Results from German Open 2004 - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 18. elokuuta 2004
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2004
Saksa - Stuttgart 17. elokuuta 2004

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 18. elokuuta 2004

Finaali

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italia
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Liettua
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Saksa
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italia
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Saksa
6  Federico Di Toro & Genny Favero Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Venäjä
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk Venäjä
9  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
10  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italia
11  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovenia
12  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovenia

Neljännesfinaali

13  Denis Kutepov & Anna Oxengoit Venäjä
13  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Saksa
15  Rüdiger Homm & Julia Belch Saksa
16  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Tanska
17  Linas Koreiva & Dorota Makar Puola
17  Simone Segatori & Annette Sudol Saksa
19  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Englanti
19  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldova
21  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italia
21  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italia
23  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Italia
24  Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Slovenia

Round 5 (49 parasta)

25  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Latvia
25  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Saksa
25  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
29  Stanislaw Massold & Christine Deck Saksa
30  Valdis Skutans & Laura Kosite Latvia
30  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Venäjä
32  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Venäjä
33  Andrius Ivasauskas & Paulina Glazik Liettua
33  Simon Reuter & Julia Niemann Saksa
33  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Liettua
36  Csaba László & Szilvia Szögi Unkari
36  Angelo Madonia & Michela Bove Italia
38  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Venäjä
38  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Italia
40  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Puola
40  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slovakia
40  Vladimir Slon & Martina Friedl Itävalta
43  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Saksa
44  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Valko-Venäjä
45  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Italia
45  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Italia
45  Daniele Pardini & Paola Rosi Italia
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Puola
49  Simone Daniele & Elisa Chanaa Italia

4. Kierros (98 parasta)

50  Francesco Pepe & Assunta Viscione Italia
51  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Venäjä
51  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Valko-Venäjä
51  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tšekki
51  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italia
55  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Italia
56  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Venäjä
57  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tšekki
57  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Itävalta
57  Dmitriy Matveev & Alena Ershova Venäjä
60  Janis Kukainis & Polina Kulbeda Latvia
60  Michael Sörensen & Miriam Blume Tanska
60  Tobias Wallin & Elena Galagan Ruotsi
63  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Venäjä
63  Marc Christensen & Tine Dahl Tanska
63  Vilius Ignatavicius & Aleksandra Gorianova Liettua
63  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Liettua
63  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Venäjä
68  Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Italia
68  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Venäjä
70  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Venäjä
70  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Saksa
70  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Ruotsi
70  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Alankomaat
74  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Liettua
74  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Venäjä
74  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Saksa
77  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgia
77  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Venäjä
79  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Italia
79  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Venäjä
79  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Ranska
82  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Italia
82  Giuliano D'alterio & Roberta Giarritiello Italia
82  Martin Reiss & Corinna Sadowski Saksa
82  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Italia
86  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Venäjä
86  Ronny Hörig & Henriette Schaller Saksa
86  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Venäjä
89  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Venäjä
89  Livio Palmirotta & Ylenia Saronni Italia
91  Alexander Schack & Susi Susa Saksa
92  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Saksa
92  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Saksa
92  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japani
95  Isaac Rovira & Desiree Martin Espanja
96  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tšekki
97  Michael Calloens & Sonia Souto Prieto Belgia
97  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Italia

3. Kierros (132 parasta)

99  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Italia
100  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Saksa
101  Tomas Surovec & Ivana Surovcova Slovakia
102  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Italia
102  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Unkari
104  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Italia
104  Richard Weigel & Doreen Weigel Saksa
106  Hiroshi Shimizu & Takao Shimizu Japani
107  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Saksa
108  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Unkari
108  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Saksa
110  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Latvia
110  Erik Páli & Viktoria Pali Unkari
110  George Varganov & Oksana Nevinnova Venäjä
110  Petr Zach & Zuzana Neumitkova Tšekki
114  Thomas Grusser & Claudia Seidel Saksa
114  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Saksa
116  Michal Drha & Tereza Bufkova Tšekki
117  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Saksa
118  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Italia
118  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldova
120  Piero Florio & Miriam Lamanna Italia
120  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Italia
120  Anton Nazarov & Katherine Engelking Saksa
120  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tšekki
120  Frank Schulnies & Nina Ciechowski Saksa
120  Masaki Yamada & Miho Yamamoto Japani
126  Peter Hahn & Victoria Jakubovsky Saksa
127  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Saksa
128  Thorsten Unger & Vera Küster Saksa
129  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Italia
130  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Latvia
130  Gábor Petak & Fruzsina Batri Unkari
180  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Alankomaat

2. Kierros (191 parasta)

132  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Saksa
132  Timo Neumann & Katharina Lange Saksa
132  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Saksa
135  Balazs Papp & Orsolya Zabos Unkari
136  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Liettua
137  Wanja Halmschlag & Silke Kraft Saksa
137  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Saksa
137  Kay Schneutzer & Jenny Kampfrath Saksa
140  Björn Langpaap & Elena Schmidt Saksa
141  Michael Beckmann & Bettina Corneli Saksa
141  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Saksa
141  Timo Henkes & Agnes Petranyi Saksa
141  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Itävalta
145  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Saksa
145  Roman Jukowskiy & Eugenia Kovtun Venäjä
145  Marc Schuck & Andrea Vöhringer Saksa
148  Markus Bensch & Johanna Bensch Saksa
148  Tony Centonze & Sabrina Daga Italia
148  Marc Hotfilder & Heike Macke Saksa
148  Sergej Libich & Eva-renate Schneider Saksa
148  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Saksa
148  Rico Schlammer & Marit Kramski Saksa
154  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Saksa
154  Andreas Hötzel & Cindy Weist Saksa
154  Lenny Howard & Jenny Kipper Saksa
154  Anton Kirillov & Yulia Kosykh Venäjä
154  Renato Markic & Carolin Hirschberger Saksa
154  Karsten Nägler & Franziska Friedrich Saksa
154  Stephan Ulrich & Carola Keller Saksa
161  Andreas Rothe & Anke Müller Saksa
162  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Saksa
162  Rudolf Hoch & Claudia Stock Saksa
162  Vitaliy Kolpakov & Elena Kulinicheva Venäjä
162  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Saksa
166  Edwin Chabot & Cherita Schols Alankomaat
166  Jens Grüttemeier & Kathrin Jandrey Saksa
166  Mathias Sommer & Melanie Fladung Saksa
169  Kai Fleischer & Jana Blaschke Saksa
169  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Saksa
169  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Venäjä
172  Alexander Disam & Jasmin Kölz Saksa
172  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Saksa
172  Thomas Reilich & Claudia Reilich Saksa
172  Andreas Tippel & Sandra Tippel Saksa
172  Sergi Valls & Anna Poblet Espanja
177  Patrick Defayay & Sara Wagner Saksa
177  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Alankomaat
177  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Saksa
181  Luis Fernandez & Rocio Munoz Espanja
181  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Saksa
181  Frank Wildhagen & Anja Krüger Saksa
184  Roger Anselmi & Nadine Müller Sveitsi
185  Marco Schetler & Maria Borgwardt Saksa
185  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Saksa
187  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Espanja
187  Danny Hermann & Sonja Hermann Saksa
187  Giovanni La Mendola & Julliene Megane Belgia
187  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazakstan
187  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japani

1. kierros (256 parasta)

192  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Saksa
192  Martin Jakobi & Diana Schatz Saksa
192  Tobias Thiele & Britta Krellenberg Saksa
195  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Puola
196  Jürgen Gabriel & Tanja Zimmermann Saksa
196  Thomas Müller & Nikola Brock Saksa
198  Norbert Bliesze & Julia Brix Saksa
199  Armin Balk & Bettina Kaiser Saksa
199  Christian Blut & Linda Fischer Saksa
199  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Saksa
199  Peter Heymann & Sybille Heymann Saksa
199  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Itävalta
199  Joachim Schmidt & Daniela Gerlach Saksa
205  Stefan Rattay & Ann Katrin Bechtold Saksa
205  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Saksa
205  Alexander Teltscher & Karin Fischer Saksa
208  Andreas Zenner & Evgenia Noll Saksa
209  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Saksa
210  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Saksa
210  Achim Hobl & Kerstin Hahn Saksa
210  Bernward Kett & Christine Kett Saksa
210  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Tšekki
214  Ivano Bassanetti & Tarcisia Barbieri Italia
214  Kristian Benthien & Carolin Wende Saksa
214  Tom Boumans & Ciska Baarda Alankomaat
214  Michael Junges & Sabine Scheller Saksa
214  Christoph Moller & Sandra Miesgang Saksa
214  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Saksa
220  Alessandro Agolini & Manuela Bove Italia
220  Oliver Giesbert & Kathrin Pissors Saksa
220  Aksel Gohnermeier & Alexandra Pazidis Saksa
220  Jens Hielscher & Julia Drangmeister Saksa
220  Thomas Martin & Veronika Galambos-martin Saksa
220  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Saksa
220  Thomas Rhinow & Karoline Schiller Saksa
220  Stefan Stolzki & Corinna Bettinger Saksa
220  Daniel Strauss & Manuela Marx Saksa
220  Andreas Thordsen & Sonja Lembke Saksa
230  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Saksa
230  Uwe Greger & Silke Beulen Saksa
230  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Saksa
230  Holger Koschinski & Ruth Wipperfürth Saksa
230  Dieter Meister & Anja Petzold Saksa
230  Robert Panther & Julika Winkler Saksa
230  Peter Vogt & Alexandra Vogt Saksa
237  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Saksa
237  Philipp Dengler & Monika Raidl (aka Dengler) Saksa
237  Markus Hopmeier & Anke Lüllmann Saksa
237  Andras Jakab & Tanja Schaper Saksa
237  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Saksa
237  Michael Köhler & Sylvia Burkardt-köhler Saksa
237  Harald Kreber & Melanie Knopp Saksa
237  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Saksa
237  Juan Jose Navarro Romero & Sonia Roger Montesinos Espanja
237  Giuseppe Olivieri & Milena Amoroso Italia
237  Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Alankomaat
237  Hansjörg Spiecker & Silke Keuter Saksa
249  Bernd Baumann & Andrea Baumann Saksa
249  Thomas Ganz & Stefanie Renker Saksa
249  Michel Müller & Katy Müller-kriegel Saksa
249  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Saksa
249  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Saksa
249  Yuriy Simonov & Anna Rudneva Venäjä
249  Karsten Stroh & Sandrina Stroh Saksa
249  Felix Wernz & Gaby Scholz Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}