Results from Grand Prix Latvija 2006 - IDSF International Open Latin 16. joulukuuta 2006
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Grand Prix Latvija 2006
Latvia - Riga 15. joulukuuta 2006

IDSF International Open Latin 16. joulukuuta 2006

Finaali

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Venäjä
2  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Latvia
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Venäjä
4  Sergey Oseychuk & Anna Jelnikova Saksa
5  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Latvia
6  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Suomi
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Grygoriy Boldyrev & Andra Vaidilaite Liettua
8  Alexei Kabirov & Veronika Klyushina Venäjä
8  Rafal Maserak & Magda Soszynska Puola
8  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Venäjä
11  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tšekki
11  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Latvia

Neljännesfinaali

13  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Venäjä
14  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Latvia
15  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Venäjä
15  Georgiy Korolyov & Blanka Winiarska Puola
17  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Suomi
17  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Venäjä
19  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Latvia
20  Sandris Cirulis & Elina Ozolina Latvia
21  Nikolai Krasikov & Yulia Shorokhova Venäjä
22  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Liettua
23  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Valko-Venäjä
24  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Venäjä

3. Kierros (48 parasta)

25  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Ranska
26  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Saksa
27  Dmitri Barilo & Yulia Posmygaeva Viro
27  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Georgia
29  Maris Puce & Zane Prokofieva Latvia
30  Rihards Eglitis & Elza Pole Latvia
31  Sergei Belyaev & Maarit Nuutinen Suomi
31  Marko Mehine & Maria Fessai Viro
31  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Venäjä
34  Igor Derimov & Elena Volokhova Valko-Venäjä
34  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Venäjä
36  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Ruotsi
36  Edgars Linis & Eliza Ancane Latvia
36  Semion Progorodov & Kristine Sauja Latvia
39  Yan Panfilenko & Ksenia Kotochigova Venäjä
39  Andrei Vavilov & Terje Piho Viro
41  Oliver Papp & Laura Wimmer Suomi
41  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Viro
43  Matti Puro & Anne Jänkälä Suomi
43  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Venäjä
45  Yakov Mironuk & Liene Liepa Latvia
46  Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japani
47  Anton Kananen & Kia Lehmuskoski Suomi
48  Alari Liiv & Keit Speigel Viro

2. Kierros (79 parasta)

49  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Viro
50  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Ruotsi
51  Raimonds Andersons & Sanda Cuhalova Latvia
51  Povilas Lasas & Monika Smigelskyte Latvia
53  Ville Roos & Sanni Siurua Suomi
54  Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Venäjä
55  Roberts Mucins & Lauma Mellupe Latvia
55  Evaldas Racys & Ada Simonaityte Latvia
57  Sergejs Kulepovs & Zane Lase Latvia
57  Evgeniy Mazeiko & Alesya Petrova Valko-Venäjä
57  Arturs Minajevs & Laura Strauberga Latvia
57  Sarunas Saltonas & Beata Skaisgiryte Liettua
61  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Venäjä
62  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Venäjä
63  Ilham Osmanov & Migar Osmanova Azerbaidžan
64  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Latvia
65  Alfred Palmgren-Barrestig & Carolina Ek Ruotsi
66  Rimvydas Cernajus & Ruta Ramanauskaite Liettua
67  Aleksandrs Aloshins & Anita Berzina Latvia
68  Janne Talasma & Anna Liisa Bergström Suomi
69  Mikko Matikka & Petra Mursu Suomi
70  Sergei Golovachev & Mariya Gulyumova Venäjä
71  Janis Danovskis & Anna Kvelde Latvia
71  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Latvia
73  Georgiy Lapinskiy & Alina Zaychenko Venäjä
73  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Suomi
75  Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Liettua
76  Maksym Salkov & Natali Zumbulidze Latvia
77  Janis Girsa & Elina Radionova Latvia
78  Alexander Kullenbäck & Alexandra Kullenbäck Ruotsi
79  Jevgenijus Vyprickis & Gerda Arbociute Liettua

1. kierros (118 parasta)

80  Ilia Borodko & Anna Anikina Venäjä
80  Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Saksa
82  Andris Dukulis & Agnese Lacauniece Latvia
82  Robin Linnar & Maria Zimmerman Ruotsi
82  Denis Migunov & Tatjana Zitkovskaja Viro
85  Aleksei Ivanov & Magdalena Donerstak Viro
85  Jyri Lähdemaa & Henriikka Iivonen Suomi
87  Viktors Kisilis & Svetlana Vasilenko Latvia
87  Einars Lazdins & Jana Pogozelska Latvia
87  Marko Malmberg & Kaisa Huunonen Suomi
90  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Latvia
91  Sergei Kalinin & Natalja Kalinina Viro
91  Risto Kukk & Maria Küüsmaa Viro
93  Maksim Zadanov & Irina Kalinina Viro
94  Glenn Sandaker & Marianne Sandaker Norja
95  Teemu Hirvimäki & Janina Areva Suomi
96  Marts Smolko & Anita Bautre Latvia
97  Oleg Barbash & Darya Krivosheeva Venäjä
97  Kaspar Vaik & Kristina Kips Viro
99  Martin Platerud & Jeanette Platerud Ruotsi
100  Vytautas Mackonis & Ieva Jasiunaite Liettua
100  Martin Nivmark Bengtsson & Frida Frost Ruotsi
100  Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Suomi
103  James Johansson & Josefin Carlson Ruotsi
103  Dmitrijs Trescinskis & Anastasija Janovica Latvia
105  Henrik Frisk & Sofie Pemer Ruotsi
105  Olegs Ivanskojs & Santa Peskova Latvia
105  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azerbaidžan
108  Risto Ojakoski & Laura Liljeroos Suomi
108  Olli Syrjälä & Anna Nyberg Suomi
110  Niko Pekka Korkee & Annukka Piirala Suomi
110  Akseli Kurttio & Rosanna Kulju Suomi
112  Robin Bjelkendal & Anna Bostrom Ruotsi
112  Eduardo Cervera & Lorena Costa Espanja
112  Giorgi Gachechiladze & Salome Chachua Georgia
112  Mikael Johansson & Maja Denevska Ruotsi
112  Fredrik Persson & Daniela Nivaro Ruotsi
112  Rihards Pfeifle & Romina Aleksandrjana Latvia
112  Mikko Puikko & Nadja Niva Suomi
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}