Results from German Open 2012 - Juvenile II Standard 17. elokuuta 2012
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

German Open 2012
Saksa - Stuttgart 14. elokuuta 2012

Juvenile II Standard 17. elokuuta 2012

Finaali

1  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Romania
2  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Moldova
3  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Englanti
4  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Moldova
5  Elisey Osipov & Elizaveta Semashko Venäjä
6  Leon Istratiy & Diana Pak Venäjä
7  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Romania
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Rodion Bokov & Loudmila Georgiou Kypros
9  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Venäjä
10  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Venäjä
11  Egor Matveev & Anastasiya Verina Venäjä
12  German Pugachev & Anastasiya Sedmova Venäjä

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

13  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Venäjä
13  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Romania
15  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Liettua
16  Kirill Osetrov & Alisa Knyazeva Venäjä
17  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Moldova
17  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Venäjä
17  Nikita Yuschenko & Polina Figurenko Venäjä
20  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Viro
21  Nicolae Matei Negruser & Ioana Antonia Iosub Romania
22  Matvey Finapetov & Polina Astakhova Venäjä
23  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Venäjä
24  Maksim Zaruchevskiy & Anastasiya Borisova Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  Kirill Ulyanchenko & Mariya Soldatova Venäjä
26  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Venäjä
27  Vladislav Klekotsyuk & Alisa Kirillova Venäjä
27  Konstantin Muraru & Nina Ushkova Venäjä
29  Andrei Ghita & Alexandra Bianca Preda Romania
30  Egor Sazhin & Aleksandra Odintsova Venäjä
31  Aleksey Rybalkin & Ariadna Tishova Venäjä
32  Daniil Maksimov & Veronika Polyushkina Venäjä
33  Kamil Bochenek & Karolina Wozny Puola
33  Timofey Dushutin & Anastasiya Plastinina Venäjä
33  Aleksandr Egorov & Polina Baryshova Puola
33  Kaspar Kaldaru & Maria-Elisabeth Lootus Viro
33  Albert Kostarev & Margarita Yurlova Venäjä
38  Artem Esayan & Elizaveta Blinova Venäjä
38  Nikita Galkin & Renata Valeeva Venäjä
40  Mihkel Jantson & Sarah Sofie Barjabin Viro
41  Razvan Alexandru Babiciu & Alina Dunca Unkari
42  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Venäjä
42  Timofey Kalyakin & Sofya Grechkina Venäjä
42  Kert Kullamma & Carolyn Kokk Viro
42  Daniil Simakov & Yana Nikitina Venäjä
46  Yan Zazulin & Mariya Kabanova Venäjä
47  Gleb Donskoy & Margarita Lastochkina Venäjä
48  Danila Bogolyubov & Viktoriya Drozdovska Ukraina

1. kierros (90 parasta)

49  Matvey Korneev & Violetta Levchenko Venäjä
49  Razvan Manolache & Beatrice Axinte Romania
49  Alexandr Markov & Alina Manvelova Venäjä
52  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukraina
53  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Venäjä
53  Daniils Sitovs & Kerija Keita Ziemele Latvia
55  Maksim Aterley & Dariya Braga Ukraina
55  Matei Popa & Teodora Cara Romania
57  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Saksa
58  Aleksandr Mandel & Sofya Sumkina Venäjä
59  Kaisar Amirbekov & Zhanetta Amirbekova Kazakstan
59  Robert Iris Danciu & Andreea Alexia Schipor Romania
59  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Venäjä
59  Nikita Kontsevich & Anna Mihaylyuk Venäjä
59  Antonio Mosa & Marie Merle Ranska
59  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Romania
59  Maksim Scherbakov & Darya Seryakova Venäjä
66  Mateusz Krupa & Paulina Sroka Puola
66  Artiom Moroz & Paula Dolma Moldova
66  Danil Zykov & Darya Lapusheva Venäjä
69  Ljubomir Angelov & Milkana Angelova Bulgaria
69  Volodymyr Chuprinin & Darya Bekhtold Ukraina
69  Leho Holm & Marleen Lutter Viro
69  Artem Logachev & Nikol Schebetenko Ukraina
69  Laurynas Makarovas & Diana Venckunaite Liettua
74  Matvey Shmidt & Darya Belyakova Venäjä
75  Mael Legrain & Janin Grosset Ranska
75  Alexandru Mihai & Alexandra Ioana Nimu Romania
77  Yu Chang Hang & Yu Xie Kiina
77  Nikita Jersov & Anastasia Petkova Liettua
79  Tudor Dinca & Roxana Dinca Romania
79  Semen Goldobin & Diana Gasheva Venäjä
79  Stanislav Grigoriev & Viktoriya Polyakova Venäjä
79  Ilya Khakhov & Sofya Khisamutdinova Venäjä
79  Leonid Klyuchnikov & Polina Abanshina Venäjä
84  Yang Fan & Na Zhang Kiina
84  Cristian Gorceag & Valeria Rotarenco Moldova
84  Shi Wang Le & Wen Jie Li Saksa
84  Mattia Mantovan & Elena Larentis Italia
84  Denis Naberezhnyh & Anastasiya Gromatskaya Venäjä
84  Artem Oberemok & Diana Bondarenko Ukraina
90  Mikhail Nikolaev & Alina Druzhinina Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}