Results from Grand Prix Slovakia - IDSF International Open Standard 16. marraskuuta 2003
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Grand Prix Slovakia
Slovakia - Bratislava 14. marraskuuta 2003

IDSF International Open Standard 16. marraskuuta 2003

Finaali

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italia
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Venäjä
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
4  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
5  Roman Mayer & Siret Siilak Itävalta
6  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Liettua
7  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Englanti
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
9  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Puola
10  Vaidotas Lacitis & Paulina Glazik Puola
11  Karol Brull & Viktoria Bolender Slovakia
12  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slovakia

Neljännesfinaali

13  Pawel Switalski & Agata Pilarska Puola
14  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Liettua
14  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldova
16  Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Japani
17  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Tšekki
18  Marko Mehine & Maria Fessai Viro
18  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovenia
20  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italia
21  Csaba László & Szilvia Szögi Unkari
21  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Slovakia
23  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Venäjä
24  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Venäjä

3. Kierros (49 parasta)

25  Alexei Lapin & Anna Spiridonova Venäjä
26  Veiko Ratas & Helena Liiv Viro
27  Stepan Skok & Oksana Bulyga Venäjä
28  Erik Narjas & Petra Cernakova Slovakia
28  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italia
30  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldova
31  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tšekki
31  Aleksander Makarov & Katrin End Viro
33  Maksim Buloychik & Elena Boldyreva Venäjä
33  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Tšekki
33  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Venäjä
36  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italia
36  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japani
36  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tšekki
39  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldova
40  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Itävalta
40  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Romania
40  Isaac Rovira & Desiree Martin Espanja
43  Peter Broström & Maria Karlsson Ruotsi
43  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Slovakia
43  Daniele Pardini & Paola Rosi Italia
43  Martin Parmas & Kaisa Oja Viro
43  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slovakia
48  Jan Halir & Lucie Sedlakova Tšekki
49  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japani

2. Kierros (80 parasta)

50  Robert Gulis & Terezia Rozova Slovakia
51  Pawel Szajda & Karina Hofmann Puola
51  Roman Zedan & Marian Zedan Romania
53  Josef Kovacs & Michaela Havlikova Slovakia
53  Rolf Lindberg & Helena Fransson Ruotsi
53  Tobias Wallin & Diana Ribas Ranska
56  Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Kanada
57  Carlos Manchado & Silvia Colominas Espanja
58  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Viro
58  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldova
60  Denis Foster & Michaela Fosterova Tšekki
61  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Puola
62  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Unkari
63  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Tšekki
64  Pavel Stastny & Martina Novakova Tšekki
65  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Suomi
65  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Slovakia
67  Jakub Danis & Katarina Capova Slovakia
68  Hisayuki Toyama & Satomi Toyama Japani
69  Stefan Ciubotaru & Ina Pinzaru Moldova
70  Jacek Fidurski & Aneta Mirska Puola
70  Erik Páli & Viktoria Pali Unkari
72  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldova
72  Petr Simacek & Alena Sismova Tšekki
74  Vladimir Slon & Martina Friedl Itävalta
75  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Tšekki
76  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Slovakia
77  Jaroslav Frantisek & Jana Suchankova Tšekki
78  Jiri Mace & Zuzana Bickova Tšekki
78  Petr Valecka & Klara Pesickova Tšekki
80  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Tanska

1. kierros (123 parasta)

81  Igor Bogatiriov & Margareta Simion Moldova
81  Kirill Mantsevoda & Olga Tovstashova Valko-Venäjä
83  Eric Chao & Cherry Kao Taiwan
83  Jakub Pavlik & Martina Opitova Tšekki
85  Michal Drha & Tereza Bufkova Tšekki
86  Tomas Hudecek & Emma Hradecka Tšekki
86  Balazs Papp & Orsolya Zabos Unkari
88  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Moldova
88  Ondrej Nadvornik & Pavlina Kropackova Tšekki
90  Jiri Pohlodek & Ivana Sperkova Tšekki
91  Jakub Liska & Nina Vozarova Slovakia
91  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldova
93  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Puola
94  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Unkari
94  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tšekki
96  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Slovakia
97  Roman Kytka & Petra Nadvornikova Tšekki
97  Vitaliy Selevich & Aliaksandra Davydava Valko-Venäjä
99  Martin Gabris & Veronika Gabrisova Slovakia
99  Miroslav Magerstein & Eva Srajerova Tšekki
99  Viktor Vadkerti & Katarina Komorova Slovakia
102  Charles Wang & Janet Hsiao Taiwan
103  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Itävalta
103  Slavomir Mrazko & Lenka Bodrucka Slovakia
105  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Tšekki
105  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bulgaria
105  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Itävalta
108  Vladimir Hamza & Katarina Kmecova Slovakia
108  Michael Schrattbauer & Silke Hofmann Itävalta
110  Roman Filkorn & Lenka Laukova Slovakia
110  Andreas Schogger & Alice Schogger Itävalta
110  Alexander Sebestian & Petra Regger Itävalta
110  Pavol Zalom & Blazena Krajcova Slovakia
114  Richard Botik & Alice Pokorna Tšekki
114  Zoltán Czuczor & Márta Kaposvari Unkari
114  Jan Gugh & Andrea Zalabova Slovakia
114  Martin Liska & Andrea Macasova Tšekki
114  Peter Pastorek & Valeria Marcisovska Slovakia
114  Slavomir Podmanicky & Ivana Svrckova Slovakia
114  Andras Rozgonyi & Anita Mondok Unkari
114  Jozef Solus & Monika Krupinska Slovakia
114  Jiri Tehnik & Linda Komendova Tšekki
114  Libor Zdaril & Katarina Pankova Tšekki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}