Results from Goldstadtpokal 2006 - IDSF International Open Latin 28. tammikuuta 2006
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Goldstadtpokal 2006
Saksa - Pforzheim 28. tammikuuta 2006

IDSF International Open Latin 28. tammikuuta 2006

Finaali

1  Eugene Katsevman & Maria Manusova Yhdysvallat
2  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Unkari
3  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovenia
4  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Venäjä
5  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Saksa
6  Andrius Kandelis & Egle Kandelis Liettua
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Saksa
8  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Saksa
9  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Latvia
10  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Saksa
10  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Venäjä
12  Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Sveitsi

Neljännesfinaali

13  Sergiu Luca & Katarina Vuletic Saksa
14  Michal Stukan & Susanne Miscenko Saksa
15  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Liettua
16  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Venäjä
16  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Venäjä
18  Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Saksa
18  Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Saksa
20  Sergey Gorbunov & Polina Kolodizner Saksa
21  Christoph Jonas & Elena Zverevshchikova Saksa
22  Guillem Pascual & Cristina Suarez Espanja
23  Cedric Meyer & Angelique Meyer Ranska
24  Marius Iepure & Daniela Beckmann Saksa

2. Kierros (49 parasta)

25  Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Tšekki
26  Juri Kaiser & Aleksandra Kaiser (aka Kistanova) Saksa
26  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Itävalta
28  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israel
28  David Jühlke & Debbie Seefeldt Saksa
30  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Saksa
31  Markus Heffner & Tanja Kuschill Saksa
32  Domenik Herrmann & Aldona Nowakowski Saksa
32  Thanh Tran & Yvonne Hemlein Saksa
34  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Saksa
35  Sascha Mohl & Maria Pia Arces Saksa
36  Julien Brugel & Coralie Romanzin Ranska
36  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Tšekki
38  Alexander Seibert & Ilona Bilotserkovska Saksa
39  Björn Drews & Marina Rüll Saksa
40  Marcus Mnerinsky & Marion Lengl Saksa
41  Daniel Hirth & Yvonne Schmidt Saksa
41  Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Saksa
41  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Saksa
44  Ivan Kostov & Anna Chodyna Saksa
44  Simon Völbel & Ines Reiberg Saksa
44  Alexander Walger & Sarah Sophie Ritz Saksa
47  Samuel Conrad & Beatrice Debrunner Sveitsi
47  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Saksa
47  Timur Misirlioglu & Nadine Hoffmann Saksa

1. kierros (65 parasta)

50  Daniele Varallo & Sonja Schaufler Saksa
51  Markus Trissler & Marina Scharin Saksa
52  Maxim Stadnik & Kim Pätzug Saksa
53  Alexandru Ion & Andra Linte Romania
54  Paul Radtke & Lisa Nüssemeyer Saksa
55  Jörg Killius & Ilona Cutenco Saksa
55  Michael Schwarz & Janina Wisura Saksa
57  Juan Carlos Diaz & Maria Graciela Toba Espanja
57  Anton Pak & Natalya Yegorova Kazakstan
59  Thomas Holzinger & Pamela Wiedenmayer Saksa
60  Lucien Krebs & Nicole Dürler Sveitsi
61  David Kiefer & Selma Berberich Saksa
62  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Saksa
63  Giuseppe Parlett & Desiree Cinicola Sveitsi
64  Jan Hendrik Gaul & Jasmin Kölz Saksa
64  Grzegorz Motykiewicz & Agnieszka Motykiewicz Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}