Results from German Open 2011 - GOC Youth Standard 18. elokuuta 2011
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2011
Saksa - Stuttgart 16. elokuuta 2011

GOC Youth Standard 18. elokuuta 2011

Finaali

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Venäjä
2  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Tanska
4  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Latvia
5  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Venäjä
6  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
8  Kirill Pavlov & Anna Argun Venäjä
9  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Saksa
10  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Liettua
11  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Venäjä
11  Michelangelo Longo & Maria Longo Italia
11  Vlad Paslariu & Eszter Pop Romania

Neljännesfinaali

14  Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukraina
15  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Romania
15  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
17  Errol Williamson & Vashti Reed Yhdysvallat
18  Valts Liepnieks & Inese Zarina Latvia
19  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Latvia
19  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Romania
21  Michal Le & Kamila Duranska Puola
22  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italia
23  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Venäjä
24  Vladimir Kasilov & Yaroslava Tkach Ukraina
25  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Venäjä

3. Kierros (50 parasta)

26  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Liettua
26  Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Venäjä
26  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraina
29  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Venäjä
29  Calin Rusnac & Andreea Hogea Romania
29  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Venäjä
29  Michal Urbanski & Izabela Skierska Puola
33  Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Tanska
34  Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Puola
34  Nikita Tabachkov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Venäjä
34  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Liettua
37  Madis Abel & Lauren Juhanson Viro
37  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Venäjä
39  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Venäjä
40  Tamás Jéri & Lilla Szepesi Unkari
41  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Venäjä
41  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Liettua
41  Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Venäjä
44  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Puola
45  Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Venäjä
45  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Latvia
45  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Romania
48  Boris Basin & Veronika Tamarova Venäjä
48  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Venäjä
48  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Viro

2. Kierros (98 parasta)

51  Michail Dezhurov & Yana Aldoshina Venäjä
51  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Venäjä
53  Razvan Cotescu & Andreea Matei Romania
53  Peteris Lapins & Daniela Diure Latvia
55  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Latvia
56  Giorgio Iori & Giulia Spalla Italia
56  Anton Lam-Viri & Anna Ilina Venäjä
58  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazakstan
58  Stanislav Mamonov & Veronika Dichka Venäjä
60  Gianluca Di Melfi & Rossella Rinaldi Italia
60  Aleksey Mukhortov & Olga Alekseenko Venäjä
60  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldova
63  Anton Dobriyan & Aleksandra Galkina Venäjä
63  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Venäjä
63  Iakov Ponomarenko & Anastasia Solovieva Venäjä
66  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
66  Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Puola
68  Nikita Bortsov & Olga Voronina Venäjä
68  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Kanada
70  Raul Faliboga & Loredana Butea Romania
71  Oskars Karklins & Zaklina Sola Latvia
71  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Kanada
71  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Viro
74  Dominik Kotala & Anna Kotala Puola
75  Dmitriy Bayanov & Viktoriya Pechenik Kazakstan
76  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Venäjä
76  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
78  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Saksa
78  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Venäjä
80  Kirill Baturin & Alena Mentyukova Venäjä
80  Sander Seppik & Kaari Kink Viro
82  Andris Klievens & Santa Sauere Latvia
83  Sergej Piskun & Sofyia Derr Saksa
84  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Venäjä
84  Pawel Urbanski & Sandra Michalczyk Puola
84  Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Puola
87  Michele Albigese & Naja Dolenc Slovenia
87  Rene Carrera & Sofia Gorbatchev Saksa
87  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Viro
87  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Italia
87  Dinu Lung & Crista Tatar Romania
87  Ivan Varfolomeev & Anastasiya Abramenkova Venäjä
93  Vit Domorad & Tereza Ripova Tšekki
94  Antonio Giuliano & Gaetana Ruggiero Italia
95  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldova
96  Andrea Storoni & Dariya Suslova Italia
97  Ilya Malyshev & Anna Popova Venäjä
98  Roman Bankrashkov & Viktoriya Sermyagina Venäjä

1. kierros (187 parasta)

99  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Venäjä
99  Wu Hongbo & Yin Si Jun Kiina
99  Vladimir Rotan & Aleksandra Antonenko Venäjä
102  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Romania
103  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Romania
103  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Unkari
103  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldova
106  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Venäjä
106  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Venäjä
106  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Valko-Venäjä
106  Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Venäjä
110  Mathias Kirkegaard & Line Riding Tanska
110  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Suomi
110  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
110  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israel
114  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Venäjä
114  Artur Martea & Henrieta Buga Moldova
114  Sasha Ul & Tine Kranjc Slovenia
117  Tomasz Jakubek & Ida Marszalek Puola
118  Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Liettua
118  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Romania
118  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Venäjä
118  Bogdan Suciu & Larisa Pop Romania
118  Vladislav Tsarev & Angelina Barkova Venäjä
123  Kaspars Ivanovs & Ruta Sina Latvia
123  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Liettua
125  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Saksa
125  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Saksa
125  Andres Vaccari & Elisa Fabiani Italia
128  Aleksander Nogal & Ewa Sitarz Puola
128  Vitaliy Zakharov & Inna Tokarchuk Venäjä
130  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Viro
130  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Venäjä
132  Liu Qi Bin & She Meng Ting Kiina
132  Danil Erokhin & Alina Schehimi Saksa
132  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Saksa
132  Martin Jantson & Kerstin Kessa Viro
136  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Venäjä
136  Zhang Sun & Siqi Zhang Kiina
138  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tšekki
138  Jorgen Buse & Kamilla Koue-mortensen Tanska
138  Emil Kashapov & Svetlana Sarycheva Venäjä
138  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Liettua
138  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Liettua
138  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Venäjä
138  Jakub Necpal & Zuzana Borska Tšekki
138  Roman Schumichin & Mariya Maksina Saksa
138  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Venäjä
138  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukraina
138  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Romania
149  Ruben Salvador & Monica Busquier Espanja
149  Michal Stanislawski & Maria Zakrzewska Puola
151  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazakstan
151  Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlanti
151  Beniamin Bregman & Maria Azimov Israel
151  Edward Fraanje & Bo Sutter Alankomaat
155  David Büchel & Flavia Landolfi Sveitsi
155  Raitis Eglitis & Diana Judze Latvia
155  Omar Landi & Benedetta Orlandini Italia
155  Sebastian Mititelu & Diana Serb Romania
155  Mircea Constantin Oanes & Ana-Maria Mititelu Romania
155  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Espanja
161  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Saksa
161  Michal Marzec & Kornelia Durka Puola
161  Timon Niedecken & Larissa Bröhmer Saksa
161  Aleksandr Panasyuk & Polina Lisechko Venäjä
161  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgaria
161  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Saksa
161  Dominick Christopher Valusescu & Raluca Elena Popa Romania
168  Ivan Antonov & Mariya Boykova Venäjä
168  Sven Bergmann & Kristina Kozenkova Saksa
168  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Romania
168  Thomas Doodkorte & Kelly Basoski Alankomaat
168  Quan Gu & Xinyi Wang Kiina
168  Adomas Kielaitis & Monika Spokauskaite Liettua
168  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Sveitsi
168  Vladut Mesca & Elena Marian Romania
168  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Saksa
168  Shimpei Saito & Izuho Saito Japani
168  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Saksa
179  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Saksa
179  David Dahm & Carla Meier Saksa
179  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Vietnam
179  Denis Deisser & Lorena Karolin Finger Saksa
179  Henrich Gibala & Laura Belicova Slovakia
179  Georgian Alin Ion & Elena Micu Romania
179  Shane Leen & Michelle Mutuleasa Irlanti
179  Anton Smuk & Siri Sandberg Ruotsi
179  Norbert Szeles & Anca Tunea Romania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}