Results from German Open 2007 - Junior II Latin 18. elokuuta 2007
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2007
Saksa - Stuttgart 14. elokuuta 2007

Junior II Latin 18. elokuuta 2007

Finaali

1  Joel Lopez & Rosa Carné Espanja
2  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bulgaria
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Venäjä
4  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Valko-Venäjä
5  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Venäjä
6  David Werner & Junona Fisman Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Venäjä
8  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Venäjä
9  Nikita Golota & Asya Riger Venäjä
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
10  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Venäjä
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Romania
13  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Venäjä
14  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tšekki

Neljännesfinaali

15  Dmytro Palchonkov & Mariya Vodopyanova Ukraina
16  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraina
17  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova
18  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Espanja
18  Nikita Lytchev & Elena Markova Venäjä
18  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Viro
21  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Yurovskaya Venäjä
22  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Tanska
22  Jan Teslia & Kamila Schmidt Puola
24  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
25  David Manukyan & Alina Fedotova Venäjä
25  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraina
27  Razvan Dimitrescu & Lavinia Kaproch Romania

3. Kierros (51 parasta)

28  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
29  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Venäjä
29  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Venäjä
31  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
31  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraina
33  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Ukraina
33  Andraz Erzin & Nina Erzen Slovenia
33  Aleksandr Kartashov & Irina Konina Venäjä
36  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Latvia
36  Artis Robalds & Laima Ozolina Latvia
36  Sergey Taran & Veronika Drokova Venäjä
39  Marek Bures & Kristyna Zizkova Tšekki
40  Romain Salomon & Ludivine Brangbour Ranska
41  Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Italia
41  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Ukraina
43  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Saksa
43  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Venäjä
45  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Venäjä
46  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukraina
47  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Italia
48  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islanti
48  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Romania
50  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Venäjä
51  Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Italia

2. Kierros (96 parasta)

52  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Latvia
52  Mirko Cardi & Sharon Cardi Italia
52  Marco Di Filippo & Clarissa Guastella Italia
52  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
52  Rami Schehimi & Lilli Hils Saksa
57  Valters Boroviks & Diana Romancane Latvia
57  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgaria
57  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Viro
57  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Puola
57  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Viro
62  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraina
62  Bogdan Boie & Gratiela Terlai Romania
62  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Saksa
65  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Venäjä
65  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Romania
67  Felix Kunkel & Michelle Gerstmann Saksa
67  Vilem Parik & Sabina Klokova Tšekki
67  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Liettua
70  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Puola
71  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tšekki
71  Denis Vieru & Marina Pinzaru Moldova
73  Minato Kojima & Megumi Morita Japani
73  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Venäjä
75  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Venäjä
75  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Puola
75  Razvan Stoian & Daiana Dobre Romania
75  George Eduard Sutu & Alexandra Jolobceastai Romania
75  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Romania
75  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Liettua
81  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
81  Nikolay Likhanov & Arina Zaychikova Venäjä
81  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
84  Adriano Aquilina & Karina Rudi Saksa
84  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Venäjä
84  Constantin Henkel & Sofia Gorbatchev Saksa
84  Ilija Schäfer & Christina Zelt Saksa
88  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Latvia
89  Beniamin Bregman & Marika Odikadze Israel
90  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Puola
91  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Venäjä
92  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Latvia
92  Nauris Kalva & Zanda Gruba Latvia
94  Alex Gerlein & Karolina Bauer Saksa
94  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugali
94  Visa Moisio & Iida Hilska Suomi

1. kierros (156 parasta)

97  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
97  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Ukraina
97  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Latvia
97  Joris Sangavicius & Gabiya Venskute Liettua
101  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Tšekki
102  Matic Breskvar & Saba Stancic Slovenia
102  Alexandre Mössner & Melina Herbst Saksa
104  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Venäjä
104  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraina
104  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tšekki
107  Radu Cristian & Simona Bolca Romania
108  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Venäjä
108  Jonathan Peulet & Samantha Peulet Ranska
110  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Venäjä
110  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Latvia
112  Sander Kalve & Anna Kustova Viro
112  Harry Knaus & Mara Lönartz Saksa
112  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Venäjä
112  Valts Liepnieks & Daniela Diure Latvia
112  Harijs Locs & Undine Papule Latvia
112  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Suomi
112  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Romania
119  Ferran Martos Serra & Andrea Villa Castro Espanja
120  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Romania
120  Ion Postolace & Alina Grozea Romania
122  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Romania
122  Oliver Steirl & Amanda Hermann Saksa
124  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Latvia
124  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Romania
126  Matti Tauru & Jessica Ketonen Suomi
127  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Tšekki
127  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italia
127  Martin Simek & Eva Kopecka Tšekki
130  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Ranska
130  Joona Heikkila & Noora Juurinen Suomi
130  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Venäjä
130  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Suomi
130  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Latvia
135  Artur Balandin & Marina Shvetsova Saksa
136  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Saksa
137  Bryan Berger & Janice Saladin Sveitsi
137  Antonio Stan & Loredana Valsan Romania
139  Maris Loja & Madara Freiberga Latvia
140  Andrius Backys & Laura Talmantaite Liettua
141  Vit Domorad & Anna Tobiasova Tšekki
141  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Espanja
143  Alexander Karst & Sophie Schütz Saksa
143  Michael Rabinovich & Viktoria Stytsenko Israel
143  Danilo Randazzo & Miriana Randazzo Saksa
143  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
147  Daniele Fiorentino & Larissa Patti Saksa
147  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Saksa
147  Ralfs Jugans & Katrina Kulbanska Latvia
147  Carsten Löffler & Carina Löffler Saksa
151  Marius Dürr & Valeria Kliese Saksa
151  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugali
151  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Itävalta
154  Calin Camarzan & Luminita Gliga Romania
154  Angelo Denecke & Mareike Schwarze Saksa
154  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}