Results from German Open 2004 - Junior I Standard 21. elokuuta 2004
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2004
Saksa - Stuttgart 17. elokuuta 2004

Junior I Standard 21. elokuuta 2004

Finaali

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Venäjä
2  Luca Balestra & Krizia Balestra Italia
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Liettua
4  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Puola
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Alessandro Bosco & Federica Bosco Italia
8  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Venäjä
9  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
10  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Venäjä
11  Marek Bures & Kristyna Zizkova Tšekki
12  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Romania

Neljännesfinaali

13  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Tšekki
13  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Venäjä
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Venäjä
16  Edgars Orda & Tereza Kizlo Latvia
16  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Venäjä
18  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova
19  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukraina
19  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Venäjä
21  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Romania
21  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Venäjä
23  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Latvia
24  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Venäjä

2. Kierros (47 parasta)

25  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Venäjä
25  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Puola
27  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Venäjä
28  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Venäjä
28  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bulgaria
28  David Moretti & Francesca Sfascia Italia
31  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Venäjä
32  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Venäjä
33  Marius-Andrei Balan & Gratiela Terlai Romania
33  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Viro
33  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Venäjä
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Venäjä
36  Denis Meshkov & Diana Manon Venäjä
38  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Liettua
39  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Venäjä
40  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Venäjä
40  Jakub Necpal & Lucie Strnadova Tšekki
40  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
43  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Venäjä
44  Nils Vamza & Luize Darzniece Latvia
45  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Venäjä
46  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Latvia
47  Pavel Korenyuk & Olga Tuo Kazakstan

1. kierros (67 parasta)

48  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Puola
48  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Venäjä
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Liettua
51  Valeri Wolf & Christin Derichs Saksa
52  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Venäjä
52  Kirill Shishlyannikov & Ekaterina Saveleva Venäjä
54  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Venäjä
55  Minato Kojima & Megumi Morita Japani
55  Robert Schakirov & Ekaterina Lapteva Venäjä
57  Rami Schehimi & Lilli Hils Saksa
58  Anton Popov & Sofya Filimonova Venäjä
58  Calin Rusnac & Ana Maria Ciura Romania
60  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Venäjä
60  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Venäjä
62  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Venäjä
62  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Azerbaidžan
62  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Venäjä
65  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Venäjä
66  Artis Robalds & Laima Ozolina Latvia
67  Alex Gerlein & Karolina Bauer Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}