Results from German Open 2011 - GOC Juvenile II 8-Dance 17. elokuuta 2011
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2011
Saksa - Stuttgart 16. elokuuta 2011

GOC Juvenile II 8-Dance 17. elokuuta 2011

Finaali

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Venäjä
2  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Venäjä
3  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Moldova
4  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Romania
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Venäjä
6  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Moldova
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Kristers Smits & Melissa Bessonova Latvia
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Venäjä
8  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Romania
10  Glenn Richard Boyce & Lydia Hedges Englanti
11  Artem Erkaev & Darya Bondareva Venäjä
12  Oleksandr Savchuk & Natalja Leluk Ukraina
13  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Venäjä

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

14  Alexandru Herciu & Ariana Cheteles Romania
15  Daniil Savin & Agata Pugacheva Venäjä
16  Nikita Kovalev & Maryya Vysotskaya Ukraina
17  Tudor Muresan & Ana Cirdan Romania
18  Cristian Vladicescu & Paulina Golban Moldova
19  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Liettua
20  Roman Havric & Olga Moraru Moldova
21  Egor Filev & Yana Nikitina Venäjä
22  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Liettua
23  Andrey Prikhodko & Kristina Pischugina Kazakstan
24  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Venäjä
25  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Viro
26  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Venäjä

2. Kierros (50 parasta)

27  Daniil Piazenko & Alina Jankauskaite Liettua
27  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Romania
27  Daniil Safronov & Mariya Nikitina Venäjä
30  Matvey Bykov & Viktoriya Kormacheva Venäjä
30  Andrey Finogenov & Darya Klemzikova Venäjä
30  Vsevolod Kovalenko & Mariya Baltachi Venäjä
30  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Venäjä
30  Radu Samoila & Teona Savin Romania
35  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Venäjä
35  Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Viro
35  Daniels Simosons & Sara Zuberga Latvia
38  Rodion Bokov & Anastasiia Demianenko Kypros
39  Paul Cioloca & Antonia Bacos Romania
40  Ilia Krevskiy & Anastasiya Maksimenkova Venäjä
41  Maksim Goryachok & Inna Geval Ukraina
42  Tore Lund & Tiara-Sophia Wibawa Tanska
42  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Venäjä
44  Egor Nesterenko & Kristina Sedunova Venäjä
45  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Moldova
46  Laviniu Ionut Gradea & Maria Teodora Stanciu Romania
47  Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Venäjä
48  Vlad Malii & Andreea Pascarenco Moldova
48  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Venäjä
50  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Venäjä

1. kierros (105 parasta)

51  Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Venäjä
51  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Venäjä
53  Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Venäjä
53  Catalin Terescenco & Mihaela Secrieru Moldova
55  Ivan Filipchuk & Veronika Nikolenko Ukraina
55  Kaur Pesor & Reti Ojasalu Viro
57  Raul Andrei Mihoc & Adelina Pelin Romania
58  Timofey Aleshin & Jaroslava Zinina Venäjä
59  Dragosh Chimbir & Luchiana Buchko Moldova
59  Vladimir Shishov & Irina Davydova Venäjä
61  Vladislav Ponkratov & Sofiya Glyanenko Venäjä
62  Daniyar Abenov & Aleksandra Rakhmankulova Kazakstan
62  Nikita Saliev & Milana Kuznetsova Kazakstan
64  Timofey Makarenko & Arevik Babakhanyan Venäjä
64  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Suomi
64  Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Venäjä
67  Andrey Egay & Anna Kurnosova Venäjä
67  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Romania
67  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Venäjä
70  Ivan Ivanov & Mikhaela Antonova Bulgaria
70  Simion Marii & Irina Sereda Moldova
72  Matvey Korneev & Alina Pestereva Venäjä
72  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Saksa
72  Márk Nagy & Liza Vörös Unkari
72  Mykola Rubis & Ilona Sak Ukraina
76  Raul Isgandarov & Nargiz Guliyeva Azerbaidžan
77  Ivan Ishanov & Sofya Melikyan Venäjä
78  Danila Kuzmenko & Anna Paramzina Venäjä
78  Aleksey Zakharov & Mariya Plyaskina Venäjä
80  Claudiu Ana & Valerie Durban Saksa
80  Roman Yunkind & Anna Kim Kazakstan
82  Dan Dubina & Elena Zaicenco Moldova
83  Oleksandr Kopachevskiy & Alina Abu Ukraina
83  Enrico Oprea & Natali Moraru Moldova
85  Bogdan Nicolae Asaftei & Daria Tutunaru Romania
86  Stefan Cazacu & Daria Vlah Moldova
86  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Venäjä
88  Davyd Filosin & Kamila Esekina Kazakstan
89  Aleksandr Markin & Iona Miskevich Venäjä
89  Nikita Romanov & Darya Seryakova Venäjä
91  Miroslav Bonev & Lora Dankova Bulgaria
92  Robert Petersh & Elina Ablyamitova Venäjä
92  Dmitry Prisyazhnyy & Anna Stepanyuk Venäjä
94  Yaroslav Lyalenkov & Elizaveta Gavrilina Venäjä
94  Stanislav Oleynichenko & Alisiya Zlobina Venäjä
96  Nikita Velma & Polina Beloedova Venäjä
97  Egor Alkhimov & Yana Borisova Venäjä
97  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Romania
97  Anton Savin & Tatyana Novikova Venäjä
100  Maurice Rahaus & Louisa Neuhof Saksa
100  Gleb Rusakov & Evgeniya Semenova Venäjä
102  Batyrkhan Rakhmetullin & Diana Almagambetova Kazakstan
103  Alan Aleksander Antriainen & Nastasija Kauts Viro
103  Andrej Kulik & Nicole Balski Saksa
105  Artem Nikashin & Elizaveta Postnikova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}