Results from German Open 2010 - Junior II Standard 18. elokuuta 2010
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2010
Saksa - Stuttgart 17. elokuuta 2010

Junior II Standard 18. elokuuta 2010

Finaali

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Venäjä
2  Vlad Paslariu & Eszter Pop Romania
3  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
4  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Venäjä
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Venäjä
6  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Liettua
8  Istvan Bencze & Katinka Szasz Romania
8  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Romania
10  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Latvia
11  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Latvia
12  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Venäjä
13  Madis Abel & Lauren Juhanson Viro
14  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Venäjä
15  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Venäjä

Neljännesfinaali

16  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Venäjä
16  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Puola
18  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israel
19  Maksim Chernyaev & Kristina Shinkaryuk Venäjä
20  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Liettua
20  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Puola
22  Alexey Barkov & Anna Grischenko Venäjä
22  Daniel Le & Sandra Jablonska Puola
24  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Venäjä
25  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Latvia
26  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Venäjä

3. Kierros (48 parasta)

27  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Viro
28  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Venäjä
29  Nikita Bortsov & Olga Voronina Venäjä
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Venäjä
31  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Suomi
31  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Venäjä
31  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Venäjä
31  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Venäjä
35  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Venäjä
36  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Viro
37  Antonio Albrizio & Rita Albrizio Italia
38  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Venäjä
39  Federico Guiberti & Roberta Barbetta Italia
40  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Venäjä
41  Wojciech Furman & Dominika Hamulska Puola
41  Oskars Karklins & Zaklina Sola Latvia
43  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Viro
44  Florin Vlad & Crista Tatar Romania
45  Jiri Gross & Tereza Simackova Tšekki
45  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Viro
47  Ilya Rykun & Kristina Potapova Venäjä
47  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Viro

2. Kierros (73 parasta)

49  Karls Aniscenko & Paula Kukute Latvia
49  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Romania
49  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Latvia
52  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Moldova
52  Razvan Cotescu & Andreea Matei Romania
52  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Italia
52  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Venäjä
56  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Venäjä
56  Erik Kem & Michelle Kaiser Saksa
56  Jacek Matyja & Martyna Cieslak Puola
56  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukraina
60  Pablo Baudin Fuentes & Sheila Cubero Murillo Espanja
60  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazakstan
62  Ilya Egorov & Veronika Petrova Venäjä
62  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Viro
64  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Puola
65  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Saksa
65  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
67  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Saksa
68  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Latvia
69  Roman Schumichin & Mariya Maksina Saksa
70  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraina
71  Jiri Vala & Jana Dostalova Tšekki
72  Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Puola
73  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Venäjä

1. kierros (140 parasta)

74  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Valko-Venäjä
74  Filipp Ivanov & Yana Guterman Venäjä
76  Dinu Lung & Larisa Pop Romania
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Venäjä
78  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Italia
79  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Ruotsi
79  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Valko-Venäjä
81  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Valko-Venäjä
82  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Viro
82  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Venäjä
82  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Venäjä
85  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Tanska
86  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Unkari
87  Davids Geikins & Marta Liga Rika Latvia
87  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Latvia
87  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazakstan
90  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Tanska
90  Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Saksa
92  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Tšekki
93  Danil Erokhin & Alina Schehimi Saksa
93  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraina
93  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Viro
93  Jae Hwan Park & Yun Goo Korean tasavalta
93  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Romania
93  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Venäjä
99  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Venäjä
100  Sven Bergmann & Sira Lohmann Saksa
101  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukraina
101  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Venäjä
101  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Venäjä
101  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Espanja
105  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Venäjä
105  Razvan Vlad Ilea & Dora Kilin Romania
107  Marino Di Lorenzo & Sara Di Lorenzo Italia
107  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Romania
109  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Saksa
109  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Romania
109  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Latvia
109  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Saksa
113  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Venäjä
113  Deniel Bohl & Janette Kaiser Saksa
113  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Saksa
113  Michal Marzec & Kornelia Durka Puola
113  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Venäjä
118  Sebastian Duda & Andreea Goanta Romania
118  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Taiwan
118  Margo Valk & Kelli Pärkson Viro
121  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Saksa
121  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Espanja
121  Stephan Klein & Karolina Gaar Saksa
124  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Romania
124  Marco Frena & Elisabeth Ridolfo Italia
124  Benjamin Keller & Sina Seidel Saksa
124  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Viro
128  Phil Buro & Selina Stieber Saksa
128  Richard Eisinger & Ines Eisinger Saksa
128  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Romania
128  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Saksa
128  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Kanada
128  Leon Lohmann & Jana Busch Saksa
128  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azerbaidžan
128  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Romania
128  Kevin Pewych & Christine Brumm Saksa
128  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Latvia
128  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugali
128  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Saksa
128  Mark Verlotski & Dina Verlotski Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}