Results from German Open 2005 - Youth Standard 19. elokuuta 2005
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2005
Saksa - Stuttgart 16. elokuuta 2005

Youth Standard 19. elokuuta 2005

Finaali

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Venäjä
2  Vladimir Kondratyuk & Maria Bakuta Saksa
3  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Venäjä
4  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldova
5  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Saksa
6  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Davide Mariani & Debora Mancinelli Italia
8  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Romania
8  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Italia
10  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Liettua
11  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Latvia
12  Dominykas Dauksas & Ruta Bajarunaite Liettua

Neljännesfinaali

13  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Puola
14  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Latvia
14  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Venäjä
16  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italia
16  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Liettua
16  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Liettua
19  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Romania
20  Paul Lorenz & Kristina Mertin Saksa
20  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Venäjä
22  Kaspars Banders & Zane Tisina Latvia
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tšekki
24  Kristaps Kalnins & Santa Dmitrijeva Latvia

3. Kierros (45 parasta)

25  Michal Necpal & Monika Mikesova Tšekki
25  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Venäjä
27  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldova
28  Pavel John & Tereza Jendrulkova Tšekki
28  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Venäjä
28  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Viro
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Latvia
28  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Venäjä
33  Miha Vodicar & Anna De Domizio Slovenia
34  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
34  Tomas Rybnicek & Linda Boskova Tšekki
34  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Valko-Venäjä
37  Vasiliy Ivanov & Anastasia Demyanova Venäjä
38  Martins Jurjans & Evita Smagre Latvia
38  Pierluigi Pica & Valentina Palcani Italia
40  Thomas Fusetto & Laura Brugin Italia
41  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Venäjä
42  Piero Florio & Gabriella Nastasia Italia
42  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Venäjä
44  Andre Vortler & Sophia Weis Saksa
45  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Venäjä

2. Kierros (78 parasta)

46  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Italia
46  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Viro
46  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
46  Roland Rannala & Karina Vesman Viro
46  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Venäjä
46  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Venäjä
52  Fabio Bellucci & Erika dal Sasso Italia
52  Yuriy Petrov & Irina Guschina Venäjä
54  Mario Cecinati & Amalia Genchi Italia
54  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Venäjä
56  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Venäjä
57  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italia
57  Jiri Koci & Dominika Kocova Tšekki
57  Yarik Plavko & Eva Blasco Espanja
60  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraina
60  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Venäjä
62  Filippo Martino & Maria Luisa Martino Saksa
62  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Italia
64  Philipp Hanus & Laurence Klett Saksa
65  Sebastian Matheja & Natalie Von Cieminski Saksa
66  Martin Pape & Sofie Koborg Tanska
67  Timur Takazov & Maria Shterkel Venäjä
67  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Viro
69  Vittorio Felici & Elena Felici Italia
70  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Venäjä
70  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Puola
72  Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Tanska
73  Ivan Stepanov & Daria Demenkova Venäjä
74  Nikita Balashov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Viro
74  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Viro
76  Denis Migunov & Maris Tammiku Viro
76  Péter Szokodi & Anna Mikes Unkari
78  Valters Briksis & Vita Yaroschuka Latvia

1. kierros (130 parasta)

79  Denis Pavlov & Galina Markelova Venäjä
79  Viktor Szabó & Szandra Szabó Unkari
79  Lars Weingarten & Sarah Ertmer Saksa
82  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Venäjä
82  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Saksa
82  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Venäjä
85  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Saksa
85  Andrey Podlesnykh & Sofya Borisenko Venäjä
87  Attila Budai & Szilvia Laszlo Unkari
88  Matteo Basili & Debora Mobili Italia
88  Alessandro Bosco & Federica Bosco Italia
88  Jess Christensen & Monika Pedersen Tanska
88  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Venäjä
92  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Saksa
92  Kaspars Birzgalis & Liva Prince Latvia
92  Vyacheslav Dedurin & Daria Davydova Venäjä
92  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Italia
92  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Viro
97  Philipp Clemens & Weronika Slotala Saksa
97  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Saksa
99  Rick Hammermüller & Isabell Derichs Saksa
100  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Italia
100  Artem Terekhov & Yuliya Pletneva Venäjä
102  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Italia
102  Victor Kraft & Marina Beck Saksa
102  Michael Levin & Sabine Vorbrodt Saksa
102  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Venäjä
106  Konstantin Ermolaev & Elizaveta Shulepova Ukraina
107  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Venäjä
108  Tibor Kecseti & Andra Burca Romania
108  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Saksa
108  Daniel Wellhöfer & Lisa Kern Saksa
111  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Saksa
111  Niklas Meyer-ulex & Elena Meyer-ulex Saksa
113  Alexis Gross & Kristina Buschmann Saksa
113  Sergiy Gubar & Antonina Skobina Ukraina
113  Arkadiusz Orzechowski & Justyna Koszewicz Puola
116  Ludovic Chauveau & Celine Leorat Ranska
117  Sergej Appelhans & Olga Mishakova Saksa
117  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Saksa
117  Pavel Krivonogov & Kristina Mutaeva Venäjä
117  Björn Langpaap & Elena Schmidt Saksa
117  Miguel Angel Martin & Monica Guirao Espanja
117  Alibek Seiketov & Vanessa Held Saksa
123  Stephan Keller & Katharina Keller Saksa
123  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Saksa
125  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Saksa
125  Christian Langert & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Saksa
127  Manuel Schöke & Melanie Schöke Saksa
128  Sven Queck & Sabine Lippe Saksa
128  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Venäjä
130  Johan Dippenaar & Tammy-lee Ras Etelä-Afrikka
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}