silva Ruotsi
29  Rafal Piecyk & Anna Kedziora Puola
30  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Tšekki
31  Csaba László & Anikó Németh Unkari
31  Denis Sorkine & Alexandra Poletaeva Venäjä
31  Michael Wenger & Kim Thurau Saksa
31  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Puola
35  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Islanti
35  Marco Mancini & Giada Filacchione Italia
37  Edgaras Adomaitis & Aine Luigailaite Liettua
38  Rüdiger Homm & Julia Belch Saksa
39  Martin Parmas & Kaisa Oja Viro
40  Octavian Para & Olga Fedosenco Moldova
40  Sergiy Savkov & Yelizaveta Zavorotnya Ukraina
40  Jan Supik & Martina Branna Tšekki
40  Alexander Tchesnokov & Tatiana Kudriavtseva Venäjä
40  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Puola
45  Aleksey Efremenko & Ekaterina Werschinina Venäjä
45  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Tanska
47  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Armenia
48  Timofei Bavinov & Elena Ouspenskaia Venäjä
48  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Ranska

2. Kierros (89 parasta)

50  Martin Krc & Lenka Matouskova Tšekki
50  Richard Lowes & Sarah Johnson Englanti
50  Roberts Nemiro & Dace Matisa Latvia
50  Giordano Pizzardi & Annamaria Bassano Italia
54  Domenico Ferraro & Soile Nasanen Suomi
54  Robert Gurdiumov & Ekaterina Arzhannikova Venäjä
54  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italia
54  Nikolai Spiridenko & Anna Souproun Venäjä
58  Mikhail Orlov & Ekaterina Kaleeva Venäjä
58  Viktor Paliy & Oleksandra Kondrashova Ukraina
60  Francesco Caramia & Vincenza Laterrenia Italia
61  Francesco Cinque & Paola Mele Italia
61  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Latvia
61  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Venäjä
64  Karlis Andersons & Evita Everse Latvia
64  Oleksander Kasko & Anastasiya Kislina Ukraina
64  Francesco Pepe & Assunta Viscione Italia
64  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Venäjä
68  Pavel Fomin & Ksenia Kapralova Venäjä
68  Ruslan Ramazanov & Natalia Adam Venäjä
70  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Italia
71  Alessandro D'ottavi & Pamela Fritella Italia
71  Mihai Ivescu & Alexandra Stanila Romania
71  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Saksa
71  Matteo Menghini & Elisa Elisei Italia
71  Andrew Przybyl & Adrianna Przybyl Puola
71  Marco Rossi & Laura Ciampini Italia
71  Maciej Zamojski & Justyna Jagiela Puola
78  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Puola
78  Rafal Olek & Agnieszka Ciszewska Puola
78  Lukasz Sobczynski & Agata Kowalska Puola
81  Kristjan Kuusk & Katrin End Viro
81  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tšekki
83  Piotr Szewczyk & Monika Rogozinska Puola
84  Alexander Diemke & Birgit Kettner Saksa
84  Jure Pirc & Manca Dolenc Slovenia
84  Nikita Serditov & Elena Cheremet Venäjä
84  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Puola
88  Stefan Hinze & Chantale Hartung Saksa
89  Salvatore Todaro & Alice Ruzza Italia

1. kierros (158 parasta)

90  Manuel Dell'osta & Veronika Haller Italia
90  Sergey Dobudko & Ioulia Cheina Venäjä
92  Artem Berezhnoi & Farida Galieva Venäjä
92  Mart Raudvee & Katrin Suija Viro
92  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukraina
92  Piotr Wasinski & Monika Marcyniak Puola
92  Tomasz Zukowski & Barbara Palinska Puola
97  Sergey Gorbunov & Irina Vlasieva Venäjä
97  Branislav Stefcik & Andrea Slivkova Slovakia
99  Eldar Dzhafarov & Ioulia Malkina Venäjä
99  Marcin Kuzinski & Magda Soszynska Puola
99  Mikhail Vlasov & Maria Nakhodkina Venäjä
102  Maksim Condratiev & Elena Cravciuc Moldova
102  Benjamin Gäbler & Ann Kristin Janiztki Saksa
102  Gregor Intihar & Urska Senveter Slovenia
102  Felice Longo & Flora Lessa Italia
102  Roman Nikiforov & Marina Yevtushenko Ukraina
102  Kevin Weichert & Nadine Weichert Saksa
108  Maciej Cieszynski & Agnieszka Wolak Puola
108  Gints Truselis & Elina Kisele Liettua
110  Ondrej Bartonek & Lenka Kulfirova Tšekki
110  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Venäjä
110  Maciej Swirski & Izabela Olejniczak Puola
110  Gábor Szasz & Agnes Toth Unkari
114  Jan Marcel Rahder & Stanislava Bykova Saksa
115  Maxime Dereymez & Angelique Cali Ranska
116  Jens Arnegger & Vanessa Bucher Saksa
116  Marcin Hakiel & Agnieszka Kazmierczak Puola
116  Michael Olesen & Katherine Bonde Tanska
119  Marcello Bini & Antonella Lombardi Italia
119  Denis Chepelev & Marina Ilina Venäjä
119  Massimiliano Nardino & Donatella Findanno Italia
119  Aleksandr Skarlato & Daria Alisova Ukraina
119  Konstantin Slaven & Anastasiya Kravchenko Ukraina
124  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Saksa
125  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Islanti
125  Tomasz Kaczynski & Halszka Pawlicz Puola
125  Sven Kreicha & Sabine Heuser Saksa
128  Radu Cristian Andrei & Florina Mihaela Demidov Romania
128  Andrzej Czuchnowski & Dziedric Czuchnowski Puola
128  Ivan Dylko & Svetlana Barteneva Venäjä
131  Jaroslaw Krzyszkowski & Justyna Krzyszkowska Puola
131  Rafal Spurek & Daria Kowalska Puola
133  Frank Schulnies & Anke Schulze Saksa
134  Andrei Joukov & Anastasia Sadovnikova Venäjä
134  Julian Riemensperger & Simone Wagner Saksa
136  Andrei Duca & Roxana Duca Romania
136  Nicolas Lugan & Lucie Garric Ranska
136  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Puola
139  Grzegorz Waskiewicz & Urszula Rosc Puola
139  Marcin Zajlich & Justyna Wasylkowska Puola
141  Manolo Chiari & Marianna Cadei Italia
141  Claudio Tiburzio & Melissa Folco (aka Tiburzio) Italia
143  Martin Müller & Ebru Kaba Saksa
143  Kamil Sliwowski & Ewelina Szymanowska Puola
145  Jiri Protiva & Eva Fockeova Tšekki
146  Jochen Diernberger & Katharina Augenstein Saksa
146  Thomas Mierisch & Angelika Thomas Saksa
146  Martin Werner & Katja Stetzkowski Saksa
149  Alexander Levin & Liora Vainberg Israel
149  Yevgeny Litinskiy & Ekaterina Vasiliev Israel
151  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Saksa
152  Olivian Marian Badita & Delia Sandu Romania
153  Bruno Caseiro & Ana Patricia Rodriques Portugali
153  Ronny Hörig & Susann Bänsch Saksa
153  Marius Ionel & Noemi Horvath Romania
156  Sven Balcerzak & Angelique Quesnoit Ranska
156  Matthias Löbel & Katrin Böttger Saksa
156  Nuno Santos & Alexandra Venancio Portugali
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}