Results from German Open 2010 - Junior I 10 Dance 17. elokuuta 2010
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2010
Saksa - Stuttgart 17. elokuuta 2010

Junior I 10 Dance 17. elokuuta 2010

Finaali

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Venäjä
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Venäjä
3  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldova
4  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraina
5  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Venäjä
6  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Ivan Kalinin & Evelina Bilalova Venäjä
8  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Venäjä
9  Ilya Gavryukhin & Darya Nelina Venäjä
10  Marius Malinovschi & Anastasia Stan Moldova
11  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Venäjä
12  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Venäjä
13  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Venäjä

Neljännesfinaali

14  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Venäjä
15  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukraina
16  Casian Tudosie & Nicole Denise Racovitan Romania
17  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldova
18  Egor Boldysh & Veronika Gushca Valko-Venäjä
19  Everts Gulbis & Elina Kalvane Latvia
20  Raul Faliboga & Loredana Butea Romania
20  Artem Kuklin & Iryna Shved Ukraina
22  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Latvia
22  Filipp Onischenko & Anastasiya Trachuk Venäjä
24  Dan Linga & Olga Grigoritsa Moldova
25  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Venäjä

2. Kierros (49 parasta)

26  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Romania
26  Victor Catalin Cauca & Andra Pacurar Romania
26  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Venäjä
29  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Venäjä
29  Aleksandr Vasetskiy & Dinara Muftakhetdinova Venäjä
31  Dragos Ana & Paula Diana Otiman Romania
31  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Venäjä
33  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Venäjä
34  Daniil Bykov & Arina Popova Venäjä
34  Daniil Rostvinschii & Daria Platonova Moldova
36  Maksim Fesenko & Elizaveta Bilyay Ukraina
37  Ivan Ivanov & Sofya Zhilenkova Venäjä
37  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Venäjä
39  Aleksandr Agapitov & Alisa Strogaya Venäjä
39  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Venäjä
41  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Liettua
42  Karol Michal Tomecki & Ugne Bruzgaite Liettua
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Viro
44  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Venäjä
45  Aleksandr Markin & Kristina Godunova Kypros
46  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Venäjä
46  Artem Zasmolin & Karina Mikhaylova Venäjä
48  Dmitriy Goloskov & Vladlena Romanova Venäjä
49  Andrey Apraksin & Milena Barabanova Venäjä

1. kierros (97 parasta)

50  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Viro
51  Mark Glushko & Polina Semenova Venäjä
52  Laurentiu Andrei Bires & Anne Gabriela Bezusenco Romania
53  Sorin Andrei Neagu & Ioana Lupeanu Romania
54  Ionut Condan & Roxana Lucaciu Romania
54  Alexandru Grama & Victoria Ciobanu Moldova
56  Mihai Daniel Constantin & Violeta Andreea Tanasuica Romania
56  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Viro
56  Karolis Staninas & Kamile Giedrikaite Liettua
59  Mateusz Dorot & Zuzanna Kempa Puola
60  Konstantin Ferroni & Ekaterina Maksimova Venäjä
60  Georgiy Nanetashvili & Mariya Chuykina Venäjä
60  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Venäjä
63  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Venäjä
63  Andrei Robert Vladescu & Ioana Cristina Mesingher Romania
65  Radu Gabriel Bica & Daria Grigore Romania
66  Timirlans Abidovs & Klinta Smite Latvia
66  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Romania
66  Alex Plant & Faye Edge Englanti
69  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Viro
70  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Viro
70  Lauris Paegle & Anastasija Maliseva Latvia
72  Vicenç Torremade Sanz & Maria Moreno Albiol Espanja
73  Arseniy Kirgizov & Taisiya Skorokhodova Venäjä
73  Darius Razvan Seracin & Alexandra Maria Nuszbaum Romania
75  Einoras Degutis & Egle Griksaite Liettua
76  Armand Preda & Denisa Arsenie Romania
77  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Viro
77  Marius Stomatin & Diana Tomsa Moldova
79  Dragos Bute & Andreea Bozun Romania
80  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Viro
81  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Taiwan
81  Yuval Poliak & Dana Smolansky Israel
83  Siim Saarik & Arina Salahhova Viro
84  Jan Plsek & Renata Plskova Tšekki
84  Andrey Prokhorov & Alina Atamanchuk Venäjä
84  Edvard Romanenko & Seda Dungorova Viro
84  Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Venäjä
84  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugali
84  Takuto Tazawa & Aoi Tamano Japani
90  Aleksei Lanberg & Polina Kester Viro
90  Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Viro
92  Askar Alshinbek & Daiana Rahmet Kazakstan
93  Marko Reitalu & Simoona Peensalu Viro
93  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukraina
93  Amanzhol Tulepbayev & Anel Ordabayeva Kazakstan
93  Margo Valk & Kelli Pärkson Viro
97  Alexandru Ciprian & Andreea Pricope Romania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}