Results from German Open 2010 - Junior II 10 Dance 17. elokuuta 2010
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2010
Saksa - Stuttgart 17. elokuuta 2010

Junior II 10 Dance 17. elokuuta 2010

Finaali

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Venäjä
2  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Romania
3  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Puola
4  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Latvia
5  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
6  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Vlad Paslariu & Eszter Pop Romania
8  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Venäjä
9  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Venäjä
10  Kirill Kuznetsov & Viktoriya Konstantinova Venäjä
11  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Venäjä
12  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Venäjä
13  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Venäjä

Neljännesfinaali

14  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Venäjä
15  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Saksa
15  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
17  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Venäjä
18  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Liettua
19  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Venäjä
19  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Puola
19  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Venäjä
22  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Latvia
23  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Viro
24  Nikita Bortsov & Olga Voronina Venäjä
25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Viro

2. Kierros (48 parasta)

26  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israel
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Liettua
27  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Venäjä
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Venäjä
29  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukraina
31  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Venäjä
32  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Latvia
32  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazakstan
32  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Venäjä
35  Madis Abel & Lauren Juhanson Viro
35  Ilya Egorov & Veronika Petrova Venäjä
35  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Venäjä
38  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Valko-Venäjä
38  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Venäjä
40  Michal Marzec & Kornelia Durka Puola
41  Alexey Barkov & Anna Grischenko Venäjä
41  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Latvia
43  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Suomi
43  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Valko-Venäjä
45  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Venäjä
45  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Viro
47  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Romania
48  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Moldova

1. kierros (94 parasta)

49  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Venäjä
49  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Viro
51  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Venäjä
51  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraina
51  Sebastian Duda & Andreea Goanta Romania
51  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Tanska
55  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Venäjä
55  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraina
57  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Viro
58  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Venäjä
59  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Venäjä
59  Jiri Gross & Tereza Simackova Tšekki
59  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Tanska
62  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Saksa
62  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Espanja
62  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Unkari
62  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazakstan
66  Jiri Vala & Jana Dostalova Tšekki
67  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Ruotsi
68  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Venäjä
69  Davids Geikins & Marta Liga Rika Latvia
69  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Viro
69  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukraina
72  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Venäjä
73  Razvan Cotescu & Andreea Matei Romania
74  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Puola
74  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Saksa
76  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Valko-Venäjä
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Venäjä
78  Ilya Rykun & Kristina Potapova Venäjä
79  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Romania
80  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukraina
80  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Venäjä
80  Roman Schumichin & Mariya Maksina Saksa
83  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Saksa
83  Stephan Klein & Karolina Gaar Saksa
85  Mark Verlotski & Dina Verlotski Saksa
86  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Kanada
87  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Latvia
87  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugali
87  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Saksa
90  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Tšekki
91  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Romania
92  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azerbaidžan
92  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Romania
92  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Espanja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}