Results from Grodno Open 2009 - IDSF International Open Standard 9. toukokuuta 2009
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Grodno Open 2009
Valko-Venäjä - Grodno 9. toukokuuta 2009

IDSF International Open Standard 9. toukokuuta 2009

Finaali

1  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Venäjä
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Venäjä
3  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Venäjä
4  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Puola
5  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldova
6  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Valko-Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [21] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
8  [17] Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Liettua
8  [17] Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Latvia
10  [10] Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Venäjä
11  [8] Artem Bronnikov & Anna Argun Venäjä
12  [4] Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Latvia
13  [3] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Venäjä

Neljännesfinaali

14  [18] Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Latvia
14  [18] Pavel Nepomniaschi & Alina Glazkova Venäjä
16  [14] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Valko-Venäjä
17  [13] Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Puola
18  [12] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Venäjä
19  [11] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Valko-Venäjä
19  [11] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
21  [10] Andrei Chubarev & Olga Romanenko Venäjä
22  [8] Anton Shumov & Darya Kushnir Venäjä
23  [7] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldova
24  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Puola
26  [21] Bogdan Tyaglyy & Natalya Shegutova Azerbaidžan
26  [21] Roman Usmanov & Anna Trukhan Valko-Venäjä
28  [20] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Venäjä
28  [20] Stanislav Zubik & Kseniya Protopopova Venäjä
30  [17] Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Valko-Venäjä
30  [17] Alexei Seredin & Natalya Seredina Venäjä
32  [16] Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Liettua
32  [16] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Valko-Venäjä
34  [13] Viacheslav Chizhik & Ekaterina Ermolina Valko-Venäjä
34  [13] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Venäjä
36  [7] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Valko-Venäjä
37  [6] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azerbaidžan
38  [3] Vladimir Garbuzov & Aleksandra Pupko Valko-Venäjä
39  [2] Kirill Gesko & Daria Romanovskaia Valko-Venäjä
39  [2] Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Valko-Venäjä
39  [2] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Valko-Venäjä
39  [2] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Liettua
43  [1] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Venäjä
43  [1] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Valko-Venäjä
45  Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Venäjä
45  Oleg Goy & Alina Minich Valko-Venäjä
45  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Liettua
45  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Venäjä

1. kierros (62 parasta)

49  [22] Aleksandr Tolstik & Yuliana Kudrevich Valko-Venäjä
50  [21] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Venäjä
51  [20] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Venäjä
52  [18] Aleksandr Markevich & Ekaterina Yankovskaya Valko-Venäjä
53  [17] Roman Lobarev & Daria Konokhova Valko-Venäjä
54  [15] Viachaslau Piatrou & Anna Dolbik Valko-Venäjä
55  [14] Zygimantas Tuskevicius & Domante Padleckaite Liettua
56  [12] Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Venäjä
57  [11] Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Liettua
58  [8] Stas Chelnakoff & Elvira Khamkar Valko-Venäjä
59  [7] Yahor Aliakseyeu & Paylina Bagadukhova Valko-Venäjä
60  [2] Sergey Podkas & Olga Yurchak Valko-Venäjä
61  [1] Igor Radyuk & Ekaterina Mazenkova Valko-Venäjä
62  Artem Belous & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}