Results from Gomel Open 2006 - IDSF International Open Latin 9. syyskuuta 2006
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Gomel Open 2006
Valko-Venäjä - Gomel 9. syyskuuta 2006

IDSF International Open Latin 9. syyskuuta 2006

Finaali

1  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Venäjä
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Venäjä
3  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Venäjä
4  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Venäjä
5  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Puola
6  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Ukraina
8  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Venäjä
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Valko-Venäjä
9  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Venäjä
11  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Venäjä
11  Sergei Salov & Tatiana Perederei Venäjä

Neljännesfinaali

13  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Latvia
14  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Venäjä
15  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Venäjä
16  Artsiom Kazyra & Alena Baranenkova Valko-Venäjä
17  Alexander Andreev & Irina Domokurova Yhdysvallat
18  Anton Baurov & Maria Bakumets Venäjä
18  Vasiliy Komarov & Olga Akopova Venäjä
18  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Valko-Venäjä
21  Lucian Dimitras & Elena Samarina Moldova
22  Albert Akopian & Natalya Abramova Armenia
23  Timur Uteulin & Kristina Zinchenko Venäjä
24  Kyryl Shkuryeyev & Kateryna Strelnikova Ukraina

2. Kierros (48 parasta)

25  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Intia
25  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Venäjä
25  Artur Shestovec & Sofia Koifman Valko-Venäjä
25  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Venäjä
29  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Venäjä
29  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Venäjä
29  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Liettua
32  Maksim Chebukin & Anastasia Antonova Venäjä
33  Pavel Grebenkin & Irina Kazanceva Valko-Venäjä
34  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Venäjä
35  Alari Lukk & Dina Syritsa Viro
36  Andrei Vavilov & Terje Piho Viro
37  Aleksey Shamin & Anna Bessarabova Venäjä
38  Ovidijus Andriekus & Alisa Dvoretskaya Liettua
38  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukraina
40  Ivan Kononenko & Evgeniya Anikina Valko-Venäjä
41  Artem Gorbachev & Daria Zubova Valko-Venäjä
41  Denis Tyagunov & Anastasiya Goncharenko Venäjä
43  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Valko-Venäjä
44  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Valko-Venäjä
44  Aleksei Pitkevich & Liliya Kondrateva Valko-Venäjä
44  Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Venäjä
47  Ilia Parfimovitch & Viktoriya Poleschuk Valko-Venäjä
47  Dmitriy Sotnikov & Elena Slesarenok Valko-Venäjä

1. kierros (62 parasta)

49  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Valko-Venäjä
50  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Venäjä
51  Denis Naranovich & Aleksandra Pupko Valko-Venäjä
51  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Venäjä
53  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Venäjä
54  Yuriy Afonin & Anna Kozlova Venäjä
55  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldova
55  Dmitriy Yevseev & Darya Sharkova Venäjä
57  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Valko-Venäjä
57  Aleksandr Shaputko & Anastasia Tabolina Valko-Venäjä
59  Sergey Zolotoustskiy & Natalya Skorik Valko-Venäjä
60  Artem Lunkevych & Olga Matvienko Valko-Venäjä
61  Roman Lobarev & Natalya Mironova Valko-Venäjä
62  Vasiliy Bobrikov & Yuliya Kashnikova Valko-Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}