Results from German Open 2006 - Youth Latin 16. elokuuta 2006
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2006
Saksa - Stuttgart 15. elokuuta 2006

Youth Latin 16. elokuuta 2006

Finaali

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Venäjä
2  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Latvia
3  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Venäjä
4  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Venäjä
5  Andrei Kazlouski & Jana Ritter Saksa
6  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Ranska
7  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Puola
9  Ivan Smirnov & Nina Solovieva Venäjä
10  Tomas Marek & Martina Markova Tšekki
11  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Latvia
11  Yuriy Simachev & Karina Galustyan Venäjä
13  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Venäjä
13  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Espanja
15  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Venäjä

Neljännesfinaali

16  Michael Levin & Sabine Vorbrodt Saksa
16  Guillem Pascual & Cristina Suarez Espanja
18  Umberto Gaudino & Sara Bonifacio Italia
19  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Latvia
19  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Venäjä
21  Matic Rodica & Anna Matus Slovenia
21  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Saksa
23  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Saksa
23  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Saksa
25  Viktors Shruboks & Darja Burova Latvia
26  Valeriy Sasin & Tetyana Sushynska Ukraina
27  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovenia

3. Kierros (52 parasta)

28  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Italia
28  Alexander Walger & Sarah Sophie Ritz Saksa
30  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Georgia
31  Leon Ajtlbez & Zana Aleric Kroatia
31  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldova
33  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Venäjä
33  Dominykas Dauksas & Vanessa Held Saksa
33  Dario Scuderi & Marina Mangione Italia
36  Marek Hrstka & Marketa Smrzova Tšekki
36  William Pfäffli & Tamara Sommer Sveitsi
38  Daniel Ciml & Sabina Liberdova Tšekki
38  David Jorgensen & Mette Elkjaer Tanska
40  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgaria
40  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Viro
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Latvia
43  Urban Aljancic & Katsiaryna Mychkova Slovenia
43  Stig Bo Andersen & Jenna Bagge Knudsen Tanska
43  Philipp Clemens & Weronika Slotala Saksa
43  Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Tanska
43  Vasili Poplavskiy & Ecaterina Jelezni Moldova
43  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Venäjä
49  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Venäjä
50  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Venäjä
51  Simone Vertuccio & Erika Attisano Italia
52  Maris Puce & Zane Prokofieva Latvia

2. Kierros (100 parasta)

53  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tšekki
53  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Saksa
53  Maksim Valeev & Anya Balandina Venäjä
56  Dimitriy Barov & Veronika Golodneva Saksa
56  Alexis Gross & Angelina Lesniak Saksa
56  Morten Löwe & Zia James Tanska
56  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Italia
60  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugali
60  Mantas Vaskelis & Justina Dailidaite Liettua
60  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Liettua
63  Domenico Palmisano & Veronica D'asti Italia
63  Valentin Savin & Alina Glazkova Venäjä
65  Mihai Dima & Catalina Filip Romania
66  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Saksa
66  Bulat Khalikov & Anna Naryshkina Venäjä
66  Dainius Mikolaitis & Ieva Zukauskaite Liettua
66  Kevin Santana & Joana Diniz Portugali
70  Rimvydas Cernajus & Ruta Ramanauskaite Liettua
70  David Odstrcil & Beata Koblizkova Tšekki
70  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukraina
73  Domenico Labate & Lucia Caccavale Italia
74  Antoine Masson & Alice Masson Ranska
74  Aleksandr Nabiullin & Darya Igonina Venäjä
74  Dimitri Neuendank & Andreia Gaspar Luxemburg
77  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Venäjä
77  Bryan Lidy & Vania Borges (aka Caixeiro) Luxemburg
77  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Israel
77  Aleksandr Rudakov & Anastasia Shleyger Venäjä
81  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Venäjä
82  Rihards Eglitis & Elza Pole Latvia
82  Mikko Matikka & Petra Mursu Suomi
82  Ilya Mazurov & Anna Povazhnaya Venäjä
82  Marco Tocchini & Giada Ippolito Italia
82  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Saksa
87  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Venäjä
87  Igor Colac & Nadejda Andronachii Moldova
87  Lasse Legaard & Milla Lykke Tanska
87  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Liettua
91  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Espanja
91  Pawel Muchewicz & Karolina Urban Puola
91  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Puola
94  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Venäjä
95  Aleksandr Andreichev & Anna Kozyreva Venäjä
95  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Venäjä
95  Volodymyr Melnychyn & Khrystyna Sokhanych Ukraina
95  Liu Tiawei & Zhu Zhemingwei Kiina
99  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Venäjä
99  Evgeniy Efanin & Dina Valiullina Venäjä

1. kierros (178 parasta)

101  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Venäjä
101  Nikolaj Lund & Irina Shergina Tanska
101  Deonizij Tymchuk & Chanel Hönicke Saksa
104  Stefan Hold & Julia Burghardt Itävalta
104  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Viro
104  Joao Martins & Susana Zambujo Portugali
104  Roger Romero & Anna Mateu Closa Espanja
108  Sergej Esau & Kira Mauss Saksa
108  Andreas Podlich & Darja Titowa Saksa
108  Alexander Zimin & Veronica Blagodarskaya Venäjä
111  Denis Buga & Ekaterina Osetrova Venäjä
111  Wolfram Hörr & Janina Kimmel Saksa
111  Jörg Riedinger & Anja Riedinger Saksa
114  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Englanti
114  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Puola
116  Juan Gomez Prieto & Jennifer Del Campo
116  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
116  Jan Seiter & Jessica Weinert Saksa
116  Stefano Sirch & Luigjina Shkupa Italia
120  Johann Deter & Victoria Aidel Saksa
120  Alen Pavlec & Tara Bohak Slovenia
122  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Ranska
122  Igor Ishov & Katerina Reshetova Venäjä
122  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Latvia
122  Filip Lubina & Kamila Svobodova Tšekki
126  Sergiy Bezprozvannyy & Anastasiya Yargulova Ukraina
126  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugali
126  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tšekki
126  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Italia
130  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Viro
130  Lucien Laurent & Jessica Deyre Ranska
130  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Saksa
130  Florian Wanagas & Laura Meistermann Ranska
130  Stanislav Zubik & Maria Albert Saksa
135  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Latvia
135  Tyron Sweeney & Tammy-lee Ras Etelä-Afrikka
135  Sergey Zorin & Valentina Rudenok Venäjä
138  Matej Mesojedec & Spela Vegelj Slovenia
138  Vasiliy Safronov & Yana Khyshiktueva Venäjä
140  Benedikt Grünberg & Isabell Derichs Saksa
141  Aleksey Dogaev & Alina Bisekeeva Venäjä
142  Maximilian Dommermuth & Hannah Kleinhans Saksa
142  Carlos Fernandes & Cristiana Pires Portugali
142  Harry Knaus & Maria Schwarzkopf Saksa
142  Nikolay Zolotarenko & Olga Romina Venäjä
146  Jiang Bin & Jing Ziyi Kiina
146  Francisco Javier Fernandez & Ainoa Alonso Espanja
146  Mitja Huter & Joulia Arnet Sveitsi
146  Vadim Ostapenko & Cathy Schoetter Luxemburg
146  Givi Vardanidze & Yuliya Vorozheykina Venäjä
151  Simone Bon & Martina Floreani Italia
151  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Saksa
153  Nikolay Perov & Mariya Averina Venäjä
154  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Latvia
154  Konstantin Ermolaev & Elizaveta Shulepova Ukraina
154  Tomislav Hegedus & Brenda-jane Camilleri Malta
154  Minato Kojima & Megumi Morita Japani
154  Dominik Marten & Laura Marten Saksa
159  Vaclav Melc & Katerina Pelcova Tšekki
160  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Latvia
160  Gleb Bykov & Margarita Deryabina Venäjä
160  Jason Cicard & Carole-anne Richard Ranska
163  Nico Kirchmann & Sabrina Metzger Saksa
163  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Saksa
163  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Venäjä
166  Romain Leal & Chloe Leal Ranska
166  Jan Lingemann & Kristina Podszus Saksa
166  Phil Schwarick & Franziska Schöne Saksa
166  Alex Zabos & Ioana Diana Degau Romania
170  Lorenzo Estangui & Isabel Bonilla Espanja
170  Benjamin Ohse & Anna Afanasyeva Saksa
170  Alexander Poad & Laura Pohlmann Saksa
173  Alexej Iwlew & Rita Iwlewa Saksa
173  Johannes Kreutzer & Nadja Belke Saksa
173  Thomas Meier & Silke Koncz Saksa
176  Mike Heinrich & Isabel Grundlach Saksa
176  David Kinsky & Manon Schweinfurth Saksa
176  Benjamin Ostermair & Stefanie Ostermair Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}