Results from German Open 2004 - Junior II Latin 17. elokuuta 2004
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2004
Saksa - Stuttgart 17. elokuuta 2004

Junior II Latin 17. elokuuta 2004

Finaali

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Venäjä
2  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Italia
3  Guillem Pascual & Cristina Suarez Espanja
4  Vladimirs Kurcevskijs & Elina Ozolina Latvia
5  Roman Rastorguev & Yuliya Kuznetsova Venäjä
6  Alibek Seiketov & Jana Ritter Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Venäjä
8  Andrei Kazlouski & Ekaterina Bychkovskaya Valko-Venäjä
9  Dominykas Dauksas & Olga Nikolajeva Liettua
10  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldova
11  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Venäjä
12  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Venäjä
14  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldova
15  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Venäjä
15  Ilia Lagutenko & Maria Kamenskaya Venäjä
15  Martins Vargulis & Anastasija Jerjomina Latvia
18  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Venäjä
19  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Venäjä
20  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Venäjä
21  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tšekki
22  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Venäjä
23  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Venäjä

3. Kierros (42 parasta)

24  Nikita Kolomeets & Jana Machackova Tšekki
24  Tomas Marek & Martina Markova Tšekki
26  Kyle Taylor & Jourdan Stone Englanti
27  Jiri Gatnar & Simona Barankova Tšekki
27  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Saksa
29  Reinis Boze & Elza Pole Latvia
29  Denis Buga & Yuliya Galenko Venäjä
31  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldova
31  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Venäjä
33  Stiapan Hurskiy & Alena Baranenkova Valko-Venäjä
34  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Sveitsi
35  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
35  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
37  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Venäjä
38  Lauri Kriisa & Terje Piho Viro
39  Valentin Savin & Alina Glazkova Venäjä
40  Pavel Fomine & Darya Panferova Venäjä
41  Ivan Smirnov & Julia Grosheva Venäjä
42  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova

2. Kierros (61 parasta)

43  Stig Bo Andersen & Sofie Koborg Tanska
44  Victor Isacov & Nadejda Andronachii Moldova
45  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Saksa
45  Mitja Huter & Tamara Sommer Sveitsi
47  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Venäjä
47  Ivan Koshelev & Elena Gunina Venäjä
47  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Venäjä
50  Philipp Clemens & Weronika Slotala Saksa
50  Yuriy Petrov & Irina Guschina Venäjä
52  Daniel Ciml & Aneta Karlickova Tšekki
52  Rares Cojoc & Beatrice Balasz Romania
54  Andrey Patrushev & Margarita Deryabina Venäjä
54  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Liettua
56  Marius-Andrei Balan & Gratiela Terlai Romania
56  Florian Wanagas & Laura Meistermann Ranska
58  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
59  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Venäjä
59  Kyrill Kindsvater & Shari Stewen Saksa
59  Roman Zotov & Lidiya Chernova Venäjä

1. kierros (93 parasta)

62  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Venäjä
62  Sergei Vladimirov & Emma-Leena Koger Viro
64  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Venäjä
64  Johann Michaelis & Anna Chernova Saksa
64  Eduard Unrau & Irina Rausch Saksa
67  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Venäjä
68  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Moldova
69  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Saksa
70  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Venäjä
71  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Venäjä
71  Jan Seiter & Jessica Weinert Saksa
73  Roman Malkov & Daria Demenkova Venäjä
74  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Kazakstan
75  Ilia Tkachenko & Kristina Lyapina Venäjä
76  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Venäjä
77  Kevin Butsch & Ilona Cutenco Saksa
77  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Venäjä
77  Alen Pavlec & Katja Orgl Slovenia
80  Yakov Goldberg & Tamara Elsukova Venäjä
80  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Saksa
82  Andreas Podlich & Darja Titowa Saksa
83  Gena Aristov & Victoria Aidel Saksa
83  Nikolai Kiefer & Laura Ugolini Saksa
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Saksa
83  Ralph Schuster & Janina Rubin Saksa
87  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Saksa
87  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Venäjä
89  Artur Brühler & Isabell Lehmann Saksa
89  Simon Reitz & Jasmin Höfle Saksa
91  Nicolas Pinel & Manon Felici Ranska
93  Minato Kojima & Megumi Morita Japani
94  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}