Results from Grand Prix Dynamo 2012 - IDSF Adult Standard 3. maaliskuuta 2012
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Grand Prix Dynamo 2012
Venäjä - Moscow 2. maaliskuuta 2012

IDSF Adult Standard 3. maaliskuuta 2012

Finaali

1  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Venäjä
2  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Venäjä
3  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Liettua
4  Artem Bronnikov & Darya Grishko Venäjä
5  Igor Kruglov & Anna Aseeva Venäjä
6  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Venäjä
7  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [25] Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Venäjä
9  [20] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Slovakia
10  [17] Ivan Novikov & Veronika Markova Venäjä
11  [16] Alexey Ivanov & Alisa Kushnareva Venäjä
12  [13] Denis Molkov & Natalya Osyko Venäjä
13  [11] Edgars Linis & Eliza Ancane Latvia
14  [7] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Latvia

Neljännesfinaali

15  [27] Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Venäjä
16  [26] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Venäjä
17  [25] Alessandro D'amora & Maria Gorelik Italia
17  [25] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norja
19  [20] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Suomi
20  [18] Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Venäjä
21  [14] Artem Braylovskiy & Anna Surikova Venäjä
22  [13] Kirill Kuznetsov & Jana Bogdanova Venäjä
23  [10] Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Venäjä
23  [10] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Venäjä

3. Kierros (48 parasta)

25  [27] Aleksey Usanov & Elena Kirilenko Venäjä
26  [26] Markus Hackl & Stefanie Krausz Itävalta
27  [24] Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Venäjä
27  [24] Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraina
29  [23] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Valko-Venäjä
29  [23] Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Australia
31  [22] Dmitriy Berdinskiy & Ella Naumova Venäjä
31  [22] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Italia
33  [21] Mikhail Karbainov & Daria Mordik Venäjä
34  [20] Ilya Mirgorodskiy & Anna Mirgorodskaya Venäjä
34  [20] Dusan Novak & Petra Jurcovicova Slovakia
36  [19] Yuriy Afonin & Svetlana Vinogradova Venäjä
36  [19] Boris Basin & Veronika Tamarova Venäjä
38  [18] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Venäjä
38  [18] Mikhail Zloschastev & Elizaveta Schekina Venäjä
40  [17] Mathias Kirkegaard & Line Riding Tanska
41  [14] Oleg Dedegkaev & Ekaterina Kobzar Venäjä
41  [14] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Venäjä
43  [13] Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Latvia
43  [13] Ivan Knezevic & Milena Zogovic Jugoslavia
43  [13] Sergey Koshkin & Mariya Mochalova Venäjä
46  [12] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Venäjä
47  [11] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Venäjä
48  [10] Petr Tischenko & Alena Ivanova Venäjä

2. Kierros (98 parasta)

49  [35] Aleksandr Khrapov & Anastasiya Volzhina Venäjä
49  [35] Viktor Kurenkov & Natalya Makarova Venäjä
51  [34] Dmitriy Pozdnyakov & Polina Merkelova Venäjä
52  [33] Vadim Maslov & Mariya Barabanova Venäjä
52  [33] Aleksandr Shelyubskiy & Julia Belova Venäjä
52  [33] Robert Susel & Repka Mercedes Slovakia
55  [32] Andrey Sychevskiy & Anna Bekhtina Venäjä
56  [31] Aleksey Chebotar & Ekaterina Khoreva Venäjä
57  [30] Aleksandr Shirenin & Alfiya Fakhrutdinova Venäjä
58  [29] Dmitriy Vorobev & Anna Kharitonova Venäjä
59  [27] Andrey Belyaev & Alena Mentyukova Venäjä
60  [23] Arseniy Lavrukhin & Mariya Rakova Venäjä
60  [23] Ivan Turbasov & Viktoriya Gunko Venäjä
62  [22] Ilya Rykun & Kristina Potapova Venäjä
63  [21] Artem Kepper & Irina Zakharova Venäjä
63  [21] Artem Shipilov & Julia Movshina Venäjä
65  [20] Sergey Avenirov & Alexandra Mangileva Venäjä
66  [19] Jussi Jurkola & Karoliina Makinen Suomi
67  [18] Andrey Knizel & Anastasiya Bormotova Venäjä
67  [18] Yuriy Markelov & Daria Kretova Venäjä
67  [18] Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Venäjä
67  [18] Maxim Volkov & Aleksandra Babenko Venäjä
71  [17] Nikita Trishkin & Mariya Makarkina Venäjä
72  [16] Aleksandr Bogomol & Anna Romanova Venäjä
72  [16] Dmitriy Khusnutdinov & Lyudmila Zhogina Venäjä
72  [16] Alen Lesjak & Emina Musanovic Kroatia
75  [15] Dmitri Pakhomov & Margarita Vilkova Venäjä
75  [15] Ignat Zaripov & Anastasiya Soloveva Venäjä
77  [12] Nikita Aksyutin & Anastasi Krestyanova Venäjä
77  [12] Aleksandr Milovatskiy & Evgeniya Yasinovskaya Venäjä
79  [11] Anton Larionov & Anastasiya Bezuglova Venäjä
79  [11] Erik Nasybullin & Elena Shulipa Venäjä
81  [9] Aleksey Babushkin & Yuliya Babushkina Venäjä
81  [9] Nugzari Razmadze & Anastasiya Redkina Venäjä
81  [9] Maksim Zimin & Darya Tereschenko Venäjä
84  [8] Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Venäjä
85  [7] Evgeniy Burnevskiy & Ekaterina Bykova Venäjä
85  [7] Oleg Chaykovskiy & Natalya Buzina Venäjä
87  [6] Georgy Dikarev & Alexandra Kaplina Venäjä
88  [5] Mikhail Chuprakov & Natalya Turchaninova Venäjä
89  [4] Aleksey Bykov & Dina Adilova Venäjä
89  [4] Vadim Golovchanov & Oksana Matvienko Venäjä
89  [4] Aleksandr Pelogeevskiy & Yana Markina Venäjä
92  [3] Ruslan Elsiev & Anna Truhan Venäjä
93  [2] Nikita Bykov & Anastasiya Ryzhkina Venäjä
93  [2] Viktor Kazeka & Anna Srabionyan Venäjä
95  [1] Aleksander Sokolov & Aleksandra Afonskaya Venäjä
95  [1] Vladislav Zvyagin & Anastasiya Schekina Venäjä
97  Petr Gorbienko & Inna Sinitsyna Venäjä
97  Maksim Seliverstov & Viktoriya Russkikh Venäjä

1. kierros (151 parasta)

99  [24] Kirill Kostryukov & Alena Shakhova Venäjä
100  [22] Kirill Banatin & Anastasiya Nyrkova Venäjä
101  [20] Anton Balavin & Darya Kuzminova Venäjä
101  [20] Dusan Klimo & Nikola Dianiskova Slovakia
101  [20] Sergey Shlyakhturov & Elizaveta Karyakina Venäjä
104  [19] Aleksey Ivantsiv & Ekaterina Shutenko Venäjä
104  [19] Mikhail Mikhalev & Mariya Yushkova Venäjä
104  [19] Evgen Olkov & Marina Belyaeva Venäjä
104  [19] Nikita Stepanov & Ekaterina Kozhina Venäjä
108  [17] Ilya Gogolev & Mariya Scherbatykh Venäjä
109  [15] Valeri Malikov & Vusala Gasanova Azerbaidžan
110  [14] Andrey Scherbak & Natalya Vinogradenko Venäjä
110  [14] Mikhail Voronin & Olga Shcherbakova Venäjä
112  [12] Ruslan Tolmachev & Aleksandra Kostianenko Azerbaidžan
113  [9] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Venäjä
114  [8] Pavel Lebedev & Alina Kurinskaya Venäjä
114  [8] Yaroslav Sidorov & Inna Korolkova Venäjä
116  [6] Artem Fedorov & Darya Antonova Venäjä
116  [6] Sergey Guskov & Alevtina Naumova Venäjä
116  [6] Aleksey Polyakov & Viktoriya Vetrova Venäjä
116  [6] Dmitriy Tolchenov & Viktoriya Bartseva Venäjä
120  [5] Denis Shichkin & Ekaterina Grishko Venäjä
120  [5] Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Venäjä
122  [4] Kirill Krasavin & Anna Chumakova Venäjä
122  [4] Maksim Shkurlapov & Arna Zhusupova Venäjä
122  [4] Viktor Smetankin & Julia Beketova Venäjä
122  [4] Evgeniy Sobolev & Kseniya Loshkareva Venäjä
122  [4] German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Venäjä
127  [3] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Venäjä
127  [3] Nikolay Kozlov & Ekaterina Dontsova Venäjä
127  [3] Vladimir Zorin & Natalia Beloshapko Venäjä
130  [2] Egor Bolychev & Viktoriya Parfenova Venäjä
130  [2] Mikhail Ryabinin & Natalya Denisova Venäjä
132  [1] Aramais Movsisyan & Diana Yagudina Venäjä
132  [1] Ervin Muratspahic & Enisa Durmo Bosnia ja Hertsegovina
132  [1] Matvey Nazarov & Tatyana Baranchuk Venäjä
132  [1] Andrey Shevandrin & Nataliya Petrunina Venäjä
132  [1] Denis Sidorkin & Anastasiya Kuznetsova Venäjä
132  [1] Aleksey Yarygin & Ksenia Motovilova Venäjä
138  Denis Dubov & Kristina Belyakova Venäjä
138  Artur Durdymuradov & Darya Zavyalova Venäjä
138  Kirill Golenkov & Elizaveta Surmenelyan Venäjä
138  Valeriy Golub & Tatyana Mayorova Venäjä
138  Adnan Kapo & Alma Turkovic Bosnia ja Hertsegovina
138  Maksim Kotov & Yana Danilyuk Venäjä
138  Andrey Lepikhin & Tatiana Borisovskaya Venäjä
138  Nizam Mamedov & Anastassia Demianova Venäjä
138  Sergey Nekoval & Elena Vasilovskaya Venäjä
138  Artem Samokhvalov & Anastasiya Volzhankina Venäjä
138  Maksim Shabanov & Mariya Fazly Venäjä
138  Ernest Simonyan & Yuliya Dolgushina Venäjä
138  Aleksey Smirnov & Natalya Matveeva Venäjä
138  Oleg Svetlakov & Natalya Kirillova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}