Results from German Open 2004 - Junior I 10 Dance 19. elokuuta 2004
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2004
Saksa - Stuttgart 17. elokuuta 2004

Junior I 10 Dance 19. elokuuta 2004

Finaali

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Venäjä
2  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Liettua
4  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Venäjä
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Puola
6  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Venäjä
8  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
9  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Venäjä
10  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Venäjä
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Venäjä
12  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukraina

Neljännesfinaali

13  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Romania
14  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Puola
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Venäjä
16  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Venäjä
17  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Romania
18  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Venäjä
18  Rodion Sharoshyn & Natasha Boichenko Venäjä
20  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Puola
21  Edgars Orda & Tereza Kizlo Latvia
22  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Venäjä
23  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Viro
24  Marek Bures & Kristyna Zizkova Tšekki

2. Kierros (37 parasta)

25  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
26  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Latvia
27  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Venäjä
28  Marius-Andrei Balan & Gratiela Terlai Romania
29  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Venäjä
29  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Venäjä
29  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Venäjä
32  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Venäjä
33  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Venäjä
34  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Venäjä
35  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Venäjä
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Venäjä
37  David Moretti & Francesca Sfascia Italia

1. kierros (58 parasta)

38  Denis Meshkov & Diana Manon Venäjä
39  Nils Vamza & Luize Darzniece Latvia
40  Ilya Karikh & Anna Zorina Venäjä
41  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Latvia
42  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Venäjä
43  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Venäjä
44  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Venäjä
45  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Liettua
46  Minato Kojima & Megumi Morita Japani
47  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Venäjä
47  Artis Robalds & Laima Ozolina Latvia
49  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Venäjä
50  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Azerbaidžan
50  Nikolay Belebeev & Victoria Yarovenko Venäjä
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Liettua
53  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Venäjä
53  Alex Gerlein & Karolina Bauer Saksa
53  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Venäjä
56  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Venäjä
56  Anton Popov & Sofya Filimonova Venäjä
58  Andreas Freund & Viktoria Klein Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}