Results from Hessen Dance 2011 - Junior II B Latin 22. toukokuuta 2011
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Hessen Dance 2011
Saksa - Frankfurt 21. toukokuuta 2011

Junior II B Latin 22. toukokuuta 2011

Finaali

1  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Saksa
2  Mikael Tatarkin & Julia Viktoria Puchynina Saksa
3  Aleksey Rovner & Lisa Rykovski Saksa
4  David Costea & Katarina Zajarnyj Saksa
5  Roman Schumichin & Mariya Maksina Saksa
6  Igor Bodyagin & Anastasiya Bodyagina Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Georg Novikov & Natalie Pusch Saksa
8  Stephan Klein & Klaudia Arndt Saksa
9  Kevin Pewych & Christine Brumm Saksa
10  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Saksa
11  Florian Schell & Julia Fauser Saksa
11  Daniel Schmuck & Veronika Obholz Saksa
13  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Saksa

Neljännesfinaali

14  Finn Bergmann & Alisha Pitz Saksa
14  Ilja Kubrin & Tatjana Rese Saksa
16  Daniel Schafei & Anastasija Zajarnyj Saksa
17  Daniel Kasper & Nastassja Chodykin Saksa
18  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Saksa
19  Dominik Bondarev & Rada Gleyberman Saksa
20  Michael Haag & Katrin Domme Saksa
21  Dimitri Babenko & Jessica Derr Saksa
21  Florian Baierl & Trede Femke Saksa
21  Eduard Oks & Jennifer Baidinger Saksa
24  Kevin Beyer & Samantha Falk Saksa
24  Anton Kononenko & Veronika Brodskij Saksa
24  Alexei Muzykin & Melanie Wirt Saksa

2. Kierros (49 parasta)

27  Matteo Annoscia & Alessia Gigli Sveitsi
27  Achim Bernäcker & Roksana Dlugos Saksa
27  Tim Deisser & Jenny-leonie Deisser Saksa
30  Steven Korn & Domenica Erontschenko Saksa
31  Maximilian Krimig & Annabell Heilmann Saksa
32  Daniel Dingis & Franziska Bäkefeld Saksa
33  Leon Lohmann & Jana Busch Saksa
34  Reik Beglau & Stephanie Schneider Saksa
35  Daniel Rebrunov & Charlotte Lanz Saksa
36  Kevin Karlin & Mishel Krys Saksa
36  Edik Schlund & Andrea Lasarenko Saksa
38  Dennis Weigant & Alina Galster Saksa
38  Dimitry Zhuravlyov & Tina Frenzel Saksa
40  Frederic Friesen & Lisa Marie Henkel Saksa
40  Philipp Koriath & Alexandra Strassheim Saksa
42  Thore Arnold & Antonia Kiethe Saksa
42  Sergey Funk & Stephanie Heinz Saksa
45  Robin-René Hartung & Sina Hartung Saksa
45  Joshua Khadjeh-Nouri & Jadzia Khadjeh-Nouri Saksa
45  Frederic Roth & Clair Schkalei Saksa
45  Anton Shkolnik & Elizaveta Kashynskaya Saksa
49  Flavio Martins Desa & Diana Schell Sveitsi
49  Tillman Handschuh & Antonia Winkler Saksa

1. kierros (57 parasta)

51  Fabian Gottschall & Jette Schlenzig Saksa
51  Kilian Zimmermann & Jessica Gwizdala Saksa
53  Joshua Gruner & Carolin Schaub Saksa
53  Boris Kulakow & Sofie Frese Saksa
53  Artemis Ovanesidis & Annalea Jäger Saksa
53  Kevin Teller & Diana Sofia Langenfeld Saksa
57  Vincenzo Greco & Sina Weitzel Saksa
57  Sven Paysen & Larissa Gessner Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}