Results from German Open 2011 - GOC Junior II Standard 17. elokuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2011
Saksa - Stuttgart 16. elokuuta 2011

GOC Junior II Standard 17. elokuuta 2011

2. Kierros (78 parasta)

1  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Venäjä
2  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Romania
3  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
4  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Venäjä
5  Raul Faliboga & Loredana Butea Romania
6  Madis Abel & Lauren Juhanson Viro
7  Razvan Cotescu & Andreea Matei Romania
8  Federico Guiberti & Roberta Barbetta Italia
9  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Venäjä
10  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Venäjä
11  Ilja Davidovs & Katrina Kora Klapere Latvia
12  Aleksandrs Aniscenko & Diana Mackevica Latvia
13  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Venäjä
13  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Venäjä
15  Leonid Tishkin & Ekaterina Sharanova Venäjä
16  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Venäjä
17  Ranno Aigro & Greta Korju Viro
17  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Venäjä
17  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Viro
20  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Romania
20  Nikolai Solujazikov & Elizaveta Semjonova Viro
22  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Venäjä
23  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldova
24  Andris Klievens & Santa Sauere Latvia
25  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Romania
26  Ivan Kalinin & Kristina Stelnikova Venäjä
27  Dinu Lung & Crista Tatar Romania
28  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Kanada
28  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Valko-Venäjä
30  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Venäjä
30  Pavel Novikov & Ksenia Kuzmina Venäjä
32  Anton Dobriyan & Aleksandra Galkina Venäjä
32  Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukraina
32  Vladimir Rotan & Aleksandra Antonenko Venäjä
35  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
36  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Venäjä
36  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Venäjä
36  Stanislav Mamonov & Veronika Dichka Venäjä
39  Dmitriy Erofeev & Anna Golubeva Venäjä
40  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Venäjä
41  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Liettua
41  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Venäjä
43  Gabriele Castellani & Aurora Barba Italia
43  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Venäjä
43  Sander Seppik & Kaari Kink Viro
46  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Venäjä
47  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Romania
48  Arturs Vuskans & Jelizaveta Jermilova Latvia
49  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraina
50  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Venäjä
50  Marcel Vodenik & Gabriela-giovanna Klaric Slovenia
52  Karlis Didrihsons & Inese Kukle Latvia
52  Roman Schumichin & Mariya Maksina Saksa
54  Vladislav Kurganskiy & Mariya Skorodumova Venäjä
54  Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Venäjä
56  Radu Catalin Baron & Iana Iovanas Romania
56  Kaspars Ivanovs & Ruta Sina Latvia
56  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Viro
59  Ilya Egorov & Anastasiya Kislyakova Venäjä
59  Andrea Roccatti & Flaminia Iannone Italia
61  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukraina
61  Sorin Andrei Neagu & Ioana Lupeanu Romania
61  Ravil Shafiev & Hanya Alymhanova Kazakstan
64  Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Liettua
65  Lauris Paegle & Dita Kurzemniece Latvia
66  Dmytro Zruynovanyy & Tatyana Medelyan Ukraina
67  Dimitrii Cernei & Marinela Bezer Moldova
67  Davids Geikins & Marta Liga Rika Latvia
67  Martin Jantson & Kerstin Kessa Viro
67  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Venäjä
71  Andrey Gerasimov & Diana Markova Venäjä
71  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Viro
73  Mikhail Gavrish & Darya Bondarenko Venäjä
73  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Uzbekistan
75  Dmitriy Kit & Madina Kalashnikova Venäjä
75  Vyacheslav Kotov & Sofya Rozhdestvenskaya Venäjä
77  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Venäjä
78  Mircea Constantin Oanes & Ana-Maria Mititelu Romania
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

1. kierros (153 parasta)

79  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Saksa
79  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazakstan
81  Ziga Tantegel & Nusa Crnko Slovenia
82  Emil Kashapov & Svetlana Sarycheva Venäjä
82  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Viro
82  Richard Lifshitz & Morgana Lakatos-hayward Kanada
85  Dastan Kairatuly & Alima Niyazbekova Kazakstan
85  Nikita Laptev & Darya Dubchak Venäjä
87  Dmitriy Lelyukhin & Anastasiya Bakanova Venäjä
87  Viktor Novakov & Naddel Gazieva Uzbekistan
87  Marco Sirocchi & Noemi Aceto Italia
90  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Kazakstan
90  Matthias Fencak & Polina Kutina Tšekki
90  Denis Filonenko & Veronika Petrova Venäjä
90  Ivan Popov-lebedyanskiy & Elizaveta Umrikhina Venäjä
94  Sebastian Mititelu & Diana Serb Romania
94  Mansur Smagulov & Cyra Mgielnashvili Kazakstan
96  Ilya Antipov & Zhanna Kalinina Kazakstan
96  Adrian Dytko & Aleksandra Dytko Puola
96  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Viro
99  Gleb Babenko & Anastasiya Vlasova Venäjä
99  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Viro
99  Nikita Lipen & Kristina Godunova Kypros
99  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldova
99  Zhuo Jun Yu & Yuan Wang Kiina
104  Stephan Klein & Klaudia Arndt Saksa
105  Arsenijs Jevstafjevs & Klinta Smite Latvia
105  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Viro
105  Dominick Christopher Valusescu & Raluca Elena Popa Romania
108  Abzal Balgazarov & Dana Smagulova Kazakstan
109  Rhys Hedges & Rosie Swoboda Englanti
109  Filip Hudlicky & Dita Halírova Tšekki
109  Kirill Soldatov & Mariya Pushnikova Venäjä
112  Jakub Chudík & Kristina Rollova Slovakia
112  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Japani
112  Eduard Graf & Veronika Arlyuk Venäjä
112  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Ruotsi
112  Andrey Kokoulin & Valeriya Krasnyanskaya Venäjä
112  Tommaso Pastorelli & Elena Iazzetta Italia
112  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Espanja
119  Georgian Alin Ion & Elena Micu Romania
120  Benjamin Keller & Sina Seidel Saksa
120  Vladut Mesca & Elena Marian Romania
122  Ruslan Bashkaev & Didar Atmadzha Kazakstan
122  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Saksa
122  David Costea & Katarina Zajarnyj Saksa
122  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Venäjä
122  Roland Jõearu & Christina-Sandra Sõõrumaa Viro
127  Alessio Viola & Giada Giovannini Italia
127  Rafael Yusupov & Viktoriya Shovitova Venäjä
129  Vlad Donosa & Alexandru Zagnat Romania
129  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Saksa
129  Kazuya Yonezawa & Ami Yoshikawa Japani
132  Nejc Fir & Ana Ekart Slovenia
132  Denys Kovalskykh & Yevgeniya Golovashchyuk Ukraina
132  Dmitriy Lakhin & Yana Rozhnova Venäjä
132  Alexei Muzykin & Melanie Wirt Saksa
132  Alexandr Weber & Chantal Rahaus Saksa
137  Finn Bergmann & Alisha Pitz Saksa
137  Igor Bodyagin & Anastasiya Bodyagina Saksa
137  Andrei Cujba & Raluca Ionita Romania
137  Joshua Khadjeh-Nouri & Jadzia Khadjeh-Nouri Saksa
137  Maximilian Krimig & Annabell Heilmann Saksa
137  Lucas Samuel Lopez & Mar Albelda Espanja
137  Kevin Pewych & Christine Brumm Saksa
137  Daniel Schafei & Anastasija Zajarnyj Saksa
137  Maximilian Shugaley & Josephin Rab Saksa
137  Iulian Vatafu & Simona Geru Romania
137  Kirill Yakovlev & Elina Kokotova Venäjä
148  Thore Arnold & Antonia Kiethe Saksa
148  Reik Beglau & Stephanie Schneider Saksa
148  Xu Han & Yu Wang Kiina
148  Theophile Sanson & Lorraine Prevel Ranska
148  Florian Schell & Julia Fauser Saksa
148  Dominik Stöckl & Katharina Belz Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}