Results from German Open 2007 - Juvenile II Standard 17. elokuuta 2007
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2007
Saksa - Stuttgart 14. elokuuta 2007

Juvenile II Standard 17. elokuuta 2007

Finaali

1  Sergey Rozhkov & Nadezhda Averina Venäjä
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Moldova
3  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Venäjä
4  Yuriy Lioli & Bella Kotova Venäjä
5  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukraina
6  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Venäjä
8  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Latvia
8  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Latvia
8  Nikita Pavlov & Marina Zakharova Venäjä
11  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Venäjä
12  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Viro

Neljännesfinaali

13  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Romania
13  Daniel Werner & Jessika Chabaeva Saksa
15  Razvan Dan Ilea & Dora Kilin Romania
15  Mihai Paraschiv & Diana Andreea Toma Romania
17  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Puola
18  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Venäjä
19  Anatoliy Zaychenko & Ksenia Prokopenko Venäjä
20  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Romania
21  Vladimir Vypritskiy & Alina Epeykina Venäjä
22  Ivan Borisenko & Alena Avdonina Venäjä
22  Egor Kondratenko & Polina Kutina Venäjä
24  Kirill Karavozov & Aleksandra Pravosudova Venäjä

2. Kierros (38 parasta)

25  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraina
25  Vladimirs Volozaninovs & Ieva Marija Gedzute Latvia
27  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Romania
27  Anton Lisitsky & Olesya Frolova Venäjä
29  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Romania
29  Zhan Budnik & Darya Drugomilova Valko-Venäjä
29  Ion Gurschi & Alina Guritanu Moldova
32  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Tšekki
32  Andrey Sukhanov & Elizaveta Basyuk Venäjä
34  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Latvia
35  András Deák & Barbara Andor Unkari
36  Viktor Shiryaev & Anna Illina Venäjä
37  Boris Pecherskiy & Julia Kobzar Saksa
38  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Latvia

1. kierros (56 parasta)

39  Dinu Lung & Diana Rogoz Romania
39  Vladlen Oleineac & Arina Tean Moldova
39  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Venäjä
39  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Viro
44  Nikita Khorostokovaty & Maria Smirnova Venäjä
44  Vladimir Timofeev & Anastasia Kisliakova Venäjä
46  Bogdan Chirita & Raluca Mocanu Romania
47  David Costea & Karolina Gaar Saksa
47  Bogdan Cotuna & Laura Stambul Moldova
47  Alexandru Ion & Georgiana Costache Romania
50  Mikhail Kozhukhov & Karina Mikhaylova Venäjä
51  Vytautas Seputis & Erika Abramova Liettua
51  Mansur Yanberdin & Rina Nurislamova Venäjä
53  Adria Martos Serra & Judit Perez Espanja
54  Motiejus Skalandziunas & Emile Navickaite Liettua
55  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Latvia
56  Rusland Makhmadov & Karina Makhmadova Kazakstan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}