Results from German Open 2006 - Junior I 10 Dance 19. elokuuta 2006
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2006
Saksa - Stuttgart 15. elokuuta 2006

Junior I 10 Dance 19. elokuuta 2006

Finaali

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Venäjä
2  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Venäjä
3  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Venäjä
4  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
5  Kirill Pavlov & Anastasiya Yurovskaya Venäjä
6  Nikita Lytchev & Elena Markova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Venäjä
8  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tšekki
9  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tšekki
10  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Puola
11  Boris Basin & Kseniya Zaputryaeva Venäjä
12  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Venäjä
13  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Venäjä

Neljännesfinaali

14  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
15  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Viro
16  Vladislav Bogoslov & Ekaterina Sharanova Venäjä
17  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Romania
18  Edgars Kravalis & Laura Valta Latvia
18  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
20  David Manukyan & Kseniya Snytko Venäjä
21  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraina
22  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Valko-Venäjä
23  Pavel Scheglov & Alexandra Busheva Venäjä
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Liettua

2. Kierros (36 parasta)

25  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Venäjä
25  Maksim Orlov & Anna Shevlyakova Venäjä
25  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Venäjä
28  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Tšekki
29  Karlis Lapins & Olga Ludugina Latvia
29  Nicolae-dan Salaru & Diana Maria Geru Romania
31  Marius Bodiul & Catalina Cristian Moldova
32  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Saksa
33  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Romania
34  Rafail Feyzikov & Irina Bystrova Venäjä
35  Aleksandr Sologub & Darya Grishko Venäjä
36  Aleksandr Mikhaylov & Evgeniya Zhuravleva Venäjä

1. kierros (54 parasta)

37  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Venäjä
38  Grigoriy Vedutenko & Ekaterina Kostochkina Venäjä
39  Sergiu Catalin Oltean & Lisa Maria Schieb Romania
40  Ewgenij Matskewitch & Katarina Bauer Saksa
41  Evgeniy Berlyakov & Viktoriya Trimasova Venäjä
41  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldova
43  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Romania
44  Alexandru Dutcovici & Roxana Nucu Romania
45  Shibata Kumunaru & Maika Morita Japani
46  Harijs Locs & Undine Papule Latvia
47  Sergiu Cuibus & Daniela Maria Degau Romania
48  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Moldova
48  Iakov Prikhodko & Irina Lebedeva Venäjä
48  Olzhas Zhaksylykov & Kristina Kim Kazakstan
51  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Venäjä
52  Evgeniy Nos & Veronika Titova Venäjä
53  Michal Hornicek & Anita Tolova Tšekki
54  Svetislav Savanovic & Olivera Cosic Bosnia ja Hertsegovina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}