Results from Grand Prix de la Ville Esch/Alzette - IDSF Senior Open Standard 16. elokuuta 2003
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Grand Prix de la Ville Esch/Alzette
Luxemburg - Esch/Alzette 16. elokuuta 2003

IDSF Senior Open Standard 16. elokuuta 2003

Finaali

1  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Belgia
2  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Italia
3  Guido Pellegrini & Angela Petrini Italia
4  Rene Ewals & Ymke Lemmens Alankomaat
5  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Italia
6  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Harald Günther & Alexandra Berg Saksa
8  Nicola Regnoli & Maria Cristina Garon Italia
9  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Italia
10  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Sveitsi
11  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Saksa
12  Aldo Capitani & Michela Ferraris Italia

Neljännesfinaali

13  Ed van Uden & Trudy van Uden Alankomaat
14  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Saksa
15  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Saksa
16  Jürgen Dres & Petra Dres Saksa
17  Thomas Pirhofer & Prisca Pirhofer Itävalta
18  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Saksa
19  Michael Feld & Heide Glaser Saksa
20  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Saksa
21  Gunther Nagel & Antje Nagel Saksa
22  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Saksa
23  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Saksa
24  Peter Lassocinski & Eva Lassocinski Saksa

2. Kierros (36 parasta)

25  Fred Lavin & Annette Lavin Saksa
25  Dittmar Rehmann & Karin Rehmann Saksa
27  Milan Michalek & Michaela Michalkova Tšekki
28  Juergen Clarenbach & Evelin Clarenbach Saksa
29  Claus Nacke & Ilse Mielke Saksa
30  Wolfgang Mass & Annette Mass Saksa
31  Tony Bisaccia & Josee Block Belgia
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Ranska
31  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Alankomaat
34  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgia
34  Marc Van Tilborgh & Marianne Borms (aka Van Tilborgh ) Belgia
36  Werner Brunner & Petra Brunner Saksa

1. kierros (49 parasta)

37  John Van Den Burg & Henny Van Den Burg Alankomaat
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Saksa
39  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Saksa
39  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Saksa
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Saksa
41  Karl-Heinz Wundsam & Christa Wundsam Saksa
43  Gerd Breinig & Sabine Rupp Saksa
44  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Saksa
45  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Saksa
45  Klaus Thuernes & Ottilie Thuernes Saksa
47  Alain St Requier & Corinne St Requier Ranska
48  Andreas Krönchen & Annegrete Krönchen Saksa
49  Lothar Troesch & Ulrike Troesch Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}