Results from German Open 2005 - Junior II Latin 16. elokuuta 2005
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2005
Saksa - Stuttgart 16. elokuuta 2005

Junior II Latin 16. elokuuta 2005

Finaali

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Venäjä
2  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Ranska
3  Dario Scuderi & Marina Mangione Italia
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Saksa
5  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Venäjä
6  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Saksa
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Venäjä
8  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldova
9  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Liettua
10  Kyle Taylor & Jourdan Stone Englanti
11  Simone Vertuccio & Natalia Glosikova Slovakia
12  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Viro
13  Mikhail Aniskin & Valeria Morgucheva Venäjä

Neljännesfinaali

14  Reinis Boze & Elza Pole Latvia
15  Maksim Valeev & Anya Balandina Venäjä
16  Alexey Glukhov & Marina Lyubimova Venäjä
16  Tomas Marek & Martina Markova Tšekki
18  Andrey Gnedash & Elena Kulinicheva Venäjä
18  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Puola
20  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Saksa
21  Rihards Eglitis & Elina Abolina Latvia
21  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Sveitsi
23  Yevgen Popov & Olena Bykova Ukraina
24  Maksim Komarov & Anna Andryuschenko Venäjä
25  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Venäjä
26  Neiko Zhelev & Iana Akimova Bulgaria

3. Kierros (49 parasta)

27  Maksym Kapitanchuk & Alisa Proshak Ukraina
28  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
28  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova
30  Peter Gusev & Evgenia Andreevskikh Venäjä
30  David Werner & Katja Korotaeva Saksa
32  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Espanja
33  Lasse Legaard & Milla Lykke Tanska
34  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Saksa
34  Georgi Mihov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgaria
34  Roger Romero & Anna Mateu Closa Espanja
37  Philipp Clemens & Weronika Slotala Saksa
38  Mikko Matikka & Petra Mursu Suomi
39  Daniel Falkenberg & Louise Heise Tanska
39  Peteris Lapins & Luize Darzniece Latvia
41  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Englanti
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Latvia
43  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Venäjä
44  Ilya Mazurov & Elvira Skrylnikova Venäjä
45  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Latvia
45  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Venäjä
47  Edgars Orda & Tereza Kizlo Latvia
48  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Latvia
48  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Venäjä

2. Kierros (60 parasta)

50  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bulgaria
50  Valeri Wolf & Christin Derichs Saksa
52  Vito Coppola & Manuela di Buono Italia
52  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Romania
54  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Saksa
55  Andrey Kashtakov & Natalya Shevtsova Venäjä
55  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Italia
57  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugali
57  Kevin Santana & Joana Diniz Portugali
59  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Puola
60  Ruben Fernandez & Laura Ordeig Espanja

1. kierros (106 parasta)

61  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Saksa
61  Dominik Kittelberger & Jacqueline Cavusoglu Saksa
61  Ott Sander Palm & Madli Pappa Viro
61  Andriy Plotkin & Denise Herber Saksa
61  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
66  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Venäjä
66  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Viro
66  Timur Takazov & Maria Shterkel Venäjä
69  Marc Marti & Merce Llorca Espanja
69  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Puola
71  Artem Potapov & Darja Holavko Saksa
72  Joao Martins & Susana Zambujo Portugali
72  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Venäjä
74  Mihail Todiev & Cristina Vitan Moldova
75  Artur Brühler & Isabell Lehmann Saksa
76  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldova
76  Waldemar Trill & Louisa Sophie Schüler Saksa
78  Aidas Dauksas & Dovile Sutaite Liettua
79  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Latvia
79  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugali
79  Artem Mansurov & Alisa Alyabeva Venäjä
79  Liu Tiawei & Cui Yutao Kiina
83  Domenico Arces & Yasemin Pillich Saksa
83  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Latvia
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Saksa
83  Edgars Silovs & Anete Melnalksne Latvia
83  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Venäjä
88  Sergey Korobchanu & Chezara Tofan Moldova
89  Dennis Holek & Lisa Dressler Saksa
89  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Suomi
91  Stanislav Kestel & Maike Ferger Saksa
91  Atanas Lozanov & Maria Delitoneva Bulgaria
91  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Latvia
94  Roman Guertsman & Maren Sophia Rost Saksa
94  Janis Mednis & Anna Berga Latvia
96  Kai Mrowinski & Jessica Kittelberger Saksa
96  Andrei Viatkin & Anastasia Shepeleva Venäjä
96  Artur Wulfowitsch & Ernesta Majakauskaite Saksa
99  Sergej Esau & Kira Mauss Saksa
99  Andreas Freund & Viktoria Klein Saksa
99  Mikhail Grigorev & Ekaterina Lapteva Venäjä
99  Minato Kojima & Megumi Morita Japani
99  Kevin Nietsch & Svenja Zeitz Saksa
99  Edgars Ozerskis & Sendija Rudzite Latvia
99  Max Riedt & Sina Sawall Saksa
99  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugali
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}