Results from German Open 2004 - Amateur Rising Star Standard 17. elokuuta 2004
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2004
Saksa - Stuttgart 17. elokuuta 2004

Amateur Rising Star Standard 17. elokuuta 2004

Finaali

1  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Italia
2  Stanislaw Massold & Christine Deck Saksa
3  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italia
4  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Latvia
5  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Liettua
6  Denys Drozdyuk & Polina Kolodizner Saksa
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Simon Reuter & Julia Niemann Saksa
8  Vladimir Slon & Martina Friedl Itävalta
9  Andrius Ivasauskas & Paulina Glazik Liettua
9  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Venäjä
11  Simone Daniele & Elisa Chanaa Italia
12  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slovakia
13  Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Italia
14  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Puola

Neljännesfinaali

15  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Saksa
16  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Valko-Venäjä
16  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Saksa
18  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tšekki
19  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Italia
20  Csaba László & Szilvia Szögi Unkari
21  Daniele Pardini & Paola Rosi Italia
22  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italia
23  Janis Kukainis & Polina Kulbeda Latvia
24  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Italia
25  Michael Sörensen & Miriam Blume Tanska

4. Kierros (48 parasta)

26  Stasys Brilis & Carolin Neumann Viro
26  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Venäjä
28  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Liettua
29  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Venäjä
29  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Italia
31  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Venäjä
31  Angelo Madonia & Michela Bove Italia
33  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Venäjä
34  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Venäjä
35  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Liettua
35  Livio Palmirotta & Ylenia Saronni Italia
35  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Venäjä
38  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Venäjä
38  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Venäjä
40  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Ranska
40  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japani
40  Tobias Wallin & Elena Galagan Ruotsi
43  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Saksa
44  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Venäjä
45  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Italia
45  Rihards Mailitis & Jekaterina Perederejeva Latvia
45  Igor Pokasanew & Nina Jurtschuk Saksa
48  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Alankomaat

3. Kierros (95 parasta)

49  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Italia
49  George Varganov & Oksana Nevinnova Venäjä
49  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Italia
52  Giuliano D'alterio & Roberta Giarritiello Italia
52  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgia
52  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Saksa
52  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Saksa
52  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Italia
52  Francesco Pepe & Assunta Viscione Italia
52  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Saksa
59  Sergey Korablev & Alexandra Averkieva Venäjä
60  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Venäjä
61  Ronny Hörig & Henriette Schaller Saksa
62  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Italia
63  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Venäjä
63  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Unkari
65  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Saksa
65  Martin Reiss & Corinna Sadowski Saksa
65  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Italia
68  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Venäjä
69  Marius Iepure & Cecilie Pritzl Saksa
69  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldova
69  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Viro
69  Hiroshi Shimizu & Takao Shimizu Japani
73  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Italia
73  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Venäjä
73  Thorsten Unger & Vera Küster Saksa
76  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Venäjä
76  Isaac Rovira & Desiree Martin Espanja
76  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Italia
76  Evgeny Vorobyev & Ekaterina Khokhlova Venäjä
80  Piero Florio & Miriam Lamanna Italia
80  Pavel Golubev & Uliana Golubeva Venäjä
80  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Saksa
80  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Latvia
80  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Alankomaat
85  Anatolijs Bengards & Lasma Vilkausa Latvia
85  Rico Schlammer & Marit Kramski Saksa
87  Michal Drha & Tereza Bufkova Tšekki
88  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazakstan
89  Igor Popov & Anna Kozyreva Venäjä
90  Artem Michailov & Evgenia Cherkasova Venäjä
91  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Venäjä
91  Peter Hahn & Victoria Jakubovsky Saksa
91  Anton Kirillov & Yulia Kosykh Venäjä
91  Marc Schuck & Andrea Vöhringer Saksa
95  Lenny Howard & Jenny Kipper Saksa

2. Kierros (145 parasta)

96  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Latvia
96  Andreas Rothe & Anke Müller Saksa
96  Kay Schneutzer & Jenny Kampfrath Saksa
99  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Venäjä
99  Nikolai Vilkov & Elena Yushina (aka Markosyan) Venäjä
101  Dmitri Ryzhkov & Inna Kiseleva Venäjä
101  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Saksa
101  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japani
104  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Unkari
104  Erik Páli & Viktoria Pali Unkari
104  Richard Weigel & Doreen Weigel Saksa
107  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Venäjä
107  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Puola
107  Frank Schulnies & Nina Ciechowski Saksa
110  Thomas Grusser & Claudia Seidel Saksa
110  Andreas Hötzel & Cindy Weist Saksa
112  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Italia
112  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tšekki
112  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Liettua
112  Igor Zykov & Tatiana Ivanova Venäjä
116  Alexander Schack & Susi Susa Saksa
116  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Saksa
116  Masaki Yamada & Miho Yamamoto Japani
119  Florian Kunkel & Anastasia Ushakova Saksa
119  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Itävalta
121  Rudolf Hoch & Claudia Stock Saksa
121  Vitaliy Kolpakov & Elena Kulinicheva Venäjä
121  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Saksa
124  Zoltán Katonka & Zsofia Kovalik Unkari
124  Sergej Libich & Eva-renate Schneider Saksa
126  Markus Bensch & Johanna Bensch Saksa
127  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Latvia
127  Markus Jäger & Stella Pionczewski Saksa
129  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Venäjä
130  Gábor Petak & Fruzsina Batri Unkari
131  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Saksa
132  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Italia
132  Stephan Ulrich & Carola Keller Saksa
132  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Saksa
135  Tony Centonze & Sabrina Daga Italia
135  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Saksa
135  Vilius Ignatavicius & Aleksandra Gorianova Liettua
135  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Alankomaat
139  Timo Neumann & Katharina Lange Saksa
140  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Saksa
141  Roman Jukowskiy & Eugenia Kovtun Venäjä
142  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Alankomaat
142  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Saksa
142  Andrey Paramonov & Aleksandra Pak Venäjä
145  Yuriy Simonov & Anna Rudneva Venäjä

1. kierros (191 parasta)

146  Michael Beckmann & Bettina Corneli Saksa
146  Patrick Defayay & Sara Wagner Saksa
148  Balazs Papp & Orsolya Zabos Unkari
149  Luis Fernandez & Rocio Munoz Espanja
150  Evgueni Zaitsev & Kristina Verdieva Venäjä
152  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Saksa
152  Sergi Valls & Anna Poblet Espanja
154  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Saksa
155  Miguel Angel Martin & Monica Guirao Espanja
156  Armin Balk & Bettina Kaiser Saksa
156  Timo Henkes & Agnes Petranyi Saksa
156  Renato Markic & Carolin Hirschberger Saksa
159  Jens Arnegger & Katharina Kegel Saksa
159  Edwin Chabot & Cherita Schols Alankomaat
159  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Saksa
162  Andrei Gavrilov & Irina Romaniukina Venäjä
162  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Tšekki
164  Tom Boumans & Ciska Baarda Alankomaat
164  Aleksei Ilin & Natalya Pereverzeva Venäjä
166  Peter Heymann & Sybille Heymann Saksa
167  Eddy Nowicki & Erna Willems Belgia
168  Dmitriy Kuchin & Alena Lashina Venäjä
169  Andreas Tippel & Sandra Tippel Saksa
170  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Itävalta
171  Kristian Benthien & Carolin Wende Saksa
172  Jarek Dudek & Julia Patzelt Saksa
172  Martin Jakobi & Diana Schatz Saksa
172  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Saksa
172  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Saksa
176  Thomas Müller & Nikola Brock Saksa
176  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Saksa
178  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Saksa
178  Andrey Teselkin & Olga Gontcharova Venäjä
181  Andrea Guerrazzi & Marilena Ghezzi Italia
182  Andreas Thordsen & Sonja Lembke Saksa
183  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Saksa
183  Stefan Rattay & Ann Katrin Bechtold Saksa
185  Stefan Isenecker & Silke Störl Saksa
186  Uwe Greger & Silke Beulen Saksa
186  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Saksa
186  Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Alankomaat
186  Andrey Sorokolat & Natalia Sorokolat Venäjä
186  Gerald Weile & Eva Nesselmann Saksa
192  Dominique Kets & Anita Crokaert Belgia
192  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Saksa
192  Karsten Stroh & Sandrina Stroh Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}