Results from German Open 2007 - Youth 10 Dance 14. elokuuta 2007
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2007
Saksa - Stuttgart 14. elokuuta 2007

Youth 10 Dance 14. elokuuta 2007

Finaali

1  Anton Skuratov & Alona Uehlin Saksa
2  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Espanja
3  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Latvia
4  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Venäjä
5  Bogdan Tyaglyy & Valeria Semochkina Venäjä
6  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Puola
7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Venäjä
9  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Saksa
10  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tšekki
11  Lasse Legaard & Milla Lykke Tanska
12  Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Venäjä
13  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Venäjä
13  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Venäjä
15  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Venäjä

Neljännesfinaali

16  Nikolaj Lund & Irina Shergina Tanska
17  Edgars Linis & Eliza Ancane Latvia
18  Rihards Eglitis & Elza Pole Latvia
19  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Viro
19  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Liettua
21  Evgeniy Kochan & Olga Cherepanova Venäjä
21  Tapani Savikurki & Taina Savikurki Suomi
23  Yuriy Simachev & Angelina Sibaeva Venäjä
24  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Puola
25  Marco Tocchini & Giada Ippolito Italia
26  Pasquale Farina & Rosa Anna Paone Italia
27  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Venäjä
27  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Saksa

2. Kierros (60 parasta)

29  Marius-Andrei Balan & Irina Rausch Saksa
29  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Puola
31  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Venäjä
32  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
32  Andriy Plotkin & Anastasiya Novikova Saksa
34  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldova
34  Maksim Fedotov & Svitlana Sovetchenko Ukraina
34  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Puola
34  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Suomi
38  Denis Goncharov & Ksenia Putko Venäjä
38  Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Tanska
40  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgaria
40  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Suomi
42  Andriy Mykhaylov & Olena Novikova Ukraina
43  Igor Colac & Roxane Milotti Ranska
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Venäjä
45  Leonid Apranich & Olga Paretskaya Valko-Venäjä
46  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Venäjä
46  David Odstrcil & Beata Koblizkova Tšekki
48  Gleb Bykov & Anna Sviridova Venäjä
49  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Moldova
50  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
51  Sergej Esau & Kira Mauss Saksa
51  Kirill Gorelov & Daria Burmistrova Venäjä
53  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldova
54  Stanislav Kestel & Virginia Lesniak Saksa
54  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Venäjä
56  Maksim Gerasimov & Valeria Morgucheva Venäjä
56  Artem Mikhaylov & Knarik Erkanyan Venäjä
58  Tigran Akopov & Yuliya Trubitsina Venäjä
58  Lluis Vall & Carla Valin Espanja
60  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia

1. kierros (115 parasta)

61  David Jutge & Johanna Rivier Ranska
61  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
63  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Viro
63  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Saksa
63  Anton Yefremov & Natalya Shevchuk Venäjä
66  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Puola
67  Andrey Kornev & Svetlana Bondarenko Venäjä
68  Minato Kojima & Megumi Morita Japani
69  Ricardo Arteaga Perez & Alona Sergeeva Espanja
69  Bogdan Kolos & Yuliya Lesyuk Ukraina
69  Victor Kraft & Chanel Hönicke Saksa
72  Andreas Gross & Kristina Buschmann Saksa
72  Rolands Malcans & Anna Berga Latvia
72  Ivan Meshkov & Ekaterina Bashta Venäjä
75  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Unkari
75  Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Kazakstan
77  Pawel Bartelik & Paulina Dabek Puola
78  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Valko-Venäjä
79  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Latvia
80  Márk Filotás & Dominika Valler Unkari
80  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Bosnia ja Hertsegovina
80  Kristaps Kalva & Anita Trusa Latvia
80  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukraina
84  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Venäjä
84  Alen Pavlec & Tara Bohak Slovenia
84  Dima Riehakainen & Petriina Lappalainen Suomi
87  Carles Martinez & Silvia Llacer Espanja
87  Andrey Patrushev & Yaroslava Svirina Venäjä
89  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Venäjä
89  Jan Seiter & Jessica Weinert Saksa
89  Yannick Will & Elena Rachinsky Saksa
92  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Venäjä
92  Dmitriy Muravev & Olga Gandembul Venäjä
94  Ilja Tourunen & Roosa Hasu Suomi
95  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugali
96  Juuso Karonen & Emmiina Ristolainen Suomi
97  Aleksey Dogaev & Nataliya Sazonova Venäjä
97  Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Romania
97  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Venäjä
100  Piotr Brzozowicz & Karolina Sliwinska Puola
101  Tomi Lappi & Geisy Lahe Suomi
101  Phil Schwarick & Franziska Schöne Saksa
103  Michal Boruta & Agnieszka Grzybowska Puola
104  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Venäjä
105  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Saksa
105  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Saksa
107  Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Suomi
107  Kirill Pestov & Irina Sakhnenko Venäjä
109  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Suomi
110  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Espanja
111  Niv Mizrahi & Michal Malul Israel
112  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Romania
112  Miks Martinsons & Anete Cibala Latvia
114  Mike Heinrich & Isabel Grundlach Saksa
115  Andreas Willander & Nanna Willander Tanska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}