Results from German Open 2003 - Juniors II Ten Dance 18. elokuuta 2003
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2003
Saksa - Mannheim 18. elokuuta 2003

Juniors II Ten Dance 18. elokuuta 2003

Finaali

1  Artem Zubarev & Julia Davydova Venäjä
2  Igor Colac & Doina Milinceanu Moldova
3  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Saksa
4  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Venäjä
5  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Venäjä
6  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Venäjä
7  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Liettua
9  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Venäjä
10  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Italia
11  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Venäjä
12  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Venäjä
13  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Saksa
15  Denis Balan & Irina Dolinta Moldova
16  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Venäjä
17  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Venäjä
17  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tšekki
17  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Venäjä
17  Martins Vargulis & Zane Lase Latvia
21  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Intia
22  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Venäjä
23  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Venäjä
24  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Moldova

3. Kierros (40 parasta)

25  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Venäjä
26  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Liettua
26  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgaria
26  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Viro
26  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Venäjä
30  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldova
30  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
32  Nikita Donitchev & Katia Pietrova Venäjä
33  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Venäjä
33  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldova
35  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Venäjä
36  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Puola
36  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Liettua
38  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Venäjä
39  Sergey Spiridonov & Maria Timokhina Venäjä
40  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Viro

2. Kierros (60 parasta)

41  Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Saksa
42  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Puola
42  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Venäjä
42  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Venäjä
45  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Venäjä
45  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Saksa
45  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Venäjä
48  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
49  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Espanja
49  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Liettua
51  Atanas Mesechkov & Iana Akimova Bulgaria
51  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Kazakstan
53  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Venäjä
54  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldova
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Unkari
56  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu Kiina
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Saksa
58  Kaspars Logins & Madara Kumelina Latvia
59  Denis Buga & Viktoria Mysnik Venäjä
59  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Saksa

1. kierros (77 parasta)

61  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Venäjä
62  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Italia
63  Nicolae Colac & Ina Chicu Moldova
64  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Espanja
64  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Venäjä
64  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Saksa
67  Zsolt Birta & Orsolya Deak Romania
67  Dumitru Pascu & Marica Derdene Romania
69  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Ukraina
70  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Saksa
70  Willy Wursch & Adrienne Jugl Saksa
72  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Espanja
72  Jie-si Li & Huan Huang Kiina
74  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Saksa
75  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Saksa
75  Manuel Schöke & Melanie Schöke Saksa
77  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Latvia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}