Results from Grand Prix Dynamo 2010 - Youth Latin 6. maaliskuuta 2010
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Grand Prix Dynamo 2010
Venäjä - Moscow 6. maaliskuuta 2010

Youth Latin 6. maaliskuuta 2010

Finaali

1  Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Venäjä
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Venäjä
3  Yan Sorokin & Veronika Karimova Venäjä
4  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Venäjä
5  Nikita Golota & Yuliya Kulmatitskaya Venäjä
6  Maksim Melikhov & Alisa Kushnareva Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Andrey Semakin & Ksenia Aleksandrova Venäjä
8  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Venäjä
9  Evgeniy Barskiy & Anna Argun Venäjä
10  Ilya Beloborodov & Anastasiya Kaschenko Venäjä
10  Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Venäjä
12  Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Vladislav Khait & Tatyana Loginova Venäjä
13  Artem Kruchin & Oksana Vetis Venäjä
13  Semen Zenkin & Alina Vorontsova Venäjä
16  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Venäjä
17  Konstantin Andreev & Darya Parshina Venäjä
17  Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Venäjä
19  Kirill Muromtsev & Arina Sadykova Venäjä
20  Daniil Kapitanov & Anna Aseeva Venäjä
21  Anton Inglikov & Ella Troshina Venäjä
22  Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Venäjä
23  Sergey Chebyshev & Kseniya Myasnikova Venäjä
24  Pavel Zaytsev & Svetlana Bashlykova Venäjä

3. Kierros (49 parasta)

25  Vladimirs Kozevnikovs & Signe Melkina Latvia
26  Dmitriy Ozhogin & Alina Sharonova Venäjä
27  Anton Krylov & Viktoriya Masnova Venäjä
28  Vadim Antsiferov & Kristina Androsenko Venäjä
28  Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Venäjä
28  Maksim Morozov & Ekaterina Gorchakova Venäjä
28  Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Venäjä
32  Vladimir Selin & Ekaterina Chastukhina Venäjä
33  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Venäjä
34  Nikita Konotop & Diana Narbikova Venäjä
34  Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Venäjä
36  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Venäjä
36  Valentin Pozdnyakov & Kseniya Lapkina Venäjä
38  Gleb Moliy & Darya Stolbova Venäjä
39  Aleksey Dolotov & Tatyana Chernik Venäjä
39  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Latvia
39  Aleksandr Ivanov & Ekaterina Yarutkina Venäjä
42  Boris Basin & Elizaveta Monikaynen Venäjä
43  Grach Kazaryan & Viktoriya Kirillova Venäjä
43  Andrey Magdisyuk & Ekaterina Knyshova Venäjä
45  Dmitriy Aronov & Olga Zakhlenyuk Valko-Venäjä
45  Anton Bessonov & Tatyana Federyakina Venäjä
45  Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Venäjä
48  Konstantin Khilyuk & Ekaterina Kotik Venäjä
49  Aleksandr Reva & Kseniya Popova Venäjä

2. Kierros (72 parasta)

50  Kirill Kalmykov & Karina Pestova Venäjä
50  Andrey Ovsyannikov & Olesya Sheveleva Venäjä
52  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Venäjä
53  Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Venäjä
54  Nikita Fedotov & Elizaveta Gordienko Venäjä
55  Mikhail Nazarov & Irina Dobryakova Venäjä
55  Roman Nosov & Anastasiya Mashtakova Venäjä
57  Andrey Cheshkov & Natalia O''Connor Venäjä
57  Aleksey Korolev & Tatyana Podgornaya Venäjä
57  Artem Pogudin & Zinaida Larshina Venäjä
60  Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Venäjä
61  Andrey Krupskiy & Darya Tereschenko Venäjä
61  Artem Pavkin & Yuliya Kuznetsova Venäjä
63  Roman Blinov & Natalya Kuznetsova Venäjä
63  Aleksandr Lovrich & Anastasiya Kadanina Venäjä
65  Petros Avetisjan & Daria Sherstoboeva Venäjä
66  Nikolay Chistov & Ekaterina Zaletova Venäjä
67  Evgeniy Oganesyan & Elena Egutkina Venäjä
68  Aleksandr Zolotarev & Sofiya Gorbunova Venäjä
69  Alexander Skvortsov & Kseniya Ivanova Venäjä
70  Pavel Schetinin & Olga Shalashova Venäjä
71  Roman Mikin & Anastasiya Pashevich Venäjä
72  Vladimir Medvedev & Viktoriya Malevannaya Venäjä

1. kierros (126 parasta)

73  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Venäjä
74  Artem Bolotnikov & Olga Efremova Venäjä
74  Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Venäjä
76  Vadim Chistyakov & Angelina Glazkova Venäjä
77  Sergey Pavlov & Bella Aleshina Venäjä
78  Mikhail Gusev & Kristina Borisova Venäjä
78  Anton Timofeev & Alena Krokhina Venäjä
78  Ilya Uscheko & Mariya Mazurak Venäjä
78  Konstantin Vasilenko & Tatyana Simonova Venäjä
78  Oleg Zyuzin & Anastasiya Bogomaz Venäjä
83  Ilya Surkov & Polina Perova Venäjä
83  Anil Tulasi & Arina Oganesova Venäjä
83  Sergey Zhbakov & Alina Kuznetsova Venäjä
86  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Venäjä
86  Andrey Lvov & Rina Khanukaeva Venäjä
88  Alen Bogachev & Elena Borodina Venäjä
88  Aleksey Doronin & Diana Bykova Venäjä
88  Kirill Levchenko & Polina Kudinova Venäjä
88  Andrey Matev & Viktoriya Budnikova Venäjä
92  Valeriy Baryshnikov & Valentina Raskina Venäjä
92  Aleksandr Tsvetkov & Alena Stadnik Venäjä
94  Sergey Chetin & Valeriya Okateva Venäjä
94  Anton Drobyshev & Irina Averina Venäjä
94  Yury Makshakov & Mariya Gusmanova Venäjä
94  Nikita Starikov & Maria Tarasova Venäjä
98  Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Venäjä
98  Yaroslav Ponomarev & Yuliya Konkova Venäjä
100  Andrey Bogdanov & Oksana Yakubova Venäjä
100  Vadim Emelin & Evgeniya Belousova Venäjä
102  Yuriy Kharlamov & Polina Kakunina Venäjä
103  Ivan Bykov & Anastasiya Saraykina Venäjä
103  Aleksandr Merkulov & Dinara Bilyalova Venäjä
103  Vladislav Zvyagin & Kseniya Zubkova Venäjä
106  Dmitriy Kramarenko & Yuliya Solodovnik Venäjä
106  Nikita Shvedov & Sofya Tarkhanova Venäjä
106  Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Venäjä
109  Ilya Kolobkov & Margarita Chuykina Venäjä
109  Georgiy Perelygin & Angelina Grigaytes Venäjä
111  Ilya Merzlyakov & Anna Kozyryeva Venäjä
112  Vladislav Otsechkin & Elizaveta Zakharova Venäjä
113  Kirill Zaruba & Karina Zhakupova Kazakstan
114  Konstantin Akmaev & Mariya Podgorbunskaya Venäjä
114  Fedor Patutinskiy & Yuliya Slobodchuk Venäjä
114  Andrey Sorokin & Daniella Shuleyko Venäjä
117  Vasiliy Drozdov & Tatyana Saveleva Venäjä
117  Yaroslav Sapelkin & Mariya Chernyshova Venäjä
117  Konstantin Voronin & Ekaterina Snorovikhina Venäjä
120  Danila Efimov & Anastasiya Rozeeva Venäjä
120  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Venäjä
122  Vladislav Semenov & Ekaterina Khoreva Venäjä
122  Kirill Verekhin & Marina Varichenko Venäjä
124  Ivan Borsak & Anastasiya Pronina Venäjä
124  Evgeny Rybalkin & Evgeniya Pchelintseva Venäjä
124  Pavel Tarabykin & Yana Kovaleva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}