Results from German Open 2011 - GOC Junior I 10-dance 16. elokuuta 2011
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2011
Saksa - Stuttgart 16. elokuuta 2011

GOC Junior I 10-dance 16. elokuuta 2011

Finaali

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Venäjä
2  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Romania
3  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Venäjä
4  Dmitriy Kulebakin & Kristina Liventseva Venäjä
5  Gints Roberts Berzins & Megija Dana Morite Latvia
6  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Venäjä
7  Daniil Porcesco & Nina Dudoglo Moldova
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Denis Lelin & Polina Semenova Venäjä
9  Bartosz Lewandowski & Paulina Kucinska Puola
10  Daniil Bykov & Mariya Chernykh Venäjä
11  Viktor Novakov & Naddel Gazieva Uzbekistan
12  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Venäjä
13  Aleksandr Kuznetsov & Angelina Gareeva Venäjä

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

14  Janis Beikmanis & Annija Pivina Latvia
15  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Liettua
16  Karol Michal Tomecki & Austeja Bliujute Liettua
17  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Uzbekistan
18  Dmitriy Erofeev & Anna Golubeva Venäjä
18  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Venäjä
18  Yuriy Nesmeyanov & Margarita Churbanova Venäjä
21  Iliya Dobrev & Adriana Angelova Bulgaria
22  Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Venäjä
23  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Moldova
24  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Viro
25  Mikhail Kozhukhov & Tatyana Epimakhova Venäjä
26  Artem Uryadov & Elizaveta Burenina Venäjä

2. Kierros (51 parasta)

27  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Venäjä
28  Daniil Distergov & Dariya Marinesku Ukraina
29  Kirill Panfilov & Viktoriya Lavrova Venäjä
29  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Venäjä
31  Robin Aleksander Veskus & Anita Sotsugova (aka Sychugova) Viro
32  Maksim Pugachev & Mariya Litsoeva Venäjä
33  Dmitriy Malakhov & Varvara Malakhova Venäjä
34  George Alexandru Saceleanu & Alexandra Maria Nuszbaum Romania
35  Denis Gudovskiy & Kristina Kurbatova Venäjä
36  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Venäjä
36  Bogdan Pastor & Evelin Szollosi Romania
38  Egor Boldysh & Elizaveta Kaygorodova Valko-Venäjä
38  Aleksandr Kokushkin & Kristina Dvoretskaya Venäjä
40  Egor Volkov & Margarita Ryapisova Venäjä
41  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Viro
42  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Viro
43  Kirill Ivanov & Elizaveta Petukhova Venäjä
43  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Moldova
45  Denis Shirobokov & Anastasiya Anisimova Venäjä
46  Aleksej Antonov & Kseniya Michurina Venäjä
47  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Viro
47  Grigoriy Rayskin & Veronika Gilmanova Venäjä
49  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Venäjä
50  Einoras Degutis & Egle Griksaite Liettua
51  Domantas Razgaitis & Eva Pupleviciute Liettua

1. kierros (98 parasta)

52  Aleksandr Grama & Karina Neginskaya Ukraina
52  Andrey Makarov & Maria Nikolaenko Venäjä
52  George Silviu Tabarca & Irina Elena Tudorache Romania
55  Glenn Richard Boyce & Lydia Hedges Englanti
55  Nazariy Frantsuzov & Darina Lapshina Venäjä
55  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Venäjä
58  Dumitru Vladut Dima & Oana Maria Diaconu Romania
59  Tomas Janonis & Veronika Samuolyte Liettua
60  Georg Kiryakov & Hristiana Burgazlieva Bulgaria
61  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Japani
61  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Venäjä
61  Roman Sakov & Anastasiya Perkova Venäjä
64  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Viro
64  Komil Vokhidov & Vitalina Maryashina Venäjä
66  Simonas Holcman & Erika Abramova Liettua
67  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Liettua
67  Mikhail Savinov & Diana Glitnyak Venäjä
67  Cristian Sufragiu & Patricia Filip Romania
70  Artur Makedon & Yuliya Tarasova Venäjä
71  Rhys Hedges & Rosie Swoboda Englanti
72  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Venäjä
72  Mishael Omri & Liel Moreinis Israel
74  Roman Havric & Olga Moraru Moldova
75  Özgün Dogan & Nursen Özhan Turkki
75  Yuval Poliak & Dana Smolansky Israel
75  Oleksandr Vigovskiy & Galina Volkivska Ukraina
78  Lluis Perez & Estela Anguera Espanja
78  Daniil Sekljutski & Elisabett Gross Viro
80  Vlad Marascu & Mihaela Maniosu Romania
80  Valentin Potrivaev & Olena Kondratenko Ukraina
80  Zoltan Szakacs & Dennis Hritcu Romania
83  Vladislavs Pecens & Adrija Rebeka Andruskevica Latvia
84  Sandu Lupusor & Julietta Iordachescu Moldova
85  Vicenç Torremade Sanz & Maria Moreno Albiol Espanja
86  Roland Jõearu & Christina-Sandra Sõõrumaa Viro
87  Daniyar Abenov & Aleksandra Rakhmankulova Kazakstan
87  Vladislav Poludennyy & Vasilisa Gorbolskaya Venäjä
89  Ilyas Ayazbayev & Solome Mgeliashvili Kazakstan
89  Roman Yunkind & Anna Kim Kazakstan
91  Anvar Khabibullin & Kamilya Valeeva Venäjä
91  Iskander Khabibullin & Rezeda Zaynutdinova Venäjä
93  Davyd Filosin & Kamila Esekina Kazakstan
93  Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Venäjä
93  Marek Vassiljev & Anna Maria Laius Viro
93  Kazuya Yonezawa & Ami Yoshikawa Japani
97  Josep Järve & Maria Zvonova Viro
97  Nikita Kostin & Emilija Kovieraite Liettua
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}