Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Latin 17. marraskuuta 2002
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Grand Prix of Slovakia
Slovakia - Bratislava 16. marraskuuta 2002

IDSF Open Latin 17. marraskuuta 2002

Finaali

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Tanska
2  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Venäjä
3  Kirill Nikitin & Marina Kopylova Venäjä
4  Evgeniy Imrekov & Ekaterina Trofimova Venäjä
5  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
6  Heiko Straile & Daniela Beckmann Saksa
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Rachid Malki & Anna Suprun Ruotsi
7  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Georgia
9  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Tšekki
11  Matej Chren & Vanda Polakova Slovakia
11  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Venäjä

Neljännesfinaali

14  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Suomi
14  Martynas Kura & Karina Kaselaite Liettua
14  Saulius Skambinas & Sandra Kniazeviciute Liettua
17  Masaki Seko & Chiaki Seko Japani
18  Petr Cadek & Michaela Krupickova Tšekki
19  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Liettua
21  Stefano Terrazzino & Angela Stuppia Saksa
23  Zdenek Rezler & Lucie Skopalikova Tšekki

2. Kierros (38 parasta)

25  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovakia
26  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Viro
26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
28  Dorin Frecautanu & Avelia Dumitras Moldova
29  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Italia
29  Róbert Magyari & Nanda Wolf Unkari
29  Toni Tuominen & Soile Nasanen Suomi
32  Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Liettua
32  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Saksa
35  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukraina
37  Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Unkari
38  Rudi Grabon & Sybille Schreier Saksa
38  Ivan Kostov & Claudia Bader Saksa
38  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tšekki
38  Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Slovakia
42  Michael Mendoza & Jenevieve Camacho Filippiinit
42  Piotr Szelest & Diana Klos Puola
45  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Saksa
45  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tšekki

1. kierros (55 parasta)

50  Sergei Guskov & Anna Sharikova Venäjä
50  Pavel Imre & Lucia Kubasova Slovakia
54  David Franek & Romana Zonova Tšekki
60  Charles Wang & Janet Hsiao Taiwan
61  Cedric Meyer & Angelique Meyer Ranska
64  Libor Sotek & Petra Valova Tšekki
65  Armin Balk & Bettina Kaiser Saksa
65  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Slovakia
67  Sascha Schernthaner & Andrea Hasner Itävalta
68  Péter Gombas & Orsolya Lovászi Unkari
69  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Itävalta
69  Viktor Farkas & Nikoletta Magera Unkari
71  Krzysztof Ozog & Monika Heinze Puola
72  Robert Tesar & Vendula Burkonova Tšekki
73  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Slovakia
74  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Slovakia
74  Radek Mydlarcik & Zuzana Sykorova Tšekki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}