Results from German Open 2003 - Junior I Ten Dance 22. elokuuta 2003
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2003
Saksa - Mannheim 18. elokuuta 2003

Junior I Ten Dance 22. elokuuta 2003

Finaali

1  Anton Danilyuk & Olena Lyashchenko Ukraina
2  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Venäjä
3  Kirill Belorukov & Olga Nikolajeva Venäjä
4  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldova
5  Anton Karpov & Anna Volkova Venäjä
6  Anton Azanov & Maria Kudriashova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Puola
8  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Venäjä
9  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Venäjä
10  Armen Tsaturyan & Elena Salikhova Venäjä
11  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Venäjä
12  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Valeriy Sasin & Ruzana Yudytska Ukraina
14  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
15  Dmitri Bredikhin & Yulia Kuznetsova Venäjä
16  Ravil Boyazitov & Dina Bogapova Venäjä
17  Motiejus Bagdonas & Gabriele Brazauskaite Liettua
17  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Saksa
19  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Moldova
20  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova
21  Boris Filatov & Anna Rychagova Venäjä
22  Evgheni Sandrovschi & Veronica Grigoras Moldova

2. Kierros (36 parasta)

23  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Venäjä
23  Victor Kraft & Marina Beck Saksa
25  Ilko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgaria
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Saksa
27  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Venäjä
28  Konstantin Gorodilov & Erika Reinaru Viro
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Venäjä
30  Mikhail Ostryakov & Svetlana Koshkina Venäjä
31  Pavel Krivcov & Olga Tarasova Venäjä
32  Vladimir Makarenko & Yuliya Sukalenko Ukraina
33  Zen-hui Wang & Wei Fan Kiina
33  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Venäjä
35  Alexander Bliznyuk & Alina Vedeneeva Venäjä
35  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Venäjä

1. kierros (49 parasta)

37  Valeri Wolf & Stefanie Dannehl Saksa
38  Maxim Belov & Marina Kunash Venäjä
39  Sergey Taratuta & Sofya Kharina Venäjä
40  Edgars Ozerskis & Julia Trifonova Latvia
41  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
42  Elvijs Tarasovs & Anna Sevastjanova Latvia
43  Sergei Astafiev & Annabelle Perez Israel
44  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Espanja
44  Joao Martins & Susana Zambujo Portugali
46  Carlos Fernandes & Sofia Cordeiro Portugali
47  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugali
47  Meik Benjamin Tafelski & Fiona Tafelski Saksa
47  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugali
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}