Results from German Open 2000 - Junior I Latin 31. elokuuta 2000
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2000
Saksa - Mannheim 29. elokuuta 2000

Junior I Latin 31. elokuuta 2000

Finaali

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Venäjä
2  Raimondo Todaro & Jenny Bonfiglio Italia
3  Gabriele Simone & Ester Spadavecchia Italia
4  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Venäjä
5  Frederico D'agostino & Sara Cibelli Italia
6  Georgiy Korolyov & Veronika Burtova Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Alexander Bisserov & Irina Vinogradova Venäjä
7  Aleksey Gayduk & Valeria Oleinikova Venäjä
9  Maksym Letushov & Kseniya Selivanovska Ukraina
10  Ivan Mouraviev & Inga Tindronova Venäjä
11  Alexander Perezhigin & Alina Nechai Venäjä
12  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraina

Neljännesfinaali

13  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Venäjä
14  Natan Rositsan & Yana Goldshtein Kanada
15  Evgueni Sakhno & Evguenia Platonova Venäjä
16  Alexei Godlevski & Anna Dvornikova Venäjä
16  Vladimir Kondratiouk & Viktoria Fomenko Venäjä
16  Mykhaylo Zadyraka & Kateryna Kramar Ukraina
16  Alexander Zimin & Olga Tsepeleva Venäjä
20  Alexander Meshcheryakov & Maria Timokhina Venäjä
20  Kirill Zhuzhnev & Yuliya Shevchenko Venäjä
20  Igor Zykov & Ilona Drukarenko Venäjä
23  Alexander Rebrov & Nina Solovieva Venäjä
24  Anton Pack & Yelena Klyuchnikova Kazakstan
24  Serguei Voitovitch & Ekaterina Vorobieva Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

26  Dumitru Doga & Natalia Sandru Moldova
26  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Tšekki
26  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
29  Ivan Antichkin & Nadiezda Stepochkina Venäjä
29  Asili Ivanov & Lika Rassomakhina Venäjä
29  Anton Semionov & Margarita Novitskaia Venäjä
32  Pawel Godek & Martyna Janik Puola
33  Petr Koulnev & Elona Kazakova Venäjä
33  Konstantin Niemann & Christina Grieger Saksa
33  Dmitriy Pugachev & Ekaterina Tchistiakova Venäjä
36  Pavel Bochkov & Ekaterina Zubareva Venäjä
37  Nikolay Fanagin & Dina Shakirova Venäjä
37  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraina
37  Denis Medvedev & Anna Martsenko Venäjä
40  Denis Balan & Elena Rabinovici Moldova
40  Egor Chemetov & Uliana Femenko Venäjä
40  Kirill Ganopolsky & Sabrina Pernat Saksa
40  Igor Kuzmenko & Olga Telpys Ukraina
40  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazakstan
45  Egor & Oleksandra Ponomareva Ukraina
45  Andreas Dieter & Valeriya Fridman Saksa
45  Filip Maly & Veronika Mala Tšekki
48  Robert Drobinski & Paula Kubiak Puola

1. kierros (91 parasta)

49  Andrey Sirbu & Ilona Revetcaia Moldova
49  Alexei Troshine & Ksenia Vasilyeva Venäjä
49  Timur Voronov & Anna Martynova Venäjä
52  Diego Martinez & Valeria Guarino Saksa
52  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir Islanti
52  Andrei Stratichuc & Ekaterina Dosan Moldova
52  Bogdan Tarasov & Ganna Lantukh Ukraina
56  Finn Gerrit Bohn & Janine Rehders Saksa
56  Pavel Bondarenko & Veronika Golodneva Venäjä
56  Eric Damian & Stela Gorbulea Moldova
59  Pavol Adamecky & Rachel Suchalova Slovakia
59  Yury Ageev & Bella Fateeva Venäjä
59  Eugen Gaar & Sabine Vorbrodt Saksa
59  Konstantin Gershun & Anastasia Kompanietz Israel
59  Vitaliy Kolpakov & Olga Chelomitskaia Venäjä
64  Aleksey Gavenko & Vera Goloubenko Venäjä
64  Sascha Keller & Natascha Veremeeva Saksa
66  Florian Adam & Jacqueline Cavusoglu Saksa
66  Vadim Lupan & Aliona Duca Moldova
68  Andreas Podlich & Anna Gerber Saksa
68  Jakub Ziernik & Joanna Kantek Puola
70  Tamás Balint & Enikö Baráth Unkari
70  Philipp Hanus & Laurence Klett Saksa
70  Maksim Luchko & Vera Nam Venäjä
70  Alexandr Oltianov & Nataliya Onischenko Ukraina
74  Pierre Muller & Marie Blunstein Ranska
75  Gogita Gongadze & Mzia Orvelashvili Georgia
76  Emil Daniel Leonte & Virginia Rosca Romania
77  Vlad Cristache & Laura Ghita Romania
77  Damian Czarnecki & Eva Maria Marcher Tanska
79  Manuel Hirt & Marion Hopf Saksa
79  Serguei Kamenev & Maria Bakuta Venäjä
81  Michael Regonesi & Michela Oberti Italia
82  Christopher Knack & Anna Lena Knack Saksa
83  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Saksa
84  Konstantin Ratchitskij & Melissa Schmidt Saksa
85  Andre Brandewiede & Irina Michaelis Saksa
85  Tiago Gaspar & Lara Quiterio Portugali
85  Sven Gödicke & Anuschka Gödicke Saksa
85  Jon Thor Jonsson & Hanna Run Oladottir Islanti
89  Quentin Duval & Myrtille Duval Ranska
89  Alari Liiv & Nele Metsallik Viro
89  Aleksey Markelov & Valeria Korjova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}