Results from German Open 2007 - Junior II 10 Dance 16. elokuuta 2007
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2007
Saksa - Stuttgart 14. elokuuta 2007

Junior II 10 Dance 16. elokuuta 2007

Finaali

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Venäjä
2  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Venäjä
3  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Venäjä
4  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
5  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Valko-Venäjä
6  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Puola
8  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Viro
9  Simonas Stanevicius & Greta Laurinaityte Liettua
10  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Venäjä
12  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Venäjä
13  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova
14  Marek Bures & Kristyna Zizkova Tšekki
15  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Puola

Neljännesfinaali

16  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Venäjä
17  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Viro
18  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
19  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tšekki
19  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Puola
21  Mateusz Piasecki & Weronika Mierzwa Puola
21  Rami Schehimi & Lilli Hils Saksa
23  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Venäjä
24  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Venäjä
25  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Latvia
25  Ion Postolace & Alina Grozea Romania
27  Denis Vieru & Marina Pinzaru Moldova
28  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukraina
28  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Romania
30  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Espanja

2. Kierros (60 parasta)

31  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Ukraina
31  Nikita Lytchev & Elena Markova Venäjä
31  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Ukraina
34  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Liettua
35  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukraina
35  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraina
37  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tšekki
37  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
39  David Manukyan & Alina Fedotova Venäjä
40  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Latvia
41  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgaria
42  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Ukraina
42  Daniil Kapitanov & Tatyana Nastechena Venäjä
44  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Romania
44  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Venäjä
46  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islanti
46  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraina
46  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Venäjä
49  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
49  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Viro
51  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Puola
51  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Tanska
53  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Venäjä
54  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Venäjä
54  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Venäjä
56  Alex Gerlein & Karolina Bauer Saksa
56  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraina
58  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Venäjä
60  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Venäjä
61  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Venäjä

1. kierros (116 parasta)

62  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
62  Nauris Kalva & Zanda Gruba Latvia
62  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Latvia
65  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Saksa
65  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Latvia
67  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Saksa
68  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Romania
69  Maris Loja & Madara Freiberga Latvia
69  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Saksa
71  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraina
71  Nikita Golota & Asya Riger Venäjä
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
74  Stanislav Badanov & Olena Kovalenko Ukraina
74  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraina
76  Valters Boroviks & Diana Romancane Latvia
76  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Venäjä
78  Sander Kalve & Anna Kustova Viro
79  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Tšekki
80  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tšekki
80  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Romania
82  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Venäjä
82  Visa Moisio & Iida Hilska Suomi
82  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italia
85  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Venäjä
85  Antonio Stan & Loredana Valsan Romania
87  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Venäjä
87  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Venäjä
87  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Romania
87  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Liettua
87  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Venäjä
87  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Tšekki
93  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Venäjä
93  Matti Tauru & Jessica Ketonen Suomi
95  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Suomi
95  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraina
97  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Espanja
98  Daniel Buschmann & Angelina Jenna Saksa
98  Harijs Locs & Undine Papule Latvia
100  Vit Domorad & Anna Tobiasova Tšekki
100  Martin Simek & Eva Kopecka Tšekki
102  Andrius Backys & Laura Talmantaite Liettua
102  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Venäjä
102  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Saksa
105  Radu Cristian & Simona Bolca Romania
105  Eetu Hagman & Emmi Hagman Suomi
105  Petteri Pitkänen & Katariina Neumanen Suomi
105  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Suomi
105  Shimpei Saito & Izuho Saito Japani
110  Ivan Krasnoperov & Anna Putilova Venäjä
111  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Ranska
111  Joona Heikkila & Noora Juurinen Suomi
113  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Suomi
114  Calin Camarzan & Luminita Gliga Romania
114  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Romania
116  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugali
117  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugali
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}